Web Analytics Made Easy - Statcounter

اجاره تجهیزات پزشکی برای نگهداری بیمار در منزل به صرفه است؟!

گاهی شما بیماری دارید که نگه‌داری وی در بیمارستان می‌تواند شما را با سختی‌ها و همچنین هزینه‌های بسیاری مواجه نماید. در چنین شرایطی با اجاره تجهیزات پزشکی، خیلی راحت‌تر می‌توانید از بیمار خود در خانه نگه‌داری کنید؛ چراکه این تجهیزات پزشکی می‌توانند به شما کمک نمایند تا شرایط و آسایش بیماران خود را به‌راحتی و با هزینه‌ای کم برآورده کنید. در حال حاضر یکی از شرکت‌های معتبری که می‌تواند این تجهیزات را در اختیارتان قرار دهد، توانی نو است که ما در ادامه به خدمات آن بیشتر خواهیم پرداخت، اما بهتر است در این مطلب به معرفی و بررسی کارایی چند دستگاه مختلف از قبیل ونتیلاتور، دستگاه اکسیژن‌ ساز و همچنین اجاره دستگاه بای پپ و دستگاه سی پپ و تجهیزات اتاق ccu و icu و …. که می‌توان از این شرکت  توانی نو اجاره کرد نیز بپردازیم.

اجاره تجهیزات پزشکی:اجاره اکسیژن ساز اجاره تخت بیمار

چرا بهتر است از بعضی بیماران داخل خانه نگه‌داری کرد؟

بی‌شک یکی از سخت‌ترین دوران برای هر کسی را می‌توان دورۀ بیماری طولانی مدت دانست، زمانی‌که فرد نیاز پیدا می‌کند تا کسی در خانه از وی نگه‌داری نماید. برای پرستار نیز سختی‌هایی وجود دارد که البته اجاره تجهیزات پزشکی مناسب و کارآمد می‌تواند از سختی‌های آن کم نماید.

به همین دلیل بسیاری از بیمارستان‌ها سعی می‌کنند به خانواده‌ها آموزش دهند تا بتوانند از بیمار خود در خانه نگه‌داری کنند تا هم بیمار در کنار خانواده خود باشد و هم مخارج خانواده بیمار تا حد زیادی کمتر گردد.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، پروسۀ درمانی برخی بیماران به نحوی است که پس از مدتی بیمار به بخش انتقال داده می‌شود و باید مدتی را در آنجا بماند و یا حال وی به‌گونه‌ای است که باید مدت‌های طولانی را در بخش ویژه بگذراند. در چنین شرایطی پزشکان توصیه می‌کنند بیمار به خانه انتقال داده شود و در آنجا از وی نگه‌داری گردد. در چنین شرایطی لازم است اطرافیان بیمار برای بهبود شرایط وی در خانه وسایلی را مهیا نمایند. اجاره تجهیزات پزشکی می‌تواند در این شرایط بسیار کمک‌کننده باشد؛ زیرا اگر بخواهید تمامی وسایل و دستگاه‌های لازم از قبیل تخت بیمارستانی و دستگاه اکسیژن ساز و ونتیلاتور و … را خریداری نمایید، هزینه‌های بسیاری را متحمل شده و پس از بهبود بیمارتان نیاز به فروش آن پیدا خواهید کرد؛ بنابراین اجاره تجهیزات پزشکی از فروشگاه توانی نو در چنین شرایطی بسیار به‌صرفه و البته کم هزینه خواهد بود.

حتی اگر خانواده بیمار قادر نباشند با این دستگاه‌ها در خانه کار کنند، می‌توانند از پرستاران حرفه‌ای در این زمینه کمک گرفته و کار مراقبت و پرستاری از بیمارشان را به آن‌ها بسپارند.

همچنین باید به این نکته نیز اشاره کرد که چنانچه شما با اجاره تجهیزات پزشکی در خانه به مراقبت از بیمار خود بپرازید، این مراقبت‌ها می‌تواند با خدماتی که در بیمارستان به بیمار شما ارائه می‌شود برابری کرده و بیمار شما دورۀ درمان و یا نقاهت آسان‌تری را تجربه نماید.

استفاده از این خدمات مراقبتی در منزل برای بیمار بسیار خوب است؛ چراکه سطح خدمات دریافتی با بیمارستان برابری کرده و به وسیله‌ی فردی انجام می‌شود که برای این کار دوره دیده است.

