Web Analytics Made Easy - Statcounter

زمان برگزاری الکامپ تغییر نمی‌کند

گزارش نشست خبری دی ماه نصر تهران؛ حسین اسلامی: زمان نمایشگاه الکامپ مگر با دستور ستاد ملی کرونا، تغییر نمی‌کند.
زمان برگزاری الکامپ تغییر نمی‌کند

نشست خبری دی ماه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران صبح روز یکشنبه 26 دی، در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد. در این نشست، رئیس هیئت مدیره سازمان، آقای حسین اسلامی اشاره کرد: در 16 سال اخیر نخستین بار است که برگزارکننده و صاحب قرارداد نمایشگاه الکامپ، سازمان نصر تهران است.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که نمایشگاه امسال نقطه عطفی برای حوزه فاوا باشد. به خصوص که در شرایط فعلی اقتصاد کشور نصر تهران وظیفه خود می‌داند، مهم‌ترین رویداد حوزه فاوا را طوری برگزار کند که عایدات مادی و معنوی آن برای اعضا محفوظ بماند.

اسلامی افزود: الکامپ دیگر آن الکامپ سابق نیست و حوزه اقتصاد دیجیتال چندسالی است که هدف قرار گرفته است. سعی بر این است که اولین صنفی باشیم که خود برای برگزاری این رویداد از ابزارهای صنفی فناورانه استفاده می‌کنیم.

او با اشاره به تشکیل کمیسیون‌های تخصصی، توضیح داد: همانطور که می‌دانید در این دوره، هرم مدیریتی به شکلی خواهد بود که کارگروه‌ها و کمیسیون‌ها بیشترین نقش را در اداره کردن امور و تحقق اهداف صنف داشته باشند.

اسلامی همچنین تاکید کرد: دستور یا مصوبه کمیته ملی کرونا تنها چیزی است که می‌تواند روند برگزاری نمایشگاه را تغییر دهد نه هیچ‌ دستور، توصیه یا ابلاغ دیگر. او توضیح داد: تنها موردی که به نظر ما نیاز به اصلاح دارد، ساعت آغاز برگزاری نمایشگاه است چرا که ساعت ۸ صبح مورد تایید نیست و تلاش‌مان بر این است که ساعت شروع رویداد را به ۱۰ صبح یا دیرتر تغییر دهیم.

به گفته اسلامی، برگزاری نمایشگاه در فصل تابستان مورد تایید ماست و احتمالا سال آینده این رویداد به سیاق سابق در میانه تابستان برگزار خواهد شد.

به‌روزرسانی (1400/11/18): برگزاری نمایشگاه الکامپ و نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل به دلیل شیوع بیماری کرونا سویه امیکرون مجدداً به تعویق افتاد.