Web Analytics Made Easy - Statcounter

مسابقه ترید جکپات Jackpot و حساب رولت ترید میلیون دلاری

آیا تا به حال اسم پراپ تریدینگ به گوش تان خورده؟ آیا می دانید کار یک پراپ فرم چیست؟ چه با پراپ تریدینگ برای ترید در بازار فارکس و کسب درآمد دلاری آشنایی دارید و چه اولین بار است که این کلمه را می شنوید، با این متن همراه باشید که با فرصتی استثنایی برای معامله در بازار فارکس آشنا خواهید شد. سرمایه از شرکت، ترید از شما، در انتها ۸۰ درصد سود هم برای شما، هر زمان که دوست دارید برداشت کنید.

پیشنهاد می کنم تا انتهای این متن همراه ما باشید تا یک کد تخفیف ۲۰٪ هم دریافت کنید!

پراپ ترید فاند، معتبرترین پراپ فرم ایرانی

شرکت‌های پراپ تریدینگ به افرادی که به دلیل کمبود سرمایه اولیه نمی‌توانند در بازار مالی معامله کنند، راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهند. این شرکت‌ها به افراد اجازه می‌دهند تا بدون نیاز به سرمایه شخصی خود، در بازارهای مالی فعالیت کنند. یعنی حساب و سرمایه لازم را برای ترید در اختیار معامله گران دارای مهارت و شرایط کافی می گذارد. اگر استراتژی ترید روزانه مناسبی در اختیار دارید، به راحتی می توانید از این شرایط استفاده کنید.

یکی از معتبرترین و فعال‌ترین پراپ فرم‌های ایرانی، شرکت “پراپ ترید فاند” است. این شرکت از سال ۲۰۲۱ فعالیت خود را آغاز کرده و از ماه مه ۲۰۲۲، وبسایت عمومی خود را به عنوان یک پلتفرم برای معامله‌گران ایرانی ارائه داده است. همچنین، اخیراً دفتر حضوری خود را در شهر دبی نیز افتتاح کرده است.

اگر تا به حال گرفتار بروکرهای کلاهبردار فارکس شده باشید می دانید که مشخص بودن محل فعالیت شرکت، مهمترین عامل اعتباری است که پراپ ترید فاند این مورد را به خوبی احراز کرده است.

یکی از ویژگی‌های مهم “پراپ ترید فاند” این است که معامله‌گران می‌توانند هر دو هفته یکبار ۸۰ درصد از سود حاصله را برداشت کنند. همچنین، “پراپ ترید فاند” پلتفرم‌های معاملاتی متاتریدر ۴ و ۵ را ارائه می‌دهد تا به معامله‌گران امکان انتخاب پلتفرمی که با ترجیحاتشان هماهنگ است، داده شود.

معرفی حساب مسابقه جکپات ۱ میلیون دلاری

حساب “جکپات” (Jackpot) در “پراپ ترید فاند” به صورت مسابقه‌ای ارائه می‌شود که هر دو هفته یکبار برگزار می‌شود. در این مسابقه که به مدت دو هفته یا ۱۴ روز تقویمی (یا ۱۰ روز معاملاتی) ادامه دارد، تریدرها می‌توانند از هر نوع استراتژی و اکسپرتی استفاده کنند و در صورت موفقیت در مسابقه، حساب ۱ میلیون دلاری دریافت می‌کنند. شرایط حساب و مسابقه “جکپات” به شرح زیر است:

 • مسابقه “جکپات” به مدت ۲ هفته یا ۱۴ روز تقویمی (۱۰ روز معاملاتی) برگزار می‌شود.
 • هر دو هفته یکبار مسابقه برگزار می‌شود و تریدرها می‌توانند با پرداخت هزینه، در هر زمان، در راند بعدی مسابقه شرکت کنند.
 • هر تریدر باید هر روز در مسابقه معامله جدید باز کند و باید حداقل ۱۰ روز معاملاتی فعال داشته باشد.
 • انتقال معامله از یک روز به روز بعد مجاز نمی‌باشد و تریدر باید تمام تریدهای هر روز را قبل از ساعت ۱۲ شب به پایان برساند.
 • حداقل زمان هر ترید باید ۵ دقیقه باشد و در صورت بستن هر معامله زیر ۵ دقیقه، شرایط مسابقه نقض خواهد شد.
 • حداقل حجم هر معامله باید ۱۰ لات باشد و در صورت ترید با حجم کمتر، شرایط مسابقه نقض خواهد شد.
 • برای مدیریت سرمایه حساب، هر تریدر باید حداکثر ۲ درصد دراداون در روز و ۴ درصد دراداون در کل را رعایت کند.
 • تارگت سود برای مسابقه “جکپات” ۶ درصد از سود معاملات می‌باشد.
 • ترید تنها بر روی زوج‌های ارزی، فلزات گران‌بها (مانند طلا و نقره) و نفت مجاز است. ترید روی سهام، شاخص‌ها و ارزهای دیجیتال (کریپتو) مجاز نمی‌باشد.
 • هر تریدر در صورت عدم موفقیت در مسابقه، یک فرصت مجدد رایگان خواهد داشت.
 • در صورت موفقیت در مسابقه، تریدر به یک مصاحبه حضوری در شهر دبی دعوت خواهد شد و ورود به تیم ترید ملحق می‌شود. لازم به ذکر است، هزینه شرکت در مسابقه و هزینه‌های سفر توسط شرکت پراپ‌ترید‌فاند پرداخت خواهند شد.

