Web Analytics Made Easy - Statcounter
الکام پیچ
مهلت ثبت نام رویداد الکام پیچ تا 12 بهمن‌ماه

الکام پیچ فرصتی برای معرفی استارتاپ‌ها

ثبت نام برای الکام پیچ، رویداد ارائه و رقابت تیم‌های استارتاپی با جوایز ارزشمند آغاز شد
ثبت نام برای الکام پیچ، رویداد ارائه و رقابت تیم‌های استارتاپی با جوایز ارزشمند آغاز شد

به نقل از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، ثبت نام برای رویداد الکام پیچ به عنوان بخش جانبی الکام استارز در نمایشگاه الکامپ از 21 دی‌ماه لغایت 12 بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

الکام پیچ، فرصتی برای استارتاپ‌های برتر

الکام پیچ فرصتی برای استارتاپ‌هاست که با ارائه کسب و کار خود نظر مخاطبان را بدانند، با صاحبان کسب‌وکارهای موفق ارتباط برقرار کنند و علاوه بر آن با ارائه ایده‌های برتر خود در حوزه‌های فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد دیجیتال به رقابت بپردازند و در معرض قضاوت داوران خبره این رویداد قرار گیرند.

امکان شرکت در الکام پیچ به صورت ویدئویی

در نمایشگاه الکامپ 1400، برای نخستین بار شکل تازه‌ای از ارائه‌های استارتاپ فراهم شده است که ویدئو پیچ نام دارد.  ویدئو پیچ امکان شرکت به صورت غیر حضوری را در اختیار تیم‌ها (به ویژه تیم‌های مستقر در سایر شهرهای کشور) قرار می‌دهد؛ به این صورت که مطابق استانداردها و دستورالعملی که طراحی شده ویدئویی 5 تا 10 دقیقه‌ای از کسب و کار خود آماده و ارسال کنند. سپس بعد از پخش ویدئو به همان شکل که داوری نمایشگاه حضوری انجام می‌شود، با شرکت کننده تماس برقرار می‌گردد و داوران با پرسش‌های خود، شرکت کننده را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. هزینه شرکت در رویداد الکام پیچ 250 هزار تومان است.

متقاضیان برای حضور در الکام پیچ و ویدئو پیچ می‌توانند حداکثر تا تاریخ 12 بهمن در سامانه ثبت نام بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ ثبت نام کنند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با شماره تلفن 09981271786 تماس حاصل فرمایند.

تاریخ برگزاری الکام پیچ و ویدئو پیچ

رویداد الکام پیچ به مدت 4 روز از تاریخ 27 تا 30 بهمن‌ماه 1400 در سالن‌های 8 و 9 نمایشگاه بین‌المللی تهران به صورت ترکیبی (حضوری، آنلاین و ویدئویی) برگزار می‌شود.

به‌روزرسانی (1400/11/18): برگزاری نمایشگاه الکامپ و نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل به دلیل شیوع بیماری کرونا سویه امیکرون مجدداً به تعویق افتاد.