در این شرایط چه فرد در بیمارستان بستری شود و چه در منزل، لازم است تا خدمات پزشکی و پرستاری لازم را دریافت نماید تا روند بهبود بیماری آن‌ها با سرعت بیشتر طی شده و فرد بتواند سلامتی خود را زودتر به‌دست آورد.

در ادامه شما را با برخی از تجهیزات پزشکی که با اجاره آن‌ها می‌توانید دوره درمان و زندگی راحت‌تری را برای بیمارتان فراهم نمایید، آشنا خواهیم کرد.

دستگاه اکسیژن ساز چیست و چه کاربردی دارد؟

اجاره دستگاه اکسیژن ساز می‌تواند به شما کمک نمایدتا با پرداخت هزینه بسیار کمتری نسبت به خرید این دستگاه را برای مدت زمان مشخصی در اختیار داشته باشد.از مزیت هایی که اجاره اکسیژن ساز دارد این است که در صورت نیاز به تعمیر و یا سرویس دستگاه اکسیژن ساز خوده شرکت توانی نو با جایگزین کردن دستگاه دیگری مشکل را برطرف مینماید.دستگاه اکسیژن ساز دستگاهی پزشکی به شمار می‌آید که جهت رساندن اکسیژن به افرادی که دارای اختلال تنفسی هستند استفاده می‌گردد. چنانچه اکسیژن ‌سازی در خون برخی افرادی کمتر از حد نرمال باشد، معمولا به یک اکسیژن ساز نیاز است. همان‌طور که می‌دانید، می‌توانید دستگاه اکسیژن ساز را از فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی توانی نو خریداری هم نمایید، 

با اجاره دستگاه اکسیژن ساز و با استفاده از یک رابط کاربری، به کاربر و یا پرستار و همراه بیمار کمک می‌کند تا بتوانند سطح اکسیژن را تنظیم کرده و سپس بیمار آن را از طریق کانول بینی یا ماسک استنشاق کند، اما نکته مهم آن است که میزان موردنیاز برای هنگام خواب، زمان بیداری و یا غیره را پزشک باید تعیین نماید.

اجاره تخت بیمار:اجاره تخت بیمار با قیمت ارزان در تهران

تخت بیمارستانی چگونه می‌تواند به خواب راحت بیمار کمک نماید؟

اجاره تخت بیمارستانی با قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه برای کاربران توانی نو در سریع ترین زمان ممکن امکان پذیر است.همان‌طور که می‌دانید این نوع تخت از قابلیت‌های مختلفی برخوردار است و اگر شما بخواهید بهترین نوع آن را برای نشست و برخاست و خواب راحت بیمار خود خریداری نمایید، باید هزینه بالایی برای آن بپردازید؛ بنابراین اجاره تخت بیمارستانی از شرکت توانی نو می‌تواند به شما کمک نماید تا پس از بهبود بیمار خود، آن را به شرکت بازگردانید.

تخت‌ بیمارستانی به تخت‌هایی گفته می‌شود که طراحی خاص خود را دارند. این تخت‌ها دارای انواع مختلفی هستند که هر یک کاربرد خاصی دارند، اما این تخت‌ها یک تفاوت عمده با تخت‌های بیمارستانی دارند و آن هم قابل تنظیم بودن تخت‌های بیمارستانی است. کفی این تخت‌ها به شکل دو تکه طراحی شده است و ویژگی این طراحی آن است که قسمت بالا و پایین را می‌توان به‌صورت جداگانه تنظیم نمود.

از دیگر امکانات تخت‌های بیمارستانی، داشتن ریل کنار آن‌ها است. این ریل‌ها از افتادن بیمار جلوگیری می‌کنند و زمانی که بیمار می‌خواهد بالای تخت برود و یا از آن پایین بیاید، ریل‌های کنار تخت قابلیت جابه‌جایی داشته و حرکت را برای بیمار ساده می‌کنند.

ویژگی دیگر تخت‌های بیمارستانی آن است که می‌توان وسایل ضروری مانند سرم را به آن آویزان کرد.

