Web Analytics Made Easy - Statcounter

ویژگی های بهترین نرم افزار حضور و غیاب اندروید

مدیریت حضور و غیاب و نظارت بر عملکرد پرسنل از الزامات هر سازمان است. یکی از امکانات مبتنی بر فناوری روز که کار کنترل تردد و ثبت حضور و غیاب را برای مدیران و پرسنل آسان کرده است، اپلیکیشن حضور و غیاب موبایلی است. این اپلیکیشن به راحتی بر روی دستگاه تلفن همراه نصب می شود و امکانات متنوعی را در اختیار مدیران و پرسنل سازمان قرار می ‌دهد.

فرآیند حضور و غیاب جزئی جدا نشدنی از پروسه تامین امنیت و نظارت بر عملکرد پرسنل در تمام سازمان ها و ادارات است. امروزه با استفاده از انواع گیت تردد، دستگاه های حضور و غیاب هوشمند و نرم افزار حضور و غیاب، نظارت بر تردد پرسنل با دقت و سرعت بیشتری صورت می گیرد. همچنین استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب با قابلیت نصب آسان بر روی انواع دستگاه های تلفن همراه، امکان کنترل تردد از راه دور به آسان ترین شکل را فراهم آورده است.

اپلیکیشن حضور و غیاب علاوه بر امکان ثبت حضور و غیاب و ساعت حضور پرسنل، دارای قابلیت های متنوع دیگری نیز هست. این قابلیت ها علاوه بر کمک به نظارت دقیق مدیران بر عملکرد پرسنل، کار پرسنل را بسیار راحت تر کرده اند. برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن حضور و غیاب و بررسی بهترین اپکلیشن حضور و غیاب موجود در بازار در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین نرم افزار حضور و غیاب اندروید  

از سال های دور حضور و غیاب به روش سنتی در مراکز آموزشی، سازمان ها، ادارات، کارخانه ها و… انجام می شد. امروزه به دلیل افزایش جمعیت و لزوم انجام سریع و دقیق این فرایند، از دستگاه حضور و غیاب هوشمند استفاده می شود. دستگاه های حضور و غیاب  انواع مختلفی دارند که هریک دارای عملکرد متفاوتی هستند. دستگاه های کارت خوان، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، تشخیص اثرانگشت، تشخیص کف دست و… نمونه هایی از دستگاه حضور و غیاب هوشمند هستند. این تجهیزات به همراه بخش های دیگر مانند دوربین و کامپیوتر بخش سخت افزاری نرم افزار حضور و غیاب را تشکیل می دهند.

سامانه حضور و غیاب آنلاین که تمامی دستگاه های حضور و غیاب به آن متصل می شوند نقش اصلی را در پردازش و ذخیره داده های ثبت شده توسط دستگاه های حضور و غیاب  دارد. اپلیکیشن حضور و غیاب هم به عنوان نسخه موبایلی نرم افزار حضور و غیاب امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. پرسنل و مدیران به کمک این اپلیکیشن بدون نیاز به هیچ امکانات اضافه ای و تنها به کمک تلفن همراه خود می توانند از قابلیت های نرم افزار حضور غیاب هوشمند بهره مند شوند. اپلیکیشن های طراحی شده در این زمینه بسته به نحوه طراحی دارای امکانات و قابلیت های متنوعی هستند. در ادامه یکی از جامع ترین و با کیفیت ترین اپلیکیشن های حضور و غیاب هوشمند را معرفی  می کنیم.

معرفی امکانات و قابلیت های اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه

اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه به عنوان بهترین نرم افزار حضور و غیاب اندروید یکی از نمونه های جامع و کاربردی اپلیکیشن حضور و غیاب است. این اپ قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید و ios را دارد و به راحتی روی هر مدل تلفن همراه نصب می شود. اپلیکیشن کسرا همراه دارای ویژگی ها و امکانات برجسته ای در این زمینه است که در ادامه معرفی می شوند.

دسترسی به اطلاعات کاری و پرسنلی

تمامی اطلاعات کاری از جمله  شیفت های کاری ، ساعات کاری ، ساعت حضور و غیاب ، مجوزها و … در اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه قابل دسترس هستند. با استفاده از اپلیکیشن مدیران می ‌توانند تقویم کاری و شیفت بندی را به راحتی برای پرسنل ارسال کنند و هر گونه تغییر در برنامه کاری را سریعا اطلاع رسانی کنند. هم چنین پرسنل می توانند در این اپلیکیشن مانده کاردکس و مرخصی و اطلاعات پروفایل خود را مشاهده کنند.  

ثبت درخواست های مختلف کارمندان ار طریق موبایل

با استفاده از این برنامه حضور و غیاب با موبایل کارمندان قادر هستند در هر لحظه از شبانه روز گزارشات کاری خود را برای مدیران ارسال کنند و بازخورد آن ها را دریافت کنند. همچنین در این اپلیکیشن امکاناتی برای ثبت درخواست های مختلف پرسنل در نظر گرفته شده است. هر یک از اعضا پرسنل می تواند درخواست های مانند مرخصی، درخواست وام  و… را از طریق موبایل برای مدیریت ارسال کند و روند بررسی درخواست و پاسخ را هم از طریق اپلیکیشن مشاهده کند.

کنترل تردد و ثبت حضور از راه دور

یکی از قابلیت های ویژه بهترین نرم افزار حضور و غیاب اندروید کسرا همراه این است که افراد می توانند در شرایط دورکاری حضور خود را از طریق موبایل ثبت کنند. بدین ترتیب نیازی به حضور فیزیکی در محل نصب دستگاه حضور و غیاب نیست و تردد پرسنل در بخش های دورتر سازمان به راحتی قابل کنترل است.  همچنین این اپلیکیشن قابلیت ثبت تردد های فراموشی را دارد. به کمک این  اپلیکیشن، مدیران می توانند به صورت لحظه ای بر تردد پرسنل نظارت داشته باشند و در صورت تمایل گزارشات مربوط به تردد و حضور و غیاب کارکنان را در بازه های زمانی مختلف دریافت کنند. این نرم افزار حضور و غیاب به عنوان نرم افزار ردیابی پرسنل قابلیت رصد دقیق پرسنل را نیز داراست.

اطلاع از  دستمزد و نظارت برجزئیات کارکرد

به کمک این اپکلیکیشن مدیران و پرسنل می توانند از جزییات کامل کارکردها در بازه های زمانی مختلف مطلع شوند. علاوه براین هر فرد می تواند با مراجعه به این اپلیکیشن از میزان دستمزد، تشویقی، اضافه کاری و… آگاه شود.

سخن پایانی

مدیریت حضور و غیاب و نظارت بر عملکرد پرسنل از الزامات هر سازمان است. یکی از امکانات مبتنی بر فناوری روز که کار کنترل تردد و ثبت حضور و غیاب را برای مدیران و پرسنل آسان کرده است، اپلیکیشن حضور و غیاب یا حضور و غیاب با موبایل است. این اپلیکیشن به راحتی بر روی دستگاه تلفن همراه نصب می شود و امکانات متنوعی را در اختیار مدیران و پرسنل سازمان قرار می ‌دهد. عدم نیاز به حضور در محل دستگاه برای ثبت حضور و غیاب، امکان ارائه درخواست های مختلف به صورت آنلاین، امکان مشاهده کاردکس، مرخصی ، شیفت های کاری و… از اصلی ترین مزایای اپلیکیشن حضور و غیاب موبایلی هستند. اپلیکیشن کسرا همراه به عنوان یکی از بهترین نمونه های اپلیکیشن حضور و غیاب دارای عملکرد سریع، فضای کاربری راحت و گزینه های متنوع برای مدیریت حضور و غیاب است. برخی از امکانات  اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه در این نوشتار معرفی شدند.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما