Web Analytics Made Easy - Statcounter
گواهی افتا

آغاز ثبت نام وبینار «آشنایی با فرآیند اخذ گواهینامه افتا برای محصولات نرم‌افزاری»

وبینار «آشنایی با فرآیند اخذ گواهینامه افتا برای محصولات نرم‌افزاری» به همت رسته‌ی توسعه‌ی نرم‌افزار و کمیسیون افتای نصر تهران برگزار می‌شود.
وبینار «آشنایی با فرآیند اخذ گواهینامه افتا برای محصولات نرم‌افزاری» به همت رسته‌ی توسعه‌ی نرم‌افزار و کمیسیون افتای نصر تهران برگزار می‌شود.

نظر به اهمیت اخذ گواهینامه امنیت برای محصولات و آشنایی شرکت‌های تولیدکننده محصولات نرم‌افزاری و تغییرات جدید در نحوه‌ی تنظیم اسناد و فرآیند مربوط، رسته‌ی توسعه‌ی نرم‌افزار و کمیسیون امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا) سازمان نصر تهران، قصد دارد وبیناری با نام «آشنایی با فرآیند اخذ گواهینامه افتا برای محصولات نرم‌افزاری» برگزار نماید.

وبینار مذکور روز سه‌شنبه 7 تیرماه 1401 از ساعت 10 الی 12 برگزار می‌گردد. در این وبینار کیان یزدانیان، عضو کمیسیون افتای سازمان نصر تهران و مدیرعامل شرکت ایریانا، به ارائه و توضیح در مورد فرایندهای دریافت گواهی افتا برای محصولات نرم‌افزاری خواهد پرداخت.

بنابراین از شرکت‌های تولید نرم‌افزار که به حضور در این وبینار علاقه‌مند هستند، دعوت می‌شود با تکمیل فرم نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

هزینه شرکت در این وبینار برای اعضای کمیسیون‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران رایگان خواهد بود. همچنین امکان ثبت‌نام برای اعضای سازمان با پرداخت 54,500 تومان و برای شرکت‌ها و افراد غیرعضو با پرداخت 218,000 تومان امکان‌پذیر است. ثبت نام در این وبینار حداکثر تا روز دوشنبه ششم تیرماه ساعت 15 ادامه دارد. شایان ذکر است پس از تکمیل ثبت‌نام، لینک شرکت در وبینار از طریق ایمیل و پیامک برای متقاضیان ارسال می‌گردد.