Web Analytics Made Easy - Statcounter

اپل از آیفون 14 و آیفون 14 پلاس با رنگ زرد رونمایی کرد

آیفون 14 و آیفون 14 پلاس اپل برای اولین بار با رنگ زرد عرضه شد و این رنگ جدید اکنون در فروشگاه های اپل در ایالات متحده و سایر کشورها در دسترس است. ارسال پیش‌سفارش‌های آنلاین نیز از روز گذشته آغاز شده است.

هیچ تغییری در دستگاه‌ها به جز رنگ زرد وجود ندارد. قیمت نیز ثابت باقی می‌ماند و آیفون 14 از 799 دلار و آیفون 14 پلاس از 899 دلار شروع می شود. اپل برای اولین بار این سری از آیفون‌ها را در ماه سپتامبر با گزینه های رنگی Midnight، Starlight، آبی، بنفش و قرمز عرضه کرد.

اپل همچنین هفته گذشته قاب‌های سیلیکونی آیفون 14 و آیفون 14 پلاس در رنگ‌های جدید زرد قناری، زیتونی و آبی آسمانی عرضه کرد.

مدل‌های آیفون 14 در اندازه‌های 6.1 و 6.7 اینچی عرضه می‌شوند و از نظر طراحی شبیه به مدل‌های آیفون 13 هستند و دارای لبه‌های صاف، براکت آلومینیومی و پشت شیشه‌ای هستند که امکان شارژ بی‌سیم را فراهم می‌کند. ویژگی‌های کلیدی جدید دستگاه‌ها شامل بهبودهای دوربین مانند حالت Action، عمر باتری طولانی‌تر و کمک‌های فوری اضطراری از طریق ماهواره است. آیفون 14 و آیفون 14 پلاس جدید از روز گذشته در استرالیا، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هند، ژاپن، کره جنوبی، بریتانیا، ایالات متحده و بیش از 60 کشور و منطقه دیگر در دسترس هستند.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما