Web Analytics Made Easy - Statcounter

برای زمستون امسال اینا رو تو کمدت داشته باش / انواع مدل‌های ترند پالتو زمستانه برای امسال

پالتو و بارانی های ترند

از پوشش ‌های بسیار پرطرفدار در زمستان پالتوها هستند که می ‌توان با انواع مدل ‌های ترند پالتو ، استایلی شیک و کلاسیک به وجود آورد. اگر می خواهید شما را به عنوان فردی بشناسند که دارای استایلی طبق مد روز هستید، باید پالتوهای ترند سال را در کمد خود داشته باشید. پالتو هایی مانند: پالتو چرم، شتری و… در هیچ زمان قدیمی نشده و از مد نمی ‌افتند و می ‌توانید برای زمستان آنها را تهیه کنید.

مدل ‌های ترند پالتوی زنانه برای امسال

هر ساله صنعت مد و فشن دارای تنوع بسیار زیادی می ‌شود و افراد باید مدل ‌های پالتویی را که انتخاب کنند که طبق روز بوده و مهم تر از آن باید با سبک بدن خود هم هماهنگی داشته باشد. مدل‌ های ترند پالتو برای امسال عبارت اند از:

پالتوهای پفی یا پافر

این پالتو ها به شکل مستطیل یا مربع تولید می ‌شوند و دارای خصوصیات گرمای بسیار بالا و عایق حرارتی هستند که برای روزهای سرد سال می ‌توانند انتخاب خوبی باشند. طراحی این پالتوها به صورت پف پفک بوده که موجب منحصر به فرد شدن آنها می ‌شود و در زیبایی این پالتوها هم بسیار تاثیر دارد. به جز گرمای زیاد، بسیار وزن سبکی داشته و به راحتی و آزادانه می‌ توان در آن حرکت کرد. بیشتر این پالتو ها ضد آب هم تولید می ‌شوند و می‌ توانند در مقابل باد و باران از شما محافظت کنند که یک نمونه از پالتوهایی است که می ‌توانید در کمد خود آنها را داشته باشید.

پالتوهای چهارخانه

امسال یکی از مدل‌ های ترند پالتو مدل ‌های چهارخانه بودند که دارای جزئیات مدرن و طراحی ‌های خاص و جذاب هستند و می ‌توان این پالتوها را با دیگر لباس‌ ها به راحتی هماهنگ کرد. جزئیات این مدل پالتوها از جمله دکمه ‌های زینتی و یا جیب ‌های مخصوصی است که برای آنها طراحی شده و آنها را مانند یک اثر هنری به نمایش می گذارد.

پالتوی چرم

پالتوهای چرم هم در بین دیگر پالتوهای امسال از جمله مدل ‌های ترند پالتوها به شمار می آمدند. این مدل پالتوها همیشه شیک و کلاسیک هستند و می‌ توان با پالتوی چرم یا کت کوتاه چرم شومیز یا بافت ‌های متنوعی آنها را ست کرد.

پالتوی زمستانی پشمی

این پالتوهای پشمی همیشه از جمله مدل ‌های ترند پالتو بوده‌ اند و طرفداران خود را دارند. یکی از مدل ‌های مناسب برای روزهای برفی و سرد سال محسوب می ‌شوند و در رنگ و طرح ‌های مختلف تولید شده و از مدل ‌های پالتویی بوده است که امسال بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی چند مدل ترند بارانی زنانه و پالتو زنانه مدل ۲۰۲۴

اگر فردی هستید که طرفدار مد بوده و می خواهید به روز باشید، بهتر است از مدل ‌های ترند پالتو و بارانی ‌های جدید تهیه کنید. از مدل‌ های ترند بارانی و پالتوهای مدل ۲۰۲۴ می ‌توان موارد زیر را ذکر کرد:

پالتوهای خز

این پالتوها هرگز از مد نمی ‌افتند و اکثر افراد معروف و حتی سلبریتی ‌ها در تمام دنیا نمونه ‌ای از کت یا پالتوی خز را در کمد خود دارند؛ زیرا بسیار جذاب و شیک بوده و با قیمت گرانی که دارند یک استایل جذاب را ایجاد می کنند. هم راحتی و گرما را به افراد هدیه می ‌دهند و هم دارای طراحی ‌های سنتی و مدرنی هستند که بسیار چشم نواز جلوه می ‌کنند.

