Web Analytics Made Easy - Statcounter

کلاس حضوری فرانت اند همراه تضمین استخدام

کلاس حضوری فرانت اند مخصوص بازار کار آی تی ایران ، دوره‌ و کلاسی است که افراد زیادی به ‌دنبال آن هستند. زیرا این مهارت می‌تواند در کمترین زمان ممکن، دانشجویان را به افراد حرفه ای تبدیل کرده و به بازار کار جذب کند.

اما سوال اصلی اینجاست که کدام کلاس طراحی سایت از کیفیت بیشتری برخوردار است و تاثیر گذاری بیشتری در آینده دانشجو دارد؟!

برای پاسخ به این سوالات در این مطلب با ما همراه باشید. چراکه قصد داریم تا شما را با بهترین کلاس آموزش طراحی ‌سایت آشنا کنیم و بهترین استاد در این زمینه را به شما معرفی نماییم. من پارسا قربانیان آماده ام در این ضمینه شما را همراهی کنم.

درآمد طراحی سایت چقدر است؟

با توجه به رشد روزافزون دیجیتال مارکتینگ و نیاز بیزینس‌ها به‌ حضور در فضای مجازی، باید گفت که یادگیری طراحی سایت و اصول مدیریت آن، می‌تواند یک مهارت پول ‌ساز برای تمام افراد جامعه باشد.

دلیل این است که کسب ‌وکارها بعد از برندینگ در سوشیال ‌مدیا، نیاز به یک بستر حرفه‌ای و مستقل، برای معرفی ‌کردن خود و فروش محصول دارند.

چه بخواهیم و چه نخواهیم روزی رسیده است که تک تک کار ها و شغل ها نیاز به وبسایت شخصی برای معرفی محصولات خود دارند. چقدر خوب که ما بتوانیم از این فرصت استفاده کنیم.

به ‌همین دلیل سوال ما از شما این است که آیا می‌توان بدون وجود طراحان سایت حرفه‌ای و موفق، نیاز تمام کسب‌وکارها را تامین کرد؟

قطعا پاسخ خیر است. زیرا تا زمانی‌که عرضه مناسبی برای تقاضا وجود نداشته باشد، تمامی نیازها بی‌پاسخ باقی مانده و هیچ کسب ‌وکاری قادر به ‌رشد نخواهد بود.

آیا آموزش طراحی سایت سخت است؟

یادگیری طراحی سایت، مانند هر مهارت دیگری نیاز به 2 عامل مهم دارد. مورد اول شرکت در یک بهترین آموزشگاه طراحی سایت است و مورد دوم مربوط به میزان تلاش و سخت‌کوش ‌بودن کارآموز آن دوره می‌شود.

پس صادقانه ‌ترین پاسخ به این سوال این است که اگر توسط یک استاد باتجربه آموزش می‌بینید و به‌اندازه کافی در انجام‌ دادن تمارین کلاس سخت‌کوش هستید، هیچ نیازی به نگرانی در رابطه با سختی یادگیری وجود ندارد.

ویژگی‌های یک دوره آموزش حرفه‌ای طراحی سایت

خروجی یک دوره عالی، وابستگی مستقیم با استاد و مدرس دوره دارد. به‌ طوری که میزان اعتبار مدرس تعیین می‌کند که کارآموزهای این دوره تا چه ‌اندازه قابل سرمایه‌گذاری و جذب‌شدن به نیروی کار هستند.

پس اگر به ‌دنبال کلاس‌های آموزش طراحی سایت هستید، پیشنهاد می‌کنیم که سری به کلاس طراحی سایت مدرسه پرنیان با تدریس استاد پارسا قربانیان بزنید. (حتما اینستاگرام پارسا قربانیان را ببینید!)

پارسا قربانیان بیش از 13 سال تجربه مفید در برگزاری کلاس های حضوری و مجازی فرانت اند و بک اند دارد و از این رو میتواند کمک بزرگی به شما باشد.

دلیل این است که دوره‌های آموزش طراحی وب‌سایت این مدرسه، می‌تواند پاسخگوی نیاز تمام کارآموزان در سراسر کشور باشد. چراکه پرنیان علاوه‌بر دوره‌های حضوری، قادر به پشتیبانی از دوره‌های آنلاین نیز است.

سرفصل های دوره طراحی سایت

زمانی که بحث مربوط به آموزش طراحی سایت می‌شود، این سوال پیش می‌آید که آیا منظور از این حرفه، یادگیری اصول برنامه‌نویسی است؟ یا طراحی سایت به کار با سی ام اس ها ختم می‌شود؟

در پاسخ به این سوالات باید بگوییم که پکیج آموزش طراحی سایت شامل تدریس فرانت‌اند و فراگیری اصول استخوان ‌بندی سایت می‌شود که بدون وجود آنها، هیچ سایتی قادر به رشد در گوگل نخواهد بود.

تمام کد نویسی و برنامه نویسی خواهد بود و به کد های آماده همچون وردپرس ربطی نخواهد داشت.

پس این نکته را در نظر داشته باشید که کلاس آموزش فرانت اند از HTML، CSS، Bootstrap، tailwind ، فریمورک react تشکیل شده است. در ضمن جاوا اسکریپت قسمت مهمی از کار خواهد بود.

البته موارد زیاد دیگری هم بعنوان ارزش افزوده در این دوره ها آموزش داده میشود، از جملهseo  و  PWA ، fetch axios API و…

زیرا تمامی این موارد، مفاهیمی هستند که پایه و اساس دنیای وب را تشکیل می‌دهند و حداقل های ورود شما به بازار کار را تشکیل میدهند.

به‌همین‌دلیل اگر در رابطه با مبتدی ‌بودن خود دچار نگرانی و تشویش هستید، بهتر است تا از تمام آنها فاکتور بگیرید. چراکه دوره طراحی سایت برای تمام افراد با هر میزان دانشی که دارند، عنوان‌بندی شده است.

جمع‌بندی کلی مقاله بهترین دوره

آموزشگاه طراحی سایت پرنیان این شرایط را برای کارآموزان و شرکت‌کنندگان فراهم می‌کند که جاده پر پیچ ‌وخم یادگیری را با سرعت بیشتری به‌اتمام برسانند. در ضمن میتوانید بصورت رایگان از مقالات آموزشی فرانت اند که در سایت مدرسه طراحی سایت پرنیان موجود میباشد، استفاده کنید.

علت این است که این مدارس خصوصی، تجربه و اعتبار زیادی در زمینه ارائه خدمات آموزشی دارند و قادر هستند تا بهترین کارآموزان دوره را به بازار کار معرفی کنند.

پس شرکت در دوره‌های حضوری و آنلاین آموزش طراحی سایت می‌تواند به‌عنوان یک شتاب ‌دهنده عمل کرده و ذهن شما را از دغدغه‌های مربوط به استخدام و یافتن شغل مناسب آزاد کند.

از این رو اگر شما هم جزء افرادی هستید که به ‌دنبال یک شغل پردرآمد با موقعیت اجتماعی قابل قبول می‌گردید، پیشنهاد می‌کنیم که یادگیری طراحی سایت را در اولویت قرار دهید و عضوی از خانواده بزرگ پرنیان شوید.