از مزایای اجاره تجهیزات پزشکی، بخصوص تخت بیمارستانی می‌توان به این موضوع اشاره کرد که این نوع تخت‌ها قابلیت تغییر زاویه دارند؛ به‌طوری‌که کفی چندتکه آن‌ها را می‌توان به حالات مختلف درآورد

دیگر آن‌که با اجاره تخت بیمارستانی می‌توانید ایمنی بیمار را در زمان استراحت تامین نمایید؛ به‌طوری‌که با بستن ریل‌های جانبی و کمربندها، از تکان خوردن و افتادن بیمار بر روی زمین جلوگیری نمایید.

همچنین به دلیل آن‌که برای تخت‌های بیمارستانی چرخ‌های ترمزدار در نظر گرفته شده‌است، می‌توان آن را به‌راحتی جابه‌جا کرده و برای جلوگیری از حرکت چرخ‌ها، آن را قفل نمود.

هنگام اجاره تخت بیمارستانی باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • داشتن ظاهر مناسب
 • استاندارد بودن تخت
 • دارای طراحی مناسب برای نگه‌داری از بیمار
 • قابلیت تحمل وزن بیمار
 • امکان حفاظت بالا در مقابل خطر اشتعال و مواد بیهوشی داشته باشد

ونتیلاتور چیست و چه کاربردی دارد؟

می‌دانید که اولین شرط حیات تنفس است و بسیاری از بیماران ریوی و قلبی برای بهبود شرایط زندگی خود نیاز به دستگاهی دارند تا به بهبود تنفس و حال عمومی آن‌ها کمک نماید. در حالت نرمال و طبیعی، ریه‌های انسان با عملکرد طبیعی‌ای که دارد، مقدار مشخصی اکسیژن دریافت می‌کند، اما در شرایطی که فرد دچار بیماری‌های ریوی شود، شش‌ها عملکرد طبیعی و نرمال خود را از دست می‌دهند؛ بنابراین برای جبران این اکسیژن نیاز به استفاده از دستگاه ونتیلاتور است. با اجاره ونتیلاتور می‌توان به ریکاوری بیمار پس از جراحی‌های سخت و سنگین مانند جراحی پیوند اعضای بدن و … کمک کرد.

از انواع ونتیلاتورها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ونتیلاتور فشار منفی
 • ونتیلاتوور فشار مثبت
 • ونتیلاتور پرتابل
 • ونتیلاتور پرتابل خانگی
 • ونتیلاتور پرتابل بیمارستانی
 • دستگاه ونتیلاتور icu

در ادامه لازم است به این موضوع اشاره شود که دستگاه بای پپ و دستگاه سی پپ از مشتقات دستگاه ونتیلاتور به شمار می‌آیند که نسبت به ونتیلاتور عملکرد ساده‌تری دارند و در درمان یا کمک به درمان بیماری‌های تنفسی استفاده می‌گردند.

دستگاه سی پپ چیست؟

سی پپ یا CPAP مخفف عبارت Continuous Positive Airway Pressure است. دستگاهی که هوای دارای فشار مثبت را به ریه بیمار وارد کرده و سبب می‌شود راه تنفسی بیمار باز نگه داشته شود. دستگاه سی پپ (https://tavanino.com/search-products/category-CPAP) از آپنه تنفسی جلوگیری می‌کند و مدل ساده شدۀ دستگاه ونتیلاتور است. برای استفاده از دستگاه سی پپ لازم است ابتدا از بیمار تست خواب گرفته شود تا فشار هوای موردنیاز بیمار مشخص گردد.

دستگاه اتو سی پپ نیز مدل دیگری از سی پپ است که برای استفاده از آن نیاز به تست خواب وجود ندارد و سیستم دستگاه به‌طور خودکار نحوۀ تنفس بیمار و آپنه‌ها را تشخیص داده و سپس بر اساس آن فشار هوای موردنیاز را تنظیم می‌کند.

 • دستگاه بای پپ:

دستگاه بای پپ یا BiPAP که مخفف عبارت Bi-level Positive Airway Pressure است، یکی دیگر از دستگاه‌هایی به شمار می‌رود که ساده شدۀ ونتیلاتور است که در آپنه‌های حاد و بیماری‌هایی مانند آسم و انسداد مزمن ریوی استفاده می‌شود و فشار مناسب برای دم و بازدم بیمار را تامین می‌کند. برای اجارۀ دستگاه بای پپ و دستگاه سی پپ می‌توانید به سایت توانی نو، فروشنده و ارائه‌کنندۀ انواع تجهیزات پزشکی مراجعه کنید.

