Web Analytics Made Easy - Statcounter

معرفی کتاب زندگی خوب: درس‌هایی از طولانی‌ترین پژوهش جهان در زمینه شادکامی

به مناسبت انتشار کتاب زندگی خوب: درس‌هایی از طولانی‌ترین پژوهش جهان در زمینه شادکامی به بررسی این کتاب خواهیم پرداخت.
چاپ کتاب زندگی خوب

به مناسبت انتشار کتاب زندگی خوب: درس‌هایی از طولانی‌ترین پژوهش جهان در زمینه شادکامی به بررسی این کتاب خواهیم پرداخت. کتاب زندگی خوب اثر رابرت والدینگر و مارک شولز است. رابرت والدینگر استاد روانشناسی دانشگاه هاروارد و مارک شولز استاد تمام کالج برین مار در آمریکا هستند. این دو نتایج طولانی‌ترین پژوهش جهان را در کتاب زندگی خوب گردآوری کرده‌اند. پژوهشگاه دانشگاه هاروارد طولانی ‌ترین پژوهش علمی تاریخ بشر است که در سال 1938 آغاز شده و تاکنون چهار نسل از پژوهشگران در این پژوهش مشارکت کرده‌اند. پروفسور رابرت والدینگر مدیر کنونی این پژوهش بزرگ است. تمامی هدف این پژوهش پاسخ به این سوال است که چه چیزی باعث می‌شود انسان‌های زندگی خوب و شادی داشته باشند.

چاپ کتاب زندگی خوب که در ایران توسط انتشارات اندیشه آگاه انجام گرفته است، این فرصت را برای عموم مردم فراهم کرده است تا نگاهی دقیق به زندگی خود بیندازند. در بخشی از این کتاب آمده است:

چگونه در مسیرتان به سمت زندگی خوب به پیش خواهید رفت؟ اول، با درک این نکته که زندگی خوب یک مقصد نیست. زندگی خوب یک مسیر است و افرادی که طی این مسیر با شما قدم می‌زنند هم بخشی از این مسیر هستند. همان‌طور که قدم‌زنان به پیش می‌روید، ثانیه‌به‌ثانیه می‌توانید تصمیم بگیرید که به چه کسی یا به چه چیزی توجه کنید. هفته‌به‌هفته می‌توانید روابطتان را اولویت‌بندی کنید و بودن با افرادی را انتخاب کنید که برایتان مهم هستند. سال‌به‌سال می‌توانید از طریق پربارکردن زندگی‌ها و ایجاد روابط با دیگران برای زندگی‌تان هدف و معنایی بیابید. با افزایش حس کنجکاوی و تلاش برای ایجاد ارتباط با دیگران (خانواده، کسی که عاشقش هستیم، همکاران، اقوام و آشنایان و حتی غریبه‌ها)، هر بار با یک سوال باملاحظه و هر بار یک لحظه توجه صادقانه و واقعی، اساس و بنیان زندگی خوب را مستحکم خواهید کرد.

آشنایی با انتشارات اندیشه آگاه

انتشارات اندیشه آگاه یکی از ناشران شناخته شده ایران در حوزه کتاب روانشناسی و موفقیت است. این کتاب در سال‌های اخیر برخی از کتاب‌های محبوب ایران را ترجمه و منتشر کرده است. انتشارات اندیشه آگاه با سال‌های فعالیت در حوزه چاپ کتاب، ناشر کتاب‌هایی مانند کتاب برتری خفیف اثر جف اولسون، کتاب قدرت انضباط شخصی اثر دنیل والتر، کتاب آنچه در مدرسه یاد نگرفته‌اید اثر آلن دوباتن، کتاب تمرکز از دست رفته اثر یوهان هری، کتاب انقلاب عادت‌های کوچک اثر دیمون زاهاریادس، کتاب رمز قهرمانی اثر ویلیام اچ. مک‌ریون و کتاب نقطه مطلوب اثر پل بلوم است. این انتشارات آماده همکاری با نویسندگان و مترجمین عزیز برای چاپ کتابشان است. همچنین شما می‌توانید از فروشگاه انتشارات اندیشه آگاه کتاب‌های این انتشارات از جمله کتاب راهنمای غلبه بر کمال گرایی را تهیه کنید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.