Web Analytics Made Easy - Statcounter

معرفی ارزان ترین دوربین های مدار بسته داهوا

یکی از مهم ترین ابزار هایی که با استفاده از آن می توان امنیت را به طور قابل توجهی در محیط افزایش داد، دوربین مدار بسته است. دوربین های مدار بسته وظیفه نظارت بر محیط را دارند و با ضبط فیلم و تصویر به افراد کمک می کنند تا واقف بر محیط باشند. دوربین مدار بسته قدمتی حدودا صد ساله دارد و توسط مهندسان آلمانی برای نظارت بر محیط های نظامی ساخته شده است. این دوربین ها بعد ها در سال 1913 در آمریکا رونمایی شدند.

در ادامه قصد داریم به معرفی ارزان ترین دوربین مدار بسته داهوا بپردازیم.

گذری بر تاریخچه برند داهوا

شرکت داهوا یکی از مطرح ترین شرکت های چینی در عرصه لوازم امنیتی است. این شرکت کار خود را در سال 2002 با ساخت دستگاه های ضبط تصاویر آنالوگ 8 کانال آغاز کرد. این شرکت اکنون در بیشتر از 90 کشور جهان نمایندگی دارد و بیشتر از 20 سال است که در عرصه توسعه لوازم و فناوری های امنیتی فعالیت دارد و در این سال ها توانسته نظر متقاضیان بسیاری را به خود جلب کند.

معرفی مدل های دوربین مدار بسته ارزان برند داهوا

دوربین مدار بسته داهوا مدل DH-HAC-T1A21P

این مدل یکی از محصولات مقرون به صرفه برند داهوا است و دارای لنز ثابت 3.6 میلی متری و سنسور سی ماس می باشد. همچنین توانایی ثبت تصاویر با کیفیت 2 مگاپیکسل را دارد. این مدل از دوربین های برند داهوا دارای فناوری WDR است و همچنین استاندارد مقاومتی IP67 دارد. با استفاده از این دوربین نباید نگران دید در شب باشید چرا که این دوربین قابلیت تصویر برداری در شب هوشمند 20 متری را دارد.

این دوربین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 2 ساله می باشد.

دوربین مدار بسته داهوا مدل HAC-HFW1200TP

این مدل یک دوربین مدار بسته با قیمتی مقرون به صرفه و لنز ثابت 3.6 میلی متری با سنسور 2.7 اینچی است. به علاوه این دوربین دارای بدنه ای آلومینیومی با استاندارد IP67 می باشد. رزولوشن تصویر این دوربین 2 مگاپیکسل است و توانایی تصویر برداری هوشمند در شب تا فاصله 25 را دارد. این مدل از دوربین های برند داهوا نیز دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 2 ساله است.

معرفی ارزان ترین دوربین های مدار بسته داهوا

دوربین مدار بسته داهوا مدل بولت DH-HAC-HFW1200TLP

این مدل از دوربین های مدار بسته برند داهوا مدل بولت دارای لنز ثابت 3.6 میلی متری می باشد که توانایی تصویر برداری با کیفیت 2 مگاپیکسل را دارد. همچنین از 2.7 اینچی سی ماس برخوردار است. این دوربین قابلیت دید در شب هوشمند تا فاصله 40 متری را دارد و با بدنه پلاستیکی توانسته تا استاندارد IP67 را دریافت کند.

این دوربین نیز دارای خدمات پس از فروش و گارانتی 2 ساله است.

دوربین مدار بسته داهوا مدل HAC-HDW1200MP

این مدل یکی دیگر از دوربین های برند داهوا است که لنز ثابت 3.6 میلی متری دارد و از سنسور سی ماس نیز پشتیبانی می کند. به علاوه توانایی فیلم برداری و ثبت تصاویر با رزولوشن 2 مگاپیکسلی را دارد. همچنین این دوربین قابلیت دید در شب هوشمند تا فاصله 30 متری را دارد و توانسته تا استاندار مقاومتی IP67 را دریافت کند.

این دوربین مدار بسته نیز دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 2 ساله می باشد.

دوربین مدار بسته برند داهوا مدل DH-HAC-B1A21P

این مدل یکی از دوربین های مدار بسته مقرون به صرفه از برند داهوا به شمار می رود. این دوربین یک لنز ثابت 3.6 میلی متری دارد که از سنسور سی ماس بهره می برد. کیفیت تصاویری که این دوربین ثبت می کند 2 مگاپیکسلی است و از تکنولوژی WDR نیز برخوردار است. این مدل از دوربین های مدار بسته دارای بدنه پلاستیکی است که توانسته استاندارد مقاومتی IP67 را دریافت کند. در نهایت باید به قابلیت دید در شب هوشمند تا فاصله 20 متری این مدل نیز اشاره کنیم. گارانتی و خدمات پس از فروش این دوربین نیز 2 ساله می باشد.

دوربین مدار بسته برند داهوا مدل DH-HAC-B2A21P

این مدل نیز مانند دوربین های دیگر معرفی شده برند داهوا دارای لنز ثابت 3.6 میلی متری است که از سنسور سی ماس بهره می برد. به علاوه این دوربین مدار بسته دارای رزولوشن تصویری 2 مگاپیکسلی است که از تکنولوژی WDR نیز برخوردار می باشد. از طرفی دارای بدنه ای آلومینیومی است و توانسته گواهی مقاومتی IP67 را دریافت کند. قابلیت دید در شب هوشمند تا فاصله 20 متری نیز از دیگر امکانات این دوربین به شمار می رود.

این مدل نیز دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 2 ساله است.

معرفی ارزان ترین دوربین های مدار بسته داهوا

دوربین مدار بسته برند داهوا مدل دام DH-HAC-HDW1400EMP

این مدل، دوربین مدار بسته ای با لنز ثابت 3. میلی متری است که رزولوشن 4.1 مگاپیکسلی دارد. این دوربین دارای بدنه ای آلومینیومی است که توانسته گواهی مقاومتی IP67 را دریافت کند. یکی از قابلیت های مهم این دوربین قابلیت دید در شب هوشمند تا فاصله 50 متری به صورت سیاه و سفید است.

این دوربین مدار بسته دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 2 ساله است.

IP67  در دوربین مداربسته داهوا چیست؟

استاندارد های IP جهت مشخص کردن مقدار نفوذ پذیری لوازم الکترونیکی در برابر گردو و خاک و آب هستند. این حروف به معنی محافظت در برابر نفوذ می باشند و عدد اول که از 0 تا 6 رده بندی می شود میزان نفوذ پذیری دستگاه در برابر مواد جامد را نشان می دهد و عدد دوم که بین 0 تا 8 رده بندی می شود، میزان نفوذ پذیری در برابر مایعات را در این لوازم نشان می دهد.

کلام نهایی

دوربین های مدار بسته نقش مهمی را در ایجاد و حفظ امنیت محیط بازی می کنند. این دوربین ها جنبه ای نظارتی بر محیط دارند. بیشتر این دوربین ها در محیط هایی نصب می شوند که احتمال نفوذ گرد و خاک و یا آب به آن ها بسیار است و بنابراین بهتر است قبل از خرید دوربین به استاندارد های مقاومتی آن ها نگاهی ویژه داشته باشد.

دوربین های معرفی شده در این مقاله که ارزان‌ترین دوربین های برند داهوا هستند، تماما دارای گواهی مقاومت IP67 می باشند و گارانتی و خدمات پس از فروش 2 ساله دارند. در نهایت از لحاظ قیمتی نیز بسیار مقرون به صرفه خواهند بود.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.