Web Analytics Made Easy - Statcounter

مخفی کردن شماره تلفن در واتساپ

مخفی کردن شماره تلفن در واتساپ و بررسی راه حل های مختلف آن | خرید شماره مجازی واتساپ برای مخفی کردن شماره تلفن | بررسی مزایای خرید شماره مجازی
چگونه می‌توان شماره تلفن را در واتساپ مخفی کرد؟

واتساپ یکی از پیام رسان‌هایی است که در ایران و در جهان طرفداران بسیاری دارد و بیشتر مردم از آن استفاده می‌کنند. برای فعالیت در واتساپ، باید با شماره تلفن خود حساب کاربری ایجاد کنید و با این کار، تمام افرادی که در گروه‌ها هستند، می‌توانند شماره شما را مشاهده کنند. همچنین، افرادی که شماره شما را از قبل در تلفن خود ذخیره کرده باشند نیز می‌توانند شماره شما را ببینند. 

با توجه به این موضوع، ممکن است برخی از افراد نخواهند که مخاطبین یا افراد ناشناس در واتساپ شماره آن‌ها را مشاهده کنند و به دنبال راهکاری باشند تا شماره تلفن خود را در این برنامه مخفی کنند. برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها، کاربر بتواند شماره خود را از دیگر کاربران و حتی مخاطبان خود مخفی کند. در این مطلب قصد داریم تا روش‌هایی را به شما آموزش دهیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید به راحتی شماره خود را در برنامه واتساپ مخفی کنید.

روش‌های مخفی کردن شماره تلفن در واتساپ

مخفی کردن شماره تلفن در واتساپ روش‌های مختلفی دارد که هم در گوشی‌های اندروید و هم در آیفون قابل انجام است. در ادامه، روش‌های مختلفی که با استفاده از آن‌ها می‌توانید شماره خود را در واتساپ مخفی کنید مورد برسی قرار خواهیم داد.

مخفی کردن شماره واتساپ در تنظیمات بخش حریم خصوصی

اولین روش برای مخفی کردن شماره تلفن در واتساپ، استفاده از تنظیمات بخش حریم خصوصی در برنامه است. برای این کار، وارد برنامه شده و با کلیک روی سه نقطه بالا، وارد بخش Setting شوید. در این بخش، روی Account کلیک کرده و وارد آن شوید.

در صفحه جدید، بخش‌های زیادی مشاهده می‌کنید. وارد بخش Privacy شده و گزینه About را انتخاب کنید. با این کار، یک پاپ آپ برای شما نمایش داده می‌شود که شامل 3 گزینه Everyone، My contacts و Nobody است. با انتخاب گزینه اول، شماره شما برای همه افراد در واتساپ که با شما در ارتباط بوده و یا با هم در یک گروه هستید، قابل نمایش خواهد بود. اگر می‌خواهید شماره شما تنها برای مخاطبین خودتان قابل نمایش باشد، گزینه My contacts را انتخاب کرده و در صورتی نمی‌خواهید هیچ کس حتی مخاطبان شما، از شماره شما در واتساپ با خبر باشند، گزینه Nobody را انتخاب کنید.

با انجام مراحل بالا، به راحتی می‌توانید شماره خود را از دیگران مخفی کنید.

جایگزین کردن شماره تلفن اصلی با شماره دیگر

یک روش دیگر برای این که کاربران دیگر شماره اصلی شما در واتساپ را نداشته باشند، جایگزین کردن شماره جدید با شماره اصلی است. برای این کار، مسیر بالا برای مخفی کردن شماره تلفن را تا Account ادامه دهید. در این بخش، به جای Privacy، گزینه Change number را انتخاب کنید.

پس از این کار، شماره جدید خود را وارد کرده و آن را تایید کنید. با این کار، تمام گروه‌ها و چت‌ها شما حفظ شده و با شماره جدید می‌توانید به ادامه فعالیت بپردازید.

استفاده از برنامه‌های دیگر برای مخفی کردن شماره در واتساپ

یکی از روش‌هایی که ممکن است برخی از افراد آن را به کار ببرند، استفاده از برنامه‌های جانبی برای مخفی کردن شماره واتساپ است. این برنامه، با استفاده از شماره‌های مجازی، شماره شما را تغییر می‌دهند و می‌توانید شماره اصلی خود را مخفی کنید. استفاده از این برنامه‌ها، با توجه به این که نیاز به دسترسی‌های متعددی دارند، ممکن است برای گوشی شما مضر باشد.

کاربران، ممکن است به دلایل مختلف، اقدام به مخفی کردن شماره خود در واتساپ بکنند. برای این کار، هم استفاده از تنظیمات حریم خصوصی و هم تغییر شماره امکان پذیر است. استفاده از برنامه‌هایی که با شماره مجازی شماره شما را تغییر می‌دهند نیز امکان پذیر است که با توجه به امنیت آن، توصیه نمی‌شود. 

مخفی کردن شماره تلفن در واتساپ با شماره مجازی

مخفی کردن شماره تلفن در واتساپ با شماره مجازی

اگر هیچ کدام از روش‌های گفته شده برای شما کار نکرد، می‌توانید از شماره مجازی استفاده کنید. استفاده از شماره مجازی امن‌ترین راه برای مخفی کردن شماره از دیگران است و مزایایی مختلفی نیز دارد.

