Web Analytics Made Easy - Statcounter

دیجی فرصت اطلاع از حراجی های آنلاین

سر زدن به سایتهای مختلف و چک کردن قیمت های اجناسی که تصمیم به خرید دارین  کاری وقت گیر و طاقت فرسا است و ممکنه بعضی وقت ها فرصت این کار را نداشته باشین و فرصت های خرید به وجود آمده از دستتون بره ما در مجموعه دیجی فرصت، موقعیت ها و فرصت های خرید آنلاین در فروشگاه هی اینترنتی معتبر را به اطلاع شما میرسانیم. منظور از فرصت خرید مواقعی است که فروشگاه قیمت کالایی را به دلایل مختلف مثل تک سایز شدن، انبار گردانی، تغییر فصل پایینه آورده یا در مناسب خاصی مانند نوروز، بلک فرایندی و غیره طرح فروش فوق العاده یا همان حراج برگزار کرده است به طور کلی منظور از فرصت خرید موقعیت متفاوتی است که قیمت به دلیل از حالت معمول پایین تر آمده باشد. 

دیجی فرصت

از آنجایی که تعداد فروشگاه های اینترنتی و تنوع اجناس زیاد است افراد فرصت کافی برای سر زدن و چک کردن آنها نخواهند داشت همچنین به دلیل تنوع زیاد اجناس ممکن است تخفیف کالایی که نیاز دارید را از دست داده یا افت قیمت های زیاد و جذاب کالاهای مختلف را از دست بدهید ما در دیجی فرصت همیشه در حال سر زدن به سایت های معتبر مانند دیجی کالا، دیجی استایل، بانی مد، خانومی و غیره هستیم و طرح های فروش فوق العاده (کمپین) های این فروشگاه را یافته و به اطلاع شما میرساند. همچنین نرم افزار اختصاصی ما تمام کالا های موجود در این فروشگاه ها را بررسی کرده و با استفاده از الگوریتمهای مخصوص افت قیمت (کاهش قیمت غیر عادی) کالا را یافته و در دسته های مختلف به اطلاع شما می رساند. 

پس از یافتن کالا و یا طرح فروش فوق العاده خریدار به سمت سایت مورد نظیر مانند دیجی کالا هدایت شده و کلیه فرآیندهای خرید و پرداخت را در همان سایت هدف انجام خواهد داد به عبارتی دیجی فرصت فروشنده کالا نیست و تمام مراحل خرید از پرداخت گرفته تا ارسال در همان سایت مورد نظر انجام خواهند گرفت لازم به ذکر است خدماتی که دیجی فرصت انجام می دهد رایگان بوده و ما هیچ پولی در هیچ مرحله ای از کاربران دریافت نخواهیم کرد.

تخفیف دیجی کالا

دیجی کالا به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران در بسیاری از مواقع تخفیف های فوق العاده ای روی محصولات خود می گذارد ما بهترین تخفیف های دیجی کالا را در وب سایت و اپلیکیشن من به اطلاع شما می گذاریم.

تخفیف دیجی استایل

بهترین و بزرگترین فروشگاه مد و پوشاک ایران دیجی استایل میباشند ما تخفیف دیجی استایل را به اطلاع شما میرسانیم تا بتوانید خرید بهتر و ارزان تری داشته باشید.

تخفیف دیجی کالا جت

خرید اقلام سوپر مارکتی با تخفیف های روزانه و تحویل فوری از دیجیکالا جت در دیجی فرصت آسان شده است.

تخفیف خرید

نمودار و تاریخچه قیمت

از آنجایی که ما روزانه قیمت کالا ها را از وب سایت های مختلف مانند دیجی کالا و دیجی استایل استخراج کرده و ذخیره میکنیم تاریخچه و سابقه قیمت کالاهای مختلف را در قالب نمودار نمایش می دهیم در نتیجه کاربران می توانند در صورت نیاز روند تغییرات قیمت کالای مد نظر خود را مشاهده کرده و مبنای تصمیم گیری قرار دهند . کاربر دیگر نمودار قیمت اطلاع از افت قیمت های غیر عادی در شرایط خاص است در نتیجه کاربران ما می توانند تجربه خرید  بهتری از فروشگاه های اینترنتی داشته باشند.

تخفیف و جشنواره فروش

بسیاری از فروشگاه های اینترنی در مواقع خاص طرح های فروش و یا به اصطلاح کمپین فروش برگزار کرده و در این جشنواره ها کالاهای منتخب خود را با تخفیف های ویژه به فروش میرسانند به دلیل اینکه تعداد فروشگاه  و رویداد ها و اعیاد زیاد است این احتمال وجود دارد که افراد فرصت سر زدن به این فروشگاه های اینترنتی را نداشته باشند بنابراین فرصت های خرید به وجود آمده را از دست بدهند. تیم ما در دیجی فرصت روزانه به فروشگاه های مختلف سر زده و این حراجی ها یا کمپین های فروش را بررسی کرده و آنهایی که با مناسب هستند و ارزش وقت گذاشتن دارند را به همراه توضیحات مختصری در مورد آن طرح تخفیفی در وب سایت و اپلیکیشن دیجی فرصت قرار میدهند بنابراین شما میتوانید تنها با سر زدن به دیجی فرصت از بهترین تخفیف های و کمپین های فروش آگاهی پیدا کنید و دیگر نیازی نباشد تا به سایت های مختلف سر زده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.