بارانی ‌های کلاسیک

نمونه ‌ای از بارانی ‌هایی هستند که دارای یقه‌ های انگلیسی، چهار دکمه و کمربند هستند و این بارانی ‌ها به صورت بلند تا زیر زانو طراحی می‌ شوند. از انواع قدیمی ولی بسیار محبوب در بین بارانی ‌های زنانه محسوب شده و با مدل ‌های ترند پالتو و بارانی، استایلی کژوال یا رسمی جذابی را می ‌توان ایجاد کرد. این بارانی ها را در مراسم ‌های خاص و رسمی مورد استفاده قرار می ‌دهند.

پالتو بارانی

مدل ‌های ترند پالتو بارانی با رنگ ‌های جذاب زنانه که به صورت بلند تا زیر زانو یا قوزک پا طراحی می ‌شوند، معمولا با پارچه‌ های ضد آب و ضخیم دوخته شده اند که گرمای زیادی را تولید می کنند. این پالتو بارانی ‌ها هم شما را از سرمای زمستان حفظ کرده و هم در مقابل برف و باران حفاظت می کند.

بارانی ‌های جدید دورو

بارانی ‌های جدید دورو مدل ۲۰۲۴ می ‌تواند یک استایل شیک و چشم نواز به وجود بیاورد؛ زیرا می ‌توان از هر دو طرف این مدل بارانی ‌ها استفاده کرد. بیشتر این مدل بارانی ‌ها راحت بوده، تنخور زیبایی دارند و مناسب روزهای بارانی و ابری هستند. در بعضی از مواقع یک طرف را ساده و طرف دیگر این بارانی ‌ها را طرح ‌دار تولید می کنند. بیشتر آنها با کلاه طراحی می ‌شوند که دارای جیب ‌های بزرگی هستند و آستین ‌های متفاوتی را هم برای آن ها طراحی می کنند.

انواع مدل ‌های ترند پالتو زمستانه برای امسال

هر ساله با گذشت زمان طراحان سعی می ‌کنند، طرح ‌ها و استایل ‌های جدیدی را وارد بازار کنند که هم نیاز افراد را رفع کنند و هم زیبایی و راحتی استفاده را برای آنها به ارمغان بیاورند. از پالتوهایی که مد شده اند و مناسب زمستان امسال هستند، عبارت اند از:

  • پالتوهای چرم، پالتوهای مدل نظامی
  • پالتوهای تدی، پالتوهای فوتر
  • پالتوی مدل کلاسیک
  • پالتو مدل ربدوشامبر، پالتوهای فوتر

این مدل ها از جمله مدل‌ های ترند پالتو برای امسال هستند که هر خانومی می تواند در کمد خود یک الی دو عدد از این پالتوها را داشته باشد.

معرفی بهترین تولیدی پالتو زنانه

تولیدی مزون ثامن دارای سابقه کاری ۱۲ ساله در صنعت پوشاک و مد بوده و از بهترین روش ‌ها و فناوری‌ های طراحی و دوخت در تولید لباس ‌های خود استفاده می کند. این تولیدی با بیشتر از ۷۰۰ فروشگاه در ایران در سراسر کشور فعالیت دارد. متخصصان این مزون از متریال‌ های با کیفیت و توسط مدرن ‌ترین دستگاه‌ ها کار طراحی و دوخت کالاهای خود را انجام می ‌دهند و محصولات خود را با قیمت ‌های مناسب به مشتریان خود ارائه می کنند.

ثامن یکی از تولیدی ‌های برجسته در ایران است که لباس‌ های مدرن و شیکی را طراحی می کند. اگر می خواهید یک تجربه خرید مطمئن و رضایت بخش را کسب کنید و پوشش ‌های با کیفیت که شامل طراحی و دوخت مناسب و قیمت ‌های مقرون به صرفه باشد را در نظر دارید، بهتر است از مزون ثامن که مدل ‌های ترند پالتو، بارانی و … را تولید می کند، خرید کنید.