Web Analytics Made Easy - Statcounter

گوشی آنر «مجیک V2» ارزان‌تر از گلکسی زد فولد 5 و پیکسل فولد خواهد بود

مدیر عامل آنر می‌گوید مجیک V2 به طرز قابل توجهی ارزان‌تر از گوشی‌های هوشمند تاشوی سامسونگ و گوگل خواهد بود

آنر هفته گذشته Magic V2 را در IFA 2023 به نمایش گذاشت و نگاه خوبی به نازک‌ترین گوشی تاشو به سبک کتابی جهان به ما داد. با این حال، این شرکت گفته است که قصد دارد این دستگاه را در سه ماهه اول 2024 در بازارهای جهانی عرضه کند.

جورج ژائو، مدیرعامل آنر، در مصاحبه با GSMArena اشاره‌ای به قیمت‌گذاری این گوشی کرده است. ژائو به این رسانه گفت که قیمت گذاری Magic Vs ملاک خوبی برای قیمت جهانی Magic V2 است.

آنر مجیک V2 احتمالاً بیش از 300 دلار ارزان‌تر از رقبا خواهد بود

گوشی آنر «مجیک Vs» در مارس 2023 با قیمت 1725 دلار در سطح جهانی عرضه شد. بنابراین اگر مجیک V2 این قیمت را حفظ کند، بیش از 300 دلار ارزان‌تر از گوگل پیکسل فولد و سامسونگ گلکسی زد فولد 5 خواهد بود. اما حتی اگر 100 دلار هم به قیمت V2 اضافه شود، باز هم آنر تاشو هنوز به طور قابل توجهی ارزان‌تر از رقبای اصلی است.

مشخصات گوشی آنر مجیک V2

در ازای این کاهش قیمت ویژگی‌هایی مانند شارژ بی‌سیم، شیشه نازک و مقاومت در برابر آب را از دست می‌دهید. اما جدیدترین گوشی تاشوی آنر علاوه بر طراحی شیک، همچنان موارد قابل توجه زیادی را به همراه دارد. این ویژگی‌ها شامل پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 2، باتری 5000 میلی آمپر ساعتی، شارژ سیمی 66 واتی، پشتیبانی از قلم، کاهش چشمگیر چین وسط نمایشگر و دوربین قدرتمند است.

مقایسه آنر مجیک وی 2 و سامسونگ گلکسی زد فولد 5
آنر مجیک وی 2 در مقایسه با سامسونگ زد فولد 5 بسیار نازک‌تر و سبک‌تر است

در هر صورت، امیدواریم آنر برای عرضه این گوشی در خارج از چین تا سه ماهه اول سال 2024 صبر نکند. این شرکت با این طراحی فوق‌العاده نازک و سبک گامی رو به جلو در تولید گوشی‌های تاشو برداشته است، بنابراین واقعاً مایه شرمساری خواهد بود که تا این حد دیر به بازار جهانی عرضه شود.