Web Analytics Made Easy - Statcounter

ارزان و آسان مهاجرت کن به استرالیا

اگر شما هم به دنبال مهاجرت به استرالیا هستید، بدون شک می‌خواهید با استفاده از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش ممکن این اقدام را انجام دهید. آن دسته از افرادی که قصد دارند چنین اقدامی دارند، باید به نکات مختلفی توجه داشته باشند و برخی امور را پیش از شروع مسیر به انجام برسانند.

اگر بخواهیم برخی از مهم‌ترین آنها را معرفی نماییم، باید به مواردی مانند انتخاب روشی مناسب، استفاده از خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا و آماده سازی پیش نیازها به طور کامل قبل از درخواست ویزا اشاره داشته باشیم. هدف ما از نگارش این مقاله ارائه اطلاعاتی کامل پیرامون آنها است؛ پس در صورت علاقه‌مندی به مهاجرت آسان و ارزان به استرالیا، تا انتها ما را همراهی نمایید.

انتخاب روشی مناسب برای مهاجرت

اگر با افرادی خبره پیرامون مهاجرت به استرالیا صحبت کرده باشید، بدون شک آنها به شما توصیه کرده‌اند که قبل از هر گونه اقدامی شرایط خود و خواسته‌هایتان را به خوبی و کامل مشخص نمایید. در گام بعدی زمان آن می‌رسد تا اطلاعاتی در مورد مسیرهای موجود به دست آورید و پس از تطبیق داده‌های حاصله به سراغ انتخاب روشی مناسب بروید.

روش‌های مختلفی برای جذب افرادی تاثیر گذار از سراسر جهان توسط اداره مهاجرت و دولت مقصد بیان شده طراحی و در قالب برنامه‌های مهاجرتی معرفی شده‌اند. اگر بخواهیم دو مورد از برترین‌ها و پرطرف‌دارترین‌ها را از میانشان معرفی نماییم، باید به مواردی نظیر ویزاهای سرمایه گذاری و کاری اشاره داشته باشیم. در ادامه و برای آن که به طور کلی شما عزیزان را با هر یک از موارد بیان شده آشنا نماییم، بخش‌هایی را به آنها اختصاص داده‌ایم که داده‌هایی به روز را در آنها گنجانده‌ایم؛ پس مطالعه‌شان را از دست ندهید.

مهاجرت به استرالیا با سرمایه گذاری

استرالیا یکی از کشورهایی به حساب می‌رود که قدرتمندترین اقتصادهای جهان را دارد. افرادی که به بازار آزاد و رقابتی علاقه‌مند هستند، می‌توانند به عنوان بهشتی برای خود این مقصد را در نظر بگیرند. کسب و کارهایی که در آن تاسیس می‌شوند، با مشکلاتی مانند تحریم‌های مالی مواجه نیستند و می‌توانند آزادانه و تقریباً بدون محدودیت با کشورهای مختلف جهان به تجارت بپردازند. مواردی که تا به اینجا بیان کردیم، تنها بخشی از مزایای ویزای سرمایه گذاری استرالیا به حساب می‌روند.

آن دسته از افرادی که قصد دارند با راه اندازی بیزینسی فعالیت‌های اقتصادی خود را در چنین بستری ادامه دهند، می‌توانند از طریق روش‌های موجود مانند و ویزای 188 وارد عمل شوند. داشتن تمکن مالی، سن و سوابق مرتبط بعضی از اصلی‌ترین پیش نیازهای موجود بر سر راه علاقه‌مندان هستند. بسته به نیاز کشور و ایالت‌های مختلف، مهاجرت به استرالیا با سرمایه گذاری می‌تواند یکی از آسان‌ترین روش‌های موجود باشد؛ اما نکته‌ای که باید مورد توجه داشته باشید، آن است که اقدام بیان شده کم هزینه نیست و نمی‌توانید با مبلغی اندک در آن موفق شوید. 

مهاجرت به استرالیا با ویزای کاری

بخش زیادی از آن دسته از افرادی که در حرفه‌های مختلف دارای مهارت‌هایی قابل قبول هستند، همواره برای آن که به شرایط زندگی و درآمد بهتری دست یابند در جست و جوی مهاجرت به کشوری خارجی‌اند. اگر شما هم در این گروه جای می‌گیرید، باید توجه داشته باشید که دولت مقصد مورد بحث همواره از طریق ساب کلاس‌های مختلفی مانند 189،190 و 491 به جذب افراد توانمندی می‌پردازد که به مهارت‌های آنها در بازار کار خود نیاز دارد.

در صورتی که به دنبال آن هستید تا از مسیری ارزان و آسان در روند مهاجرت به استرالیا موفق باشید، به این نکته توجه داشته باشید که ویزاهای بیان شده می‌توانند گزینه مناسبی برایتان باشند. اولین گامی که در این مسیر باید بیان کنیم، آن است که کد شغلی شما در لیست مشاغل مورد نیاز موجود باشد. اشخاصی که بتوانند برای حرفه‌های بیان شده اسسمنت مهارتی مثبتی از سازمان ارزیاب مربوطه بگیرند، مجاز به اقدام از این مسیر هستند.

از آنجایی که موارد بیان شده تمامی فاکتورهایی که در این مقاله برای مسیری ایده آل گفتیم را دارند، در ادامه و برای کمک به شما عزیزان بخش‌هایی را به هر یک اختصاص می‌دهیم. در قسمت‌هایی که بیان کردیم، شما اطلاعاتی کلی و خلاصه‌وار را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم برایتان مفید باشند.

مهاجرت ارزان و آسان به استرالیا با ویزای 189

اگر به دنبال آن هستید تا با استفاده از روشی ارزان به آسان‌ترین حالت ممکن اقامت دائم کشور مورد بحث را به دست آورید، باید توصیه کنیم که نگاه ویژه‌ای به ویزای 189 داشته باشید. در این روند هر فرد باید از طریق شرایطش در فاکتورهای مهم و مطرح در سیستم امتیاز بندی، حداقل 65 امتیاز به دست آورد.

مهم‌ترین مواردی که در این روند مورد توجه قرار می‌گیرند شامل سن، سابقه کاری، تحصیلات و تسلط به زبان انگلیسی می‌شوند. افراد علاقه‌مند به این مسیر باید توجه داشته باشند که برای موفقیت و هموارتر کردن راه رسیدن به شهروندی، نیازی نیست که مانند سرمایه گذاری تمکن مالی قابل توجهی داشته باشند. در انتهای این بخش باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که انتخاب کد شغلی مناسب اهمیت و تاثیر زیادی در افزایش شانس موفقیتتان خواهد داشت.

مهاجرت به استرالیا با ویزای 190

ویزای 190 یکی از روش‌های مهاجرت به استرالیا به حساب می‌رود که با در نظر گرفتن نکاتی کلی نه تنها ارزان بلکه بسیار آسان نیز هست. آن دسته از افرادی که می‌خواهند به اقامت دائم کشور مورد بحث برسند اما نمی‌توانند کف امتیاز تعیین شده توسط اداره مهاجرت یعنی همان 65 امتیاز را به تنهایی تامین کنند، می‌توانند با استفاده از آن به هدف خود دست یابند. با داشتن حمایت یا اسپانسرشیپ 15 امتیاز به اندوخته فرد اضافه خواهد شد که این کار وی را راحت‌تر می‌کند.

فرد در قبال کمکی که دریافت می‌کند تعهد اخلاقی دارد که برای مدت 2 سال در ایالت اسپانسر حضور داشته باشد. مانند آن چه که در بخش قبلی بیان کردیم فاکتورهایی مانند سن، تسلط به زبان انگلیسی، تحصیلات و سابقه کاری مورد توجه اداره مهاجرت قرار می‌گیرند. متقاضیان استفاده از ویزای 190 باید بدانند که برای مهاجرت به استرالیا ملزم هستند در یکی از زمینه‌های مورد نیاز کشور برای آن کارآمد به حساب بیایند.

ویزای 491 استرالیا

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد دیگر نخواهید به طور دائم در استرالیا زندگی کنید و یا تصمیمی قطعی پیرامون این اقدام نگرفته باشید؛ در این صورت می‌توانید با استفاده از ویزای 491 روند مهاجرت به استرالیا را آغاز نمایید و در صورت موفقیت اقامت موقت 5 ساله را به دست آورید. در صورتی که پس از حضور در مقصد مورد بحث و اشتغال در بازار آن به ادامه زندگی علاقه‌مند شدید، می‌توانید با انجام اقداماتی خاص زمینه را به منظور درخواست دادن برای اقامت دائم فراهم نمایید.

حداقل امتیاز خالصی که باید برای گرفتن این مجوز کسب کنید 50 می‌باشد؛ علاوه بر این باید حمایت ایالتی را هم به دست آورید تا 15 امتیاز دیگر از آن دریافت کنید. با طی شدن این روند، افراد ملزم خواهند بود تا مدت زمان اعتبار ویزای خود را در منطقه اسپانسر سپری نمایند. فاکتورهای مورد توجه در این مسیر به مانند ساب کلاس‌های قبلی هستند.

استفاده از خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا

یکی از روش‌هایی که با استفاده از آن می‌توانید مسیر پیش روی خود را برای دریافت اقامت مقصد مورد بحث هموار کنید، استفاده از خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا است. افرادی که رسماً و به طور حقیقی با این عنوان شناخته می‌شوند دانش کاملی نسبت به تمامی مسیرهای موجود دارند و اطلاعات خود را باید با شرکت در جلسات و سمینارهای مختلف به روز نگه دارند. چنین اشخاصی با مشاوره دادن به شما و کمک بهتان در انتخاب بهترین روش، نظارت بر آماده سازی اسناد و مدارک و ثبت درخواست طی کردن گام‌های پیش رویتان را بیش از پیش آسان می‌نمایند.

سازمان مهاجرتی سلکت ویزا با بهره‌مندی از وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا، جناب آقای دامون آرین همواره در تمامی مراحل شما عزیزان را همراهی خواهد کرد؛ پس اگر به دنبال استفاده از بهترین، ارزان‌ترین و آسان‌ترین روش برای به دست آوردن اقامت مقصد مورد بحث هستید، تنها کافی است با این مجموعه و مشاوران مجرب آن در ارتباط باشید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما