Web Analytics Made Easy - Statcounter

مزایا و معایب ثبت شرکت در ونکوور کانادا چیست؟

شرایط ثبت شرکت در کانادا

کلان شهر مدرن و زیبای ونکوور یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی در کانادا است. این شهر در یکی از استان‌های غربی کانادا به اسم بریتیش کلمبیا واقع شده و دارای طبیعتی بکر و سبک زندگی پویا است. همچنین، ونکور یکی از خوش آب و هوا‌ترین شهرهای کانادا نیز به شمار می‌رود.

این امر باعث شده تا ونکوور مورد توجه صاحبین مشاغلی قرار بگیرد که قصد دارند یک بیزینس در کانادا شروع کنند و می‌خواهند با راه‌اندازی این بیزینس راهی برای مهاجرت به کانادا پیدا کنند. راهی که برای این دسته از افراد در نظر گرفته شده، ثبت شرکت در ونکوور است که قصد داریم مزایا و معایب آن را دقیق‌تر بررسی کنیم.

روش‌های ثبت شرکت در ونکوور

پیش از اشاره به مزایا و معایب ثبت شرکت در ونکوور، ابتدا باید این موضوع را بررسی ‌کنیم که چه روش‌هایی برای این کار وجود دارد. به طور کلی ثبت شرکت در ونکوور به دو روش صورت می‌گیرد:

  1. روش Intra Company Transfer (انتقال درون شرکتی)
  2. روش Owner Operator (مالک گرداننده)

در روش انتقال درون شرکتی کانادا ICT، فرد متقاضی برای تاسیس شعبه دوم کسب‌وکار خود در شهر ونکوور اقدام می‌کند. مدیران ارشد، مدیران اجرایی و کارکنان ارشد کسب‌وکارها می‌توانند از طریق این روش اقامت موقت کانادا را به دست بیاورند. اما در روش مالک گرداننده، مالکان کسب‌وکار می‌توانند یک شرکت در ونکوور ثبت و راه‌اندازی و به اقامت موقت کانادا دست پیدا کنند.

هر دو روش انتقال درون شرکتی و مالک گرداننده، منجر به صدور مجوز کار (Work Permit) می‌شوند. پس از گذشت ۱ تا ۲ سال پس از اینکه فرد دارنده مجوز کار وارد کانادا شد و کسب‌وکار خود را شروع کرد، ممکن است قادر به دریافت اقامت دائم کانادا شود.

ثبت شرکت در ونکوور یک پروسه کاملا حقوقی است و شما به عنوان یک شهروند خارجی که با قوانین این کشور آشنایی کافی ندارید، بهتر است پیش از هرگونه اقدام قانونی با وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید.

ثبت شرکت در ونکوور با مجموعه مهاجرتی کاناداپاس

مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس و شرکت شتاب‌دهنده بیزینس و استارت‌آپ i3 capital با مدیریت مهیار حلاج‌ پور، عضو سازمان (NACO (National Angel Capital Organization، مشاور رسمی (RCIC) یا اصطلاحا «وکیل مهاجرتی کانادا» با سال‌ها تجربه در هدایت و حمایت از صدها تجارت نوپا، استارت‌آپ و همکاری با شرکت‌های بزرگ بین‌المللی از ابتدا تا انتهای مسیر موفقیت در کنار شماست.

مزایای ثبت شرکت در ونکوور

اولین مزیتی که می‌توان برای ثبت شرکت در ونکوور نام برد، فضای اقتصادی بسیار متنوع و پویای این شهر است. ونکوور مملو از فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری بزرگ است و صنایع بسیار فعالی دارد. این شهر با داشتن زیرساخت‌های قوی و فضای رقابتی، فرصت بسیار خوبی برای رشد کسب‌وکارها فراهم کرده است. ونکوور جزو پیشروترین شهرهای آمریکای شمالی است که صنایعی نظیر گردشگری، امور مالی، مدیریت، فناوری اطلاعات و بانکداری در آن بسیار قوی است.

