Web Analytics Made Easy - Statcounter

راهنمای فروش کلن در کوک سنتر

آیا می‌دانید چرا خرید و فروش کلن بازی کلش آف کلنز تا این اندازه محبوب است؟ کلش آف کلنز از جمله محبوب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های نسخه موبایل در سبک استراتژی است. آنلاین بودن بازی کلش آف کلنز و همچنین مصرف کم حجم دیتای اینترنت نسبت به سایر بازی‌ها باعث شده تا این بازی بیشتر از هر نوع بازی استراتژیک دیگری مورد توجه گیمرها در بازه‌های سنی مختلف قرار گیرد. با عضویت در کلن‌های معتبر و بزرگ موجود در این بازی می‌توان سطح بسیار بالاتری از هیجان سیستم حمله و دفاع قبیله‌ای را تجربه کرد، اما همان طور که می‌دانید مقام گرفتن در این کلن‌ها به خصوص کلن‌های معتبر کاری بسیار زمان‌بر و دشوار است. در حالی که با مراجعه به سایت‌هایی که کلن می‌فروشند و خرید گزینه‌ای مناسب می‌توان به راحتی در یک کلن معتبر با مقام مناسب نیز عضویت دریافت کرد.

آشنایی با کلن در کلش آف کلنز و اهمیت آن

قابلیت عضویت در کلن کلش آف کلنز برای کاربران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ تمامی اعضای موجود در کلن‌های مختلف این بازی تلاش می‌کنند تا با موفقیت و بردهای سه ستاره‌ای در نبردهای مختلف تک نفره، گروهی و لیگ‌ها سطح مقام خود را ارتقا دهند.

با افزایش سطح و Level هر کلن امکانات و قابلیت‌های جدید به آن افزوده می‌شود که این امکانات نیز در قابلیت‌های دهکده اعضای کلن تاثیر مستقیمی دارد. اعضای موجود در کلن بنا بر سطح لول خود و همچنین تعداد کاپ و بردهای خود در نبردهای مختلف می‌توانند مقامات کولیدر یا همان قائم مقام، پیشکسوت و عضویت را کسب کنند.

در هر کلن ترتیب مقام‌ها و درجات بدین صورت است: درجه بندی سایر اعضای کلن توسط رهبر کلن انجام شده و رتبه قائم مقام (کولیدر) نیز بعد از لیدری (رهبری) قرار می‌گیرد. به بیانی روشن‌تر جایگاه قائم مقام در رتبه دوم بعد از لیدر قرار دارد. افرادی که در کلن رتبه قائم مقامی دارند می‌توانند سایر رتبه سایر اعضا را به پیشکسوت ارتقا دهند.

مزایای خرید و فروش کلن کلش آف کلنز

یکی از مهم‌ترین مزایای عضویت در کلن‌های سطح بالا این است که مدت زمان مورد نیاز برای درخواست انواع نیروی مجدد در نبردها به میزان چشمگیری کاهش می‌یابد. البته امکانات و قابلیت‌های ناشی از ارتقای سطح کلن تنها به مورد فوق منتهی نمی‌شود. سطح‌های 5 و 10 کلن در کلش آف کلنز همواره بیشترین مزیت‌ها را برای اعضا دارند. با دست‌یابی به این لول‌ها می‌توان تعداد نیرو‌های انتقالی به سایر اعضای کلن را افزایش داد. خرید کلن در کلش آف کلنز در واقع راهکاری به‌صرفه هم از نظر مالی و هم از نظر زمانی است.

فروختن کلن بهترین منبع برای درآمدزایی در ایران!

یکی از حقایق بسیار جالب و شنیدنی در مورد خرید و فروش کلن کلش اف کلنز در ایران این است که همواره این فرایند در طی چندین سال اخیر به یکی از منابع درآمد بزرگ تبدیل شده است؛ به گونه‌ای که چندین سایت و هزاران کاربر تنها در زمینه فروش انواع کلن مخصوص کلش آف کلنز در حال فعالیت هستند.

البته باید به این نکته بسیار مهم هم اشاره کنیم که پروسه خرید و فروش در کلن کلش برای هر دو طرف یعنی فروشنده و خریدار یک معامله دو سر سود است، چراکه فروشندگان با فروش این کلن‌ها و خریداران نیز با خرید کلن از مزیت‌های بزرگ این امر بهره‌مند می‌شوند. البته باید در فرایند خرید و فروش این بازی به اعتبار سایت مرجع توجه زیادی داشته باشید تا بتوانید هم به عنوان فروشنده و هم به عنوان خریدار کلن مورد نظر خودرا با بهترین قیمت خریداری کرده یا به فروش بگذارید.

بهترین کلن‌های کلش با نازل‌ترین قیمت در فروشگاه تخصصی کوک سنتر

مجموعه‌های بزرگی از حدود 10 سال پیش در زمینه خرید و فروش اکانت انواع بازی‌های مختلف کامپیوتر و موبایلی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. در طی چندین سال اخیر با توجه به معطوف شدن توجه بسیاری از گیمرها به بازی‌های استراتژیکی چون کلش آف کلنز پروسه خرید و فروش کلن کلش نیز در این مجموعه‌ها به شکل حرفه‌ای با قیمت‌های مختلف صورت می‌گیرد.

پروسه قیمت‌گذاری برای کلن‌های فروشی کلش اف کلنز با استفاده از برخی استانداردهای خاص صورت می‌گیرد. برای نمونه با توجه به تعداد جام و لول هر کلن قیمتی منصفانه و سودمند برای فروشنده و خریدار در نظر گرفته می‌شود.

ثبت آگهی فروش کلن کلش اف کلنز در سایت فروش

در سایت‌های معتبر فروش مانند کوک سنتر و برخی سایت‌های دیگر، فرایند فروش و ثبت آگهی کلن بسیار ساده بوده و در عرض چند دقیقه می‌توان صفر تا صد آن را انجام داد. برای ثبت آگهی فروش یک کلن در کلش اف کلنز در سایت کافی است تا به سربرگ موجود در صفحه اول سایت مراجعه کرده و روی گزینه ثبت آگهی فروش کلیک کنید. پس از ورود به این بخش فیلدهایی با عناوین زیر برای شما نمایش داده می‌شود که باید با دقت کامل آن‌ها را پر کنید:

 • نام
 • نام خانوادگی
 • آیدی تلگرام
 • شماره موبایل
 • تلفن ثابت
 • تگ کلن
 • نام کلن
 • لول کلن
 • تعداد برد کلن
 • تعداد باخت کلن
 • تعداد تساوی کلن
 • رتبه وارلیگ کلن
 • قیمت پیشنهادی

پس از تکمیل اطلاعات فوق، تیم کارشناسی سایت‌ها سطح لول و سایر ویژگی‌های کلن فروشی شما را بررسی کرده و بعد از انجام برآوردها قیمت پیشنهادی تیم را به فروشنده اعلام می‌کنند. در سایت‌های تخصصی معتبر فروش و خرید کلن، هدف اصلی انجام یک معامله پرسود و منصفانه برای طرفین یعنی خریدار و فروشنده کلن است؛ به این ترتیب پروسه برآورد قیمت فروش نیز توسط تیم این سایت‌ها به حساس‌ترین شکل ممکن صورت می‌گیرد. در بسیاری از موارد بهتر است شما به عنوان فروشنده قیمت پیشنهادی را وارد نکنید، چراکه انجام این کار منجر به بروز تاخیر در پروسه ثبت و فروختن کلن کلش شما می‌شود. در شکل زیر نمونه‌ای از فرم مخصوص فروش را مشاهده می‌کنید.

مزایای ثبت آگهی کلن در سایت‌های معتبر

کلن کلش آف کلنز را می‌توان از راه‌های دیگر هم به فروش رساند، اما ثبت آگهی فروش کلن در یک سایت تخصصی خرید و فروش اکانت بازی‌های مختلف مزیت‌های بسیاری برای کاربران دارد. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان انجام معامله با بالاترین سطح امنیتی
 • برگشت کامل پول در اسرع وقت به فروشنده یا خریدار در صورت عدم موافقت معامله
 • حفظ حریم خصوصی فروشندگان و خریداران حاضر در سایت
 • امنیت داده در سطح بانک

جمع بندی و نکات مهم

پیش از اقدام به خرید یا فروش یک کلن در یک سایت بهتر است به نکاتی از قبیل سطح یا لول کلن، تعداد برد و باخت و مساوی، اعضا، نسبت برد و باخت و مکان قبیله توجه کنید. هر یک از این موارد در سطح لول کلن و همچنین تعیین قیمت آن تاثیر زیادی دارد.

کوک سنتر