Web Analytics Made Easy - Statcounter

چگونگی دریافت مشاوره حقوقی با وکیل کرج

آیا می دانید منظور از مشاوره حقوقی در زمینه طلاق چیست و چه راه هایی برای دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل طلاق در کرج وجود دارند؟ حمیرا پارسا وکیل

به گفته حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری متاسفانه امروزه به دلیل افزایش آمار طلاق زوجین، استفاده از خدمات مشاوره حقوقی با وکیل طلاق در کرج بیش از پیش احساس می شود. بیشتر افراد و یا زوجین اطلاعات و آگاهی کافی و صحیح در مورد قوانین مربوط به طلاق و حقوق مربوط به خود ندارند. به همین دلیل این ناآگاهی زوجین سبب خواهد شد که با مشکلات و چالش های فراوانی در روند پرونده رو به رو شوند. این چالش ها به نوبه خود سبب هزینه های مادی و معنوی زیادی را به وجود می آورند. استفاده از مشاوره حقوقی در این زمینه می تواند سرعت روند رسیدگی به پرونده را افزایش داده و موجب کاهش مشکلات مربوط به آن شود. در ادامه می خواهیم به معرفی مشاوره حقوقی و مزایای استفاده از آن بپردازیم.

مشاوره حقوقی چیست و توسط چه کسی ارائه می شود؟

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی، به یک سری راهنمایی ها گفته می شود که در جهت انجام امور حقوقی توسط مشاور حقوقی یا وکیل به متقاضی صورت می گیرند. این راهنمایی ها می توانند سبب افزایش آگاهی متقاضی در خصوص قوانین حقوقی شده و او را از حق و حقوق خود آگاه سازند. هیچ فردی بدون آگاهی داشتن از حق و حقوق خود نمی تواند از خود در یک پرونده دفاع نماید. در مشاوره حقوقی، ابتدا متقاضی اطلاعات کافی در مورد پرونده را در اختیار مشاور یا وکیل طلاق در کرج قرار می دهد. سپس مشاور با توجه به شرایط پرونده، راهنمایی های صحیح و کارآمد را در جهت پیشبرد پرونده مطرح می نماید. لازم است بدانید که مشاوره مربوط به طلاق حتما باید توسط وکیل طلاق صورت گیرد.

اهمیت استفاده از خدمات مشاوره حقوقی

برخی از افراد فکر می کنند که استفاده از خدمات مشاوره حقوقی وکیل طلاق کاری غیر ضروری است. زیرا هنوز میزان اهمیت مشاوره را درک نکرده اند. بسیاری از افراد به دلیل ناآگاهی از قوانین، دچار ضرر و زیان های مادی و معنوی زیادی در طول دادرسی به پرونده خواهند شد. همچنین این ناآگاهی موجب می شود که فرد حق و حقوق خود را نشناخته و در بسیاری از موارد حق او پایمال شود.

در پرونده های مربوط به طلاق، دریافت مشاوره حقوقی از وکیل طلاق دو چندان اهمیت پیدا می کند. زیرا پرونده های مربوط به طلاق، عموما پرونده های پیچیده ای هستند که دعاوی متعددی در آن ها مطرح می شوند. بنابراین میزان اختلافات در این پرونده ها بسیار زیاد است. کمک گرفتن از یک وکیل خوب در این شرایط می تواند سبب حل شدن بسیاری از اختلافات گردد.

مزایای داشتن مشاوره حقوقی با وکیل طلاق در کرج

اهمیت استفاده از خدمات مشاوره حقوقی

دریافت مشاوره حقوقی برای کسانی که با پرونده های حقوقی دست و پنجه نرم می کنند، مزیت های فوق العاده ای به همراه دارد. یکی از این مزیت ها امکان مذاکره و صلح و سازش طرفین می باشد. که در این شرایط با توافقی که میان زوجین صورت می پذیرد باعث تغییر رویه طلاق از یک طرفه به طلاق توافقی می باشد. از دیگر مزیت های آن بالا بردن احتمال موفقیت در پرونده و رسیدن به حق و حقوق خود به صورت تمام و کمال است. متاسفانه در بسیاری از پرونده های طلاق به دلیل اختلاف بالا، حق و حقوق یکی از طرفین پایمال می شود. استفاده از مشاوره حقوقی مانع از وقوع این اتفاق در پرونده های طلاق می گردد. از مزیت های دیگر مشاوره حقوقی می توان به کاهش هزینه های مربوط طولانی شدن جلسات دادگاه اشاره کرد. البته کاهش آسیب های روحی و معنوی را نیز می توانیم از مهم ترین مزیت های دریافت مشاوره به حساب بیاوریم.

دریافت مشاوره حقوقی با چه روش هایی امکان پذیر است؟

یکی از مهم ترین مزیت های دریافت مشاوره حقوقی از وکیل طلاق در کرج، امکان دریافت آن از طریق روش های مختلف است. امروزه برای دریافت مشاوره هم می توانید به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری و آنلاین اقدام نمایید. کسانی که امکان دریافت مشاوره حقوقی حضوری از وکلا و مشاوران حقوقی را ندارند می توانند از طریق مشاوره حقوقی تلفنی، اقدام به دریافت مشاوره کنند. البته توصیه ما این است که در صورت درخواست مشاوره حقوقی تلفنی، پیش از دریافت مشاوره تمامی مدارک و مستندات را برای وکیل ارسال کرده تا وکیل موردنظر با آگاهی کامل به ارائه مشاوره حقوقی بپردازد. همچنین در صورت مراجعه حضوری مدارک و مستنداتتان را به همراه داشته باشید زیرا وکیل با بررسی دلایل و مستندات شما در مشاوره حضوری، می تواند تعامل بیشتری داشته و بهتر می توانند به تبادل اطلاعات بپردازند. میزان بازدهی جلسات مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی تا حدودی یکسان می باشد. چون در هر دو طریق وکیل با توجه به دلایل و مستندات و شنیدن دلایل شما اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می نماید.

جهت دریافت مشاوره حقوقی با شماره 09123666928 حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی تماس حاصل فرمایید.

خدمات قابل ارائه توسط وکیل طلاق در کرج

 • طلاق به درخواست زوج
 • طلاق به درخواست زوجه
 • طلاق توافقی
 • مطالبه مهریه
 • مطالبه نفقه
 • استرداد جهیزیه
 • ملاقات فرزند
 • حضانت فرزند،
 • سلب و لغو حضانت
 • مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت
 • و سایر دعاوی خانواده

الزام حضور وکیل در طلاق توافقی

در صورتی که زوجین در طلاق توافقی قصد حضور در دادگاه را نداشته باشند می توانند با انتخاب یک وکیل پروسه طلاق توافقی را پیش ببرند. وکیل انتخاب شده با گرفتن وکالت می تواند با ثبت و پیگیری دادخواست طلاق توافقی در محاکم قضایی حضور یافته و با گرفتن حکم طلاق آنرا در دفاتر ثبت طلاق ثبت نماید.از وظایف وکیل در طلاق توافقی نظارت بر توافقات میان زوجین و پیگیری و اعمال آن در پرونده طلاق توافقی بر عهده وکیل می باشد. وکیل طلاق توافقی در کرج توافقات میان زوجین را با دقت و به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد. تمامی مراحل طلاق توافقیاز ثبت دادخواست تا ثبت طلاق در دفترخانه توسط وکیل انجام می شود.

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل طلاق در کرج چقدر است؟

هزینه مشاوره حقوقی

هزینه مشاوره حقوقی در کرج به تعداد جلسات مشاوره و زمان آن ها بستگی دارد. هزینه دریافت مشاوره حقوقی بسیار مناسب بوده و تقریبا تمامی متقاضیان می توانند به آسانی از این خدمات استفاده کنند. توجه کنید هزینه ای که در ازای دریافت مشاوره حقوقی پرداخت می کنید، با هزینه ای که در دراز مدت برای شما باقی می ماند بسیار ناچیز است. زیرا تنها با صرف هزینه مناسبی می توانید از طولانی شدن پرونده و افزایش هزینه های آن جلوگیری نمایید. در وب سایت حقوقی حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری با آدرس https://parsalaw.ir با ما همراه باشید تااز مقالات حقوقی بیشتر و بروزتری بهره مند شوید. چنانچه نیاز به وکیل در کرج و یا تهران دارید با شماره های ذیل تماس بگیرید:

دفتر وکالت حمیرا پارسا و کیل پایه یک دادگستری 09123666928

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما