Web Analytics Made Easy - Statcounter
بانک اسلامی فیصل مصر مراکز داده پیش ساخته را در قاهره دریافت می‌کند

بانک اسلامی فیصل مصر مراکز داده پیش ساخته را در قاهره دریافت می‌کند

RZ-Products و Sterling & Wilson یک مرکز داده از پیش ساخته را به بانک اسلامی فیصل مصر تحویل داده اند.

شرکت مهندسی و ساختمانی استرلینگ و ویلسون، زیرمجموعه گروه شاپورجی پالونجی، همراه با شرکت فرعی RZ-Products، پروژه پیش ساخته ماژولار را به شرکت مالی مصر در قاهره تحویل دادند. این دو شرکت ادعا می‌کنند که این اولین توسعه این چنینی در کشور مصر است.

پراسانا سرامباله، مدیر عامل مرکز داده استرلینگ و ویلسون، گفت:«ما بسیار خوشحالیم که پروژه اولیه خود را در مصر با موفقیت به پایان رساندیم. ما از برآورده ساختن نیازهای منحصر به فرد مشتری در زمینه راه حل‌های مرکز داده مقیاس پذیر، ایمن، سازگار و مقرون به صرفه بسیار لذت می‌بریم.»

بانک اسلامی فیصل مصر SAE که در سال 1979 تأسیس شد، یک موسسه مالی مطابق شرع است که دفتر مرکزی آن در قاهره است. این بانک ادعا می‌کند که اولین بانک اسلامی و تجاری مصر است.

این پروژه شامل یک بخش  GranITe ECB-S برای فضای IT، یک بخش QuartzITe 9.0 برای دو اتاق برق است. این شرکت‌ها گفتند که راه حل‌های مرکز داده “اتاق در اتاق” کاملاً منطبق با ECB-S بوده و در برابر انفجار، آتش، آب، گازهای خورنده، خرابکاری، نفوذ، استراق سمع/اشعه، سر و صدا، گرد و غبار و آوار محافظت می‌شود.

یورگن ونوت، مدیر فروش و بازاریابی DCG و RZ-Products افزود:«بانک فیصل بالاترین انتظارات را از نظر کیفیت، در دسترس بودن و حفاظت فیزیکی از زیرساخت‌های مهم فناوری اطلاعات داشت، و ما خوشحالیم که مهندسی آلمانی ما، همراه با سابقه جهانی پروژه‌هایی که قبلاً انجام داده شده است، از شرکت‌های خصوصی گرفته تا نهادهای دولتی، این تفاوت باعث ایجاد پلی برای پروژه‌های بیشتر در مصر و قاره می‌شود.»

رامتین نورمحمد