شما می‌توانید با خرید شماره مجازی از مراجع معتبر و با قیمتی ارزان، اقدام به ایجاد حساب کاربری در واتساپ کرده و از مزایای آن نیز بهره مند شوید. برای تهیه شماره مجازی، وبسایت‌ها و برنامه‌هایی هستند که این شماره‌ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند؛ اما استفاده از آن‌ها توصیه نمی‌شود. در این سایت‌ها و برنامه‌های تولید شماره مجازی، این شماره‌ها به صورت محدود وجود دارند و ممکن است یک شماره پس از مدتی در اختیار شخص دیگری قرار گرفته و به حساب واتساپ شما دسترسی داشته باشد. با توجه به امنیت بسیار پایین این روش، نباید شماره مجازی مخصوص واتساپ خود را از این برنامه‌ها و وبسایت‌ها انتخاب کنید.

در این زمینه، وبسایت‌های معتبری مانند شماره مجازی وجود دارند که تعداد بیشماری شماره مجازی مخصوص واتساپ یا دیگر برنامه‌ها را ارائه می‌کنند. این شماره‌های مجازی مزایای زیادی دارند. یکی از مهم‌ترین مزایای این شماره‌ها ارزان بودن آن‌ها است و همچنین دارای امنیت شماره مجازی است . شما می‌توانید برای کسب و کار خود چندین شماره واتساپ خریداری کرده و با استفاده از آن‌ها، به تبلیغات گسترده در این پیام رسان بپردازید. 

از طرف دیگر، دسترسی آسان و حفظ حریم خصوصی دیگر مزیت مهم استفاده از شماره مجازی خواهد بود. با شماره مجازی، افراد نمی‌توانند شماره اصلی شما را مشاهده کرده و ذخیره کنند؛ در نتیجه حریم خصوصی کاربران حفظ خواهد شد.

واتساپ جزء برنامه‌هایی است که با استفاده از شماره تلفن آن امکان هک شدن و از بین رفتن اطلاعات آن توسط افراد نادرست وجود دارد. استفاده از شماره مجازی این ریسک را به حداقل می‌رساند. شما می‌توانید برای استفاده از واتساپ، از یک شماره مجازی امن ستفاده کرده تا امکان از بین رفتن اطلاعات شما کمتر شود.

استفاده از شماره مجازی مخصوص کشورهای مختلف برای کسب و کارها مزیت دیگری نیز دارد و آن این است که اعتبار آن‌ها را در میان مشتریان بالا می‌برد. با استفاده از خرید شماره مجازی آمریکا، کانادا یا کشورهای اروپایی، می‌توانید اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و یا در ارتباط با مشتریان خارجی خود نیز راحت‌تر باشید.

شماره مجازی انعطاف پذیر بوده و در صورتی که نیاز به آن نداشته یا قصد تغییر آن را داشتید، می‌توانید به راحتی آن را با یک شماره دیگر جایگزین کنید. 
استفاده از شماره مجازی در واتساپ مزایای بسیاری دارد که مخفی کردن شماره اصلی از دیگران، تنها یک مورد از آن‌ها است. با شماره مجازی، کسب و کارها اعتبار بیشتری در میان مشتریان خود به دست خواهند آورد و همچنین امنیت و حریم خصوصی افراد نیز حفظ خواهد شد.

مرجع خرید شماره مجازی واتساپ در ایران

واتساپ یکی از محبوب‌ترین پیام رسان‌ها در سطح بین المللی است که افراد زیادی در سرتاسر جهان از آن استفاده می‌کنند. با توجه به شمار بالای کاربران این برنامه، برخی از کاربران تمایلی ندارند که شماره آن‌ها به دیگران نمایش داه شود. برای این کار، روش‌های مختلفی از جمله رفتن به بخش تنظیمات حریم خصوصی و یا تغییر شماره وجود دارد؛ اما یکی از روش‌هایی که از اعتبار بالایی نیز برخوردار است و طرفداران زیادی نیز دارد، استفاده از شماره مجازی است. 

شماره مجازی، روش بسیار معتبری است که مزایای مختلفی نیز دارد. برای خرید شماره مجازی معتبر، باید از یک وبسایت معتبر اقدام کنید. در این زمینه، وبسایت شماره مجازی Virtual number یکی از این وبسایت‌های معتبر ایرانی است که انواع مختلفی از شماره مجازی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. با ورود به این سایت، می‌توانید نوع کاربرد شماره مجازی را انتخاب کرده و پس از آن نیز با توجه به کشور مورد نظر، شماره مجازی خود را خریداری کنید. این شماره‌ها، از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده و اعتبار و امنیت آن‌ها نیز تضمین شده است. اگر برای کسب و کار خود و یا مصرف شخصی نیاز به شماره مجازی واتساپ یا دیگر پلتفرم‌ها مانند ChatGPT، تلگرام و غیره دارید، به وبسایت شماره مجازی مراجعه کرده و از محصولات آن‌ها دیدن کنید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما