Web Analytics Made Easy - Statcounter

معرفی نمایندگی تعمیرات شیائومی در تهران

وسایل الکترونیکی با برند شیائومی از تلفن همراه و لپ تاپ تا جاروهای شارژی و غیره، جزء اجزای روزمره ما شده‌اند. اما در صورت خرابی این وسایل، چگونه باید عمل کرد و به کدام نمایندگی تعمیرات مراجعه کرد؟ در این مقاله، خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات شیائومی مورد بررسی قرار گرفته و ویژگی‌های آن بررسی می‌شود. با معرفی خدمات این مرکز، شماره و آدرس نمایندگی تعمیرات شیائومی را به دست می‌آورید.

نمایندگی تعمیرات شیائومی در تهران

تقریبا هر وسیله الکترونیکی که در زندگی روزمره ما استفاده میشود میتواند بر روی خود برند شیائومی را داشته باشد.از تلفن های همراه و لپ تاپ گرفته تا جارو های شارژی و … . این وسیله های الکترونیکی همانند دیگر وسایلی که با علم الکترونیک ساخته شده اند احتمال خرابی های گوناگونی را دارند. اما در صورت خرابی این وسیله های الکترونیکی باید چه کرد؟و به کدامیک از انبوه مراکز تعمیرات مراجعه نمود؟

در این مقاله قصد داریم تا خدماتی که در نمایندگی تعمیرات شیائومی ارائه میشود را بررسی کرده و ویژگی های این نمایندگی را بررسی نماییم. در ادامه با خدماتی که در این مرکز انجام میشود آشنا خواهید شد ، شماره نمایندگی شیادئمی را به دست خواهید آورد و از آدرس نمایندگی تعمیرات شیائومی با خبر میشوید.

خدمات نمایندگی تعمیرات شیائومی

در نمایندگی تعمیرات شیائومی خدمات بسیار زیادی ارائه میشود که در زیر چند مورد از آنها را بررسی میکنیم.

-نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی

یکی از خدماتی که در نمایندگی تعمیرات شیائومی ارائه می شود تعمیرات گوشی شیائومی می باشد که این تعمیرات به صورت تخصصی توسط تکنسین های متخصص با قطعات با کیفیت و قیمت مناسب ارائه می شود. هنگامی که اقدام به تعمیرات گوشی شیائومی خود می کنید توجه داشته باشید که کوچک ترین اشتباه برای تعمیرات نرم افزاری  یا سخت افزاری از سوی تعمیرکار می تواند هزینه های جبران ناپذیری به بار بیآورد.

اما در نمایندگی تعمیرات شیائومی این اطمینان به شما کاربران گرامی سایت داده می شود که خدمات تعمیرات توسط تکنسین های متخصص انجام شود. خدماتی که در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی ارائه میشود شامل خدمات زیر است:

–نمایندگی تعمیرات نرم افزاری موبایل شیائومی :

از رایج ترین مشکلات موجود در انواع گوشی ها مشکلات مربوط به بخش نرم افزار می باشد که گوشی های شیائومی هم از این قاعده مستثنی نیستند، تعمیر کاران و تکنسین های مبتدی برای رفع این دسته مشکلات با یک اشتباه کوچک و نصب رام اشتباه به گوشی آسیب جدی می رسانند که گاها نه تنها دستگاه را درست نمی کنند بلکه با افزایش میزان خرابی ممکن است هزینه تعمیرات دستگاه را بالاتر نیز ببرند.

–نمایندگی تعمیرات سخت افزاری موبایل شیائومی :

در تعمیرات گوشی شیائومی اگر بخش سخت افزاری دچار مشکل شود این اطمینان به شما داده می شود که قطعات به کار برده شده در دستگاه شما اورجینال می باشند و قطعات اورجینال هم در این مرکز دارای ضمانت نامه کتبی می باشند. مدت زمان ضمانتی که در این مرکز به قطعات تعویض شده داده می شود با توجه به نوع قطعه متغیر می باشد.

-نمایندگی تعمیرات تلویزیون شیائومی :

تلویزیون های شیائومی را میتوان از بهترین تلویزیون های موجود در بازار دانست.این تلویزیون های هوشمند امکاناتی دارند که میتوانند کاربران را شگفت زده کنند . اما خرابی هایی که این تلویزیون ها دارند متاسفانه از دیگر برند ها بسیار بیشتر است.جالب است بدانید که در نمایندگی تعمیرات شیائومی تعمیرات تلویزیون شیائومی نیز پذیرفته میشود و در محل شما تلویزیون شیائومی شما را تعمیر میکنند.

–تعمیر بک لایت تلویزیون:

تکنولوژی تلویزیون های شیائومی به صورتی است که یک قطعه روشنایی صفحه نمایش را تامین کرده و در صورت خرابی تلویزیون توانایی روشن شدن را ندارد.خرابی بک لایت تلویزیون شیائومی مشکلی بسیار رایج در این برند نیباشد و با تعویض یا تعمیر برطرف میشود.

–تعمیر پنل تلویزیون:

پنل تلویزیون شیائومی در صورت دورماندن از عوامل خرابی بیرونی مثل آب و ضربه نمیتواند خرابی های خود به خودی داشته باشد.این خرابی ها میتواند شامل شکستن ال سی دی باشد که در این صورت حتما باید تعویض شود.گاهی ضربه الزاما باعث شکستن پنل تلویزیون نمیشود و ممکن است خرابی های دیگری را به وجود بیاورد.از جمله این خرابی ها میتوان به پیکسل سوختگی اشاره کرد.در پنل تلویزیون های شیائومی پیکسل سوختگی بسیار رایج است به این صورت که وقتی به صفحه نمایش نگاه کنید متوجه خواهید شد که نقاط کوچکی روی صفحه روشن نمیشوند و به رنگ سیاه درآمده اند.در این صورت اگر مشا حساسیت بالایی نصبت به تلویزیون شیائومی خود دارید باید پنل را تعویض نمایید در غیر این صورت نیازی به تعویض پنل نیست.اما این پیکسل سوختگی میتواند پیشرفت کرده و به دیگر نقاط پنل تلویزیون نیز منتقل شده و گسترش یابد.

–تعمیر مین برد تلویزیون:

مین برد تیویزیون شیائومی نیز همانند دیگر قطعات این تلویزیون ها ممکن است دچار مشکل شود که در نمایندگی تعمیرات تلویزیون شیائومی قابل تعمیر است. قطعاتی که روی مین برد تلویزیون های شیائومی استفاده میشود همانند موبایل شیائومی شامل هارد ، سی پی یو ، تغذیه یا تغذیه ها و …. شود که هر کدام مستعد خرابی هایی هستند.در صورت خرابی قطعاتی که در بالا گفته شد تلویزیون شما به هیچ عنوان توانایی روشن شدن را ندارد و باید با نمایندگی تعمیرات تلویزیون شیائومی تماس بگیرید تا تکنسین را به محل شما اعزام کنند.

–تعمیر ال سی دی شیائومی:

متخصصانی که در نمایندگی تعمیرات شیائومی مشغول به کار هستند هرکدام حد اقل پنج سال در زمینه کاری خود تجربه دارند و برای اثبات حسن تعمیرات خود به شما عزیزان از یک تا شش ماه گارانتی معتبر اهدا خواهند کرد تا با خیالی راحت از تلویزیون تعمیر شده خود استفاده نمایید.

-نمایندگی تعمیرات تبلت شیائومی :

شیائومی همیشه کاربران را با دیوایس های خود شگفت زده میکند.تبلت های شیائومی یکی از آن دستگاه هاییست که مارا بیش از پیش شگفت زده نموده است.در نمایندگی تعمیرات تبلت شیائومی میتوانید انواع قطعات اورجینال این تبلت ها را تهیه نمایید که میتواند شامل باتری ، ال سی دی ، دوربین و … باشد.خدماتی که در نمایندگی تعمیرات تبلت شیائومی ارائه میشود شامل موارد زیر است :

–تعمیرات نرم افزاری تبلت شیائومی:

این تعمیرات میتواند شامل مشکلاتی مانند اجرانشدن یک یا چند نرم افزار روی موبایل ، خاموشی کلی دستگاه ، هنگ کردن روی آرم و … باشد.ولی اکثر مراجعه به نمایندگی تعمیرات تبلت شیائومی برای تغییر رام و منطقه میباشد.این امر به دلیل این است که اکثر تبلت های شیائومی که وارد بازار ایران میشوند دارای رام چین هستند که نرم افزار های و خدمات گوگل را روی خود ندارند.باتغییر رام چین به گلوبال میتوان این مشکلات را برطرف نمود.

–تعمیرات برد تبلت شیائومی:

همه ایراداتی که در تبلت شیائومی شما اتفاق می افتد میتوانند منشا بردی داشته باشند یعنی خرابی برد ممکن است هرگونه خرابی که فکر آن را میکنید به وجود بیاورد. در نمایندگی تعمیرات شیائومی ابتدا اقدام به تعمیر برد میشود و در صورتی که برد قابل تعمیر نباشد انواعی از برد های اورجینال را میتوانند به شما ارائه دهند.

–تعویض ال سی دی تبلت شیائومی:

ال سی دی تبلت شیائومی به دلیل وسعت زیادی که دارد امر تعویض را بسیار دشوار و خطر ناک میکند. تعویض ال سی دی تبلت شیائومی نیازمند دستگاه هایی بسیار تخصصی میباشد که در نمایندگی تعمیرات شیائومی میتوانید این دستگاه ها را بیابید.تمامی ال سی دی های نمایندگی تعمیرات شیائومی اورجینال بوده و دارای گارانتی معتبر میباشند.

–تعویض باتری تبلت شیائومی:

تعویض باتری یکی از کار هاییست که باید به صورت دوره ای انجام شود تا از رسیدن آسب به گوشی شما جلوگیری شود.باتری های خرابیمیتوانند آسیب هایی را به گوشی شما و مدار شارژ تبلت شیائومی وارد کنند . پس بهتر است به محض اینکه احساس کردید باتری تبلت شیائومی شما دیگر همانند سابق شارژ دهی ندارد هرچه سریع تر به نمایندگی تعمیرات شیائومی برای تعویض باتری مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی :

لپ تاپ های شیائومی ظریف ترین ، زیبا ترین و با کیفیت ترین لپ تاپ های بازار را در دست خود گرفته اند.اما همین ظرافت میتواند برای کاربران مشکل ساز شده و هزینه های زیادی را بر عهده کاربران میگذارند.تعمیرات لپ تاپ شیائومی نیز در نمایندگی تعمیرات شیائومی قابل انجام میباشد که در کمترین زمان با قطعات کاملا اورجینال و گارانتی معتبر بعد از تعمیر انجام میشود.در ادامه با خدمات تعمیرات لپ تاپ شیائومی بیشتر آشنا خواهید شد.

تعمیرات مادر برد لپ تاپ شیائومی:

مادر برد لپ تاپ شیائومی به قدری ظریف طراحی شده است که تقریبا تفاوتی با مادر برد موبایل ندارد و این موضوع تعمیرات آن را تا حد زیادی دشوار میکند.

تعویض ال سی دی لپ تاپ شیائومی:

لپ تاپ های شیائومی معمولا نمایشگر های ال ای دی دارند که قیمت این نمایشگر ها را بسیار بالا میبرد.سه کیفیت مختلف برای نمایشگر های لپ تاپ های شیائومی میتواند وجود داشته باشد که توسط کاربران غیر قابل تشخیص هستند.

برای اینکه از اورجینال بودن نمایشگر لپ تاپ شیائومی مطمعن باشید حتما به نمایندگی شیائومی مراجعه کنید تا همراه با تعویض ال سی دی گارانتی نیز دریافت کنید.

تعویض باتری لپ تاپ شیائومی:

باتری ها فارق از اینکه دستگاه الکترونیکی شما لپ تاپ باشد یا چیز دیگر تماما قطعاتی مصرفی هستند که بعد از مدتی استفاده باید تعویض شوند.در لپ تاپ های شیائومی نیز این موضوع صدق میکند .باتری لپ تاپ شیائومی میتواند اورجینال ، هایکپی ویا کپی باشد و به دلیل داخلی بودن این قطعه تشخیص کپی یا اورجینال بودن آن توسط کاربران ممکن نیست.از این رو در نمایندگی تعمیرات شیائومی باتری هایی که دارای گارانتی معتبر میباشند اورجینال هستند و باتری های کپی فاقد گارانتی میباشند.