حساب پراپ ریل از روز اول رولت ترید

حساب “پراپ ریل از روز اول رولت ترید” یکی از حساب‌هایی است که در “پراپ ترید فاند” ارائه شده و برای معامله‌گرانی که مایل به دریافت سرمایه بین 1 تا 2 میلیون دلار مناسب می‌باشد.

این حساب برای افرادی مناسب است که به دنبال ورود سریع به دنیای تریدینگ هستند و زمان یا صبر کافی برای معامله در حساب‌های دیگر ندارند.

شرایط و جزئیات این حساب به شرح زیر است:

 • شروع معامله: معاملات در این حساب از ابتدای هر هفته (دوشنبه) آغاز می‌شوند و معامله‌گران می‌توانند با پرداخت هزینه، در هر زمان، در دوره‌های بعدی شرکت کنند.
 • تعداد روز معاملاتی: هر معامله‌گر باید حداقل 16 روز معاملاتی فعال داشته باشد.
 • انتقال معامله: امکان انتقال معامله از یک روز به روز بعد وجود دارد.
 • حداقل زمان معامله: در این حساب، محدودیت زمانی برای باز بودن معاملات وجود ندارد و معامله‌گر می‌تواند بدون محدودیت زمانی معامله کند.
 • حداقل حجم معامله: در این حساب، حداقل حجم معامله مشخص نشده و معامله‌گران بدون محدودیت حجم می‌توانند معامله کنند. با این حال، آنها باید همچنان به قوانین استراتژی سودده مستمر پایبند باشند.
 • مدیریت سرمایه: معامله‌گران باید حداکثر 3% از سرمایه‌شان در یک روز و حداکثر 6% از سرمایه‌شان در کل را رعایت کنند.
 • تارگت سود: تارگت سود برای حساب “پراپ ریل از روز اول رولت ترید” 12% است.
 • ابزارهای معاملاتی: معامله در این حساب تنها برروی زوج‌های ارزی امکان‌پذیر نیست و می‌توانید در بازارهای دیگر مانند کریپتو، نفت، فلزات گرانبها و غیره نیز معامله کنید.
 • فرصت مجدد: در صورت عدم موفقیت در ماه اول، یک فرصت مجدد رایگان برای معامله روی حساب “پراپ ریل از روز اول رولت ترید” ارائه می‌شود.
 • تقسیم سود: در صورت موفقیت در پایان ماه، 80% از سود حاصل از معاملات به شما پرداخت می‌شود و حساب معامله‌گر به حساب ریل تبدیل می‌شود.

با حساب “پراپ ریل از روز اول رولت ترید”، شما می‌توانید با سرمایه بزرگتر و بدون محدودیت‌های زمانی و حجمی، به سرعت به دنیای تریدینگ و کسب درآمد وارد شوید. همچنین، در صورتی که در ابتدا موفقیت نداشته باشید، فرصت مجدد رایگانی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا به ترید با آرامش بیشتری بپردازید.

خلاصه ی کلام

در اینجا دو حساب ازانواع حساب ها در پراپ ترید فاند معرفی شد، برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر درباره سایر حساب‌ها و شرایط آنها، به وبسایت رسمی “پراپ ترید فاند” مراجعه کنید.

البته لازم به ذکر است این شرایط برای معامله گرهای پرریسک که از روش هایی مثل استراتژی مارتینگل استفاده می کنند مناسب نمی باشد، اما خبر خوش اینکه با حساب جدیدی که تنها چند روز است به مناسبت نمایشگاه فارکس اکسپو دبی ۲۰۲۳ رونمایی شده است، می توانید حتی تا ۴۵ درصد هم ریسک و دراداون داشته باشید! توصیه می‌کنم حتما به سایت این شرکت برای دریافت اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.

آدرس سایت: www.PropTradeFund.com

حداکثر دراودان کلحداکثر دراودان روزانهتارگت سودسرمایهمدت زماننوع حساب
۴٪۲٪۶٪۱ میلیون‌دلار۱۴ روزجکپات
۶٪۳٪۱۲٪۱-۲ میلیون‌دلار۳۰ روزرولت ترید

همچنین پیشنهاد می‌شود که صفحات اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام “پراپ ترید فاند” را دنبال کنید تا از آخرین پیشنهادها، به‌روزرسانی‌ها و تخفیفات این شرکت مطلع شوید.

و در آخر برای دریافت تخفیف ۲۰٪ اختصاصی، از کد report20  می توانید استفاده کنید.