اجاره دستگاه بای پپ و اجاره دستگاه سی پپ با قیمت ارزان

هنگام استفاده از ونتیلاتور به چه نکاتی باید توجه کرد؟

1. پس از اجارۀ ونتیلاتور لازم است تنظیمات دستگاه به خصوص سطح اکسیژن خون بیمار به‌طور مرتب چک شود.

2. حالت‌های بیمار باید موردبررسی قرار گیرد، یعنی میزان درد، اضطراب و صدای تنفس باید به‌طور دائم تحت نظر قرار گیرد.

3. هنگام قرار دادن لوله در دهان یا بینی باید این کار به‌گونه‌ای انجام شود که هیچ نوع خونریزی به وجود نیامده و به دندان‌ها آسیبی وارد نشود.

ساکشن و آمبوبگ حتما باید کنار دستگاه ونتیلاتور قرار داشته باشد و پرستار و یا همراهان بیمار بتوانند با آن کار کنند؛ بنابراین اجاره تجهیزات پزشکی در کنار دستگاه‌های ونتیلاتور و … یکی از موارد ضروری در این امر به شمار می‌آید.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز و ونتیلاتور در توانی نو با قیمت ارزان

تجهیزات پزشکی را از کجا اجاره کنیم؟

در حال حاضر مجموعه‌های مختلفی هستند که می‌توانند با اجاره تجهیزات پزشکی به خانواده بیماران کمک کنند تا آن‌ها نیز بتوانند به بهترین شکل از بیمار خود نگه‌داری نمایند. مجموعه‌ای مانند توانی نو می‌تواند تجهیزات مورد‌نیاز شما را در کمترین زمان در اختیار شما قرار دهد.

مزیت اجاره تجهیزات پزشکی چیست؟

 • هزینه نکردن زیاد برای خرید تجهیزات پزشکی موردنیاز
 • امکان بازگشت آن پس از بهبود بیمار
 • بی نیاز بودن از نگه‌داری آن در انبار و جلوگیری از آسیب به دستگاه‌ها
 • امکان جایگزینی دستگاه در صورت خرابی
 • اجاره تجهیزات پزشکی همراه با نصب توسط کارشناسان مرکز و پشتیبانی تجهیزات پزشکی
 • در ادامه می‌توان گفت چنانچه دستگاه‌های باکیفیت‌تر و کارآمدتری به بازار بیایند، می‌توانید دستگاه قبلی را باز گردانده و دستگاه‌های جدیدتر را جایگزین نمایید.
 • این مجموعه‌ها می‌توانند مناسب‌ترین برندها را از نظر قیمت به شما معرفی کنند.
 • خرید و یا اجاره تجهیزات پزشکی آی سی یو و سی سی یو با کمک این مجموعه‌ها ساده است و در کمترین فرصت انجام می‌شود.
 • تجهیزات پزشکی موردنیاز شما در کوتاه‌ترین زمان به محل شما ارسال خواهد شد.
 • می‌توانید از پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ ساعته جهت نصب، راه‌اندازی و رفع عیب تجهیزات پزشکی کمک بگیرید.
 • اجاره تجهیزات پزشکی به‌صورت شبانه‌روزی در تمامی مناطق تهران ارائه می‌شود؛ بنابراین در هر منطقه از تهران که هستید، دغدغه‌ای بابت تهیۀ این تجهیزات نخواهید داشت.

جمع‌بندی

اگر بیماری در خانه دارید و یا به تازگی بیمار شما از بیمارستان مرخص شده‌است و برای مراقبت و نگه‌داری از آن نیاز به یک‌سری تجهیزات دارید، اجاره تجهیزات پزشکی از توانی نو www.tavanino.comبهترین انتخاب برای شما به شمار می‌آید. شرکت توانی نو یکی از مجموعه‌های فعال در این زمینه است که علاوه‌بر فروش انوع تجهیزات پزشکی، می‌تواند این نوع تجهیزات را به شما اجازه دهد تا بتوانید برای مدتی که نیاز دارید از آن برای نگه‌داری از بیمار خود استفاده کنید. شرکت توانی نو همیشه سعی داشته بهترین و به‌روز‌ترین دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و به‌صورت شبانه‌روزی از خدمات خود پشتیبانی به عمل آورد.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.