اگر بخواهیم کمی از فضای کسب‌وکار و تجارت دور شویم، مزیت بعدی ثبت شرکت در ونکوور را می‌توانیم طبیعت زیبای این شهر بدانیم. جنگل‌ها و دریاچه‌های پرشماری در این شهر وجود دارد که به شما کمک می‌کنند پس از یک روز کاری سخت و پرفشار، ذهن خود را خالی کنید و کمی آرامش پیدا کنید. در کنار آن، فضای مدرن و امکانات بسیار عالی شهری، ترکیب بسیار جذابی را در این شهر به وجود آورده است.

مورد بعدی که می‌توان به عنوان یکی از مزایای مهم ثبت شرکت در ونکوور در نظر گرفت، امنیت سرمایه‌گذاری است. درصد بالایی از کسب‌وکارهای نوپا در ونکوور به رشد چشمگیری دست پیدا می‌کنند که نشان از زیرساخت‌های قوی این شهر است. همچنین، ثبت شرکت در ونکوور را می‌توان به عنوان یک مسیر تاثیرگذار در اخذ اقامت دائم کانادا نیز در نظر گرفت.

اگرچه که متقاضیان در ابتدا با ثبت شرکت در ونکوور به اقامت موقت از طریق مجوز کار دست پیدا می‌کنند، اما با تداوم فعالیت و قرارگیری در مسیر درست، می‌توانند اقامت دائم کانادا را هم به دست بیاورند.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در کانادا

معایب ثبت شرکت در ونکوور

زمانی که درمورد معایب ثبت شرکت در ونکوور صحبت می‌شود، یکی از اولین نکاتی که به ذهن اکثر افراد می‌رسد، هزینه‌های آن است. به هر حال، هزینه‌ها در ونکوور به عنوان یک شهر مدرن و پیشرفته، چندان کم نیست و آگاهی از این موضوع، ممکن است برای افرادی که به دنبال یک شهر ارزان برای ثبت شرکت هستند، اهمیت بسیار زیادی داشته باشد.

شما به عنوان فردی که قصد ثبت شرکت در ونکوور را دارید، باید برای خرید تجهیزات یا تامین موجودی، اجاره ملک برای راه‌اندازی یک فروشگاه یا دفتر، حقوق مزایای کارکنان و موارد دیگر هزینه کنید که چندان هم ارزان نخواهد بود.

کارشناسان و متخصصین موسسه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس کاملا با فضای کسب‌وکارها و فعالیت تجاری در ونکوور آشنا هستند. بنابراین، شناخت کاملی نسبت به قوانین و مقررات فعالیت اقتصادی در این شهر دارند و می‌توانند شما را در چالش‌ها و پیچیدگی‌های این امر یاری کنند. موسسه کاناداپاس سال‌ها تجربه موفق در امر ثبت شرکت در ونکوور دارد و با تکیه بر دانش و تجربه خود در این زمینه، می‌تواند به شما کمک کند تا با شناخت بیشتری وارد این مسیر شوید و با ریسک‌های آن کاملا آشنا شوید.

کلام آخر

ونکوور به عنوان یکی از مهم‌ترین شهرهای کانادا، اقتصاد قدرتمندی دارد که می‌تواند در رشد و پیشرفت سریع کسب‌وکارها تاثیرگذار باشد. به همین دلیل، یکی از بهترین شهرهای کانادا برای ثبت شرکت محسوب می‌شود. بسیاری صاحبین مشاغل و افراد دارای سابقه مدیریت، به دلیل تنوع فرصت‌های تجاری و امنیت سرمایه‌گذاری، ونکوور را برای ثبت شرکت انتخاب می‌کنند.

موضوعی که نباید از اهمیت بسیار بالای آن غافل شد، این است که به یک اندازه باید به مزایا و معایب ثبت شرکت در ونکوور اهمیت داد.  به این معنی که مزایای ثبت شرکت در ونکوور، نباید باعث شود که چشم خود را روی حقایق ببندید و نسبت به معایب آن بی‌تفاوت باشید. بلکه این معایب را باید در کنار مزایای ثبت شرکت در ونکوور قرار دهید تا بتوانید یک تصمیم منطقی و به دور از احساسات بگیرید که هم آینده شغلی شما را حفظ کند و هم از نظر زندگی شخصی، فرصت‌های بسیار خوبی برای خود به وجود بیاورید.

به هر حال، ونکوور سرشار از فرصت‌های بزرگ است که با ثبت شرکت می‌توانید به آن‌ها دست پیدا کنید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما