Web Analytics Made Easy - Statcounter

شغل پر درآمد با سرمایه کم

اگر شما به دنبال یافتن شغلی مناسب برای کسب درامد بالا هستید ولی سرمایه اندکی دارید برای یافتن راه درست تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

اگر شاغل هستید و به دنبال شغل دوم برای کسب درامد بیشتر هستید این متن را تا انتها بخوانید.

شما میتوانید با یادگیری فن و مهارت مربوط به تعمیرات تاسیسات ساختمان نظیر آموزش تعمیرات پکیج ، آموزش نصب پکیج ، آموزش تعمیر کولر گازی ، آموزش لوله کشی ، آموزش تعمیر پمپ ، آموزش چیلر، آموزش سردخانه ، آموزش تعمیر مشعل و آموزش موتورخانه حرارت مرکزی یک شغل خوب و فنی راه بیندازید و در طول کار خود از پشتیبانی مدرسین دوره بهره مند شوید.

آموزشگاه فنی حرفه ای دانش تاسیسات با مدیریت جناب آقای مهندس سید علی شمندی یکی از معتبرترین مراکز آموزشی جهت مهارت آموزی و اخذ مدرک رسمی فنی حرفه‌ای در رشته تاسیسات ساختمان و آموزش تاسیسات در شهر تهران و اصفهان می باشد.

اعتبار مدارک فنی حرفه ای ارائه شده در این آموزشگاه، بین المللی و قابل ترجمه می باشد و کارآموزان می‌توانند پس از اخذ گواهینامه جهت دریافت جواز کسب و یا دریافت نمایندگی از برند های معتبر اقدام نمایند.

مزایای مدرک فنی حرفه ای دانش تاسیسات:

  1. آموزش کاملا عملی و کارگاهی
  2. آموزش تضمینی با اساتید مجرب و با تجربه
  3. پشتیبانی کارآموز پس از اتمام دوره آموزشی
  4. اعتبار بین المللی مدرک فنی حرفه ای
  5. توانایی اخذ جواز کسب با مدرک صادر شده

اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید و نیازمند مدرک رسمی و بین المللی در رشته تاسیسات ساختمان هستید با ما تماس بگیرید.

آموزش تعمیر پکیج

این دوره آموزشی به صورت عملی و کارگاهی در قالب 40 ساعت زیر نظر بهترین و با تجربه ترین اساتید برگزار می گردد. آشنایی با تعمیرات تخصصی انواع پکیج ها، آموزش نصب پکیج، آموزش لوله کشی تاسیسات، آموزش برق پکیج و آشنایی با اصول ایمنی و مقررات نصب و راه اندازی پکیج های ایرانی و خارجی بخشی از سرفصل‌های این دوره آموزشی می باشد.

نمونه مدرک فنی حرفه ای ارائه شده توسط دانش تاسیسات

آموزش تعمیر کولر گازی

با رشد صنعت تبرید در کشور کاربرد کولر های گازی اسپلیت بسیار افزایش یافته است. یکی از جذاب ترین دوره های مهارتی که در آموزشگاه دانش تاسیسات ارائه می گردد، دوره آموزش نصب و تعمیرات کولر های گازی اسپلیت می باشد که زیر نظر بهترین اساتید مجرب به کارآموزان ارائه می شود و حتی پس از دوره کارآزموان از پشتیبانی حضوری و غیر حضوری اساتید بهره مند خواهند شد.

آموزش لوله کشی ساختمان

با توجه به رشد روز افزون صنعت ساختمان و استفاده از لوله ها جهت سرمایش، گرمایش، ابرسانی، گازرسانی و فاضلاب، آموزشگاه دانش تاسیسات با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به آموزش حرفه ای علاقه مندان به این رشته، دوره آموزشی  تاسیسات و لوله کشی ساختمان  را برگزار می کند. در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی  تاسیسات و لوله کشی ساختمان، این دوره به صورت تخصصی و عملی برگزار می گردد. 

آموزش لوله کشی آب ساختمان شامل کلیه موارد مربوط به لوله کشی که به صورت کاربردی در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد بوده است. در این دوره شما با لوله کشی آب سرد و گرم ، لوله کشی فاضلاب با لوله های پی وی سی و لوله های پلی اتیلن آشنا می شوید همچنین در بخش لوله کشی آب سرمایش و گرمایش با اصول کار عملی و لوله کشی لوله های 5 لایه و تک لایه به صورت عملی آشنا می شوید. 

تعمیر یخچال

یخچال ها یکی از تجهیزات پرکاربرد در ساختمان ها می باشند. خرابی یخچال و تعمیر به موقع آن بسیار مهم و ضروری می باشد و اگر تعمیر یخچال به فرد غیر متخصص سپرده شود ممکن است اسیب های جدی به دستگاه وارد نماید.

مشکلات و خرابی یخچال شامل کمیود شارژ گاز مبرد، یخ زدن یا برفک زدن داخل یخچال، کاهش سرمای محفظه یخچال ، از کار افتادن موتور یخچال و یا خرابی و سوختن برد دستگاه از عمده معایب این تجهیزات میباشد.

شما همچنین میتوانید جهت اخذ گواهینامه فنی حرفه ای در آموزشگاه تاسیسات ثبت نام و مراحل اخذ مجوز را طی نمائید.

شعبه تهران

شهر ری ، سه راه ورامین، ابتدای خیابان شهید غیوری کوچه صالحی

تلفن: 02133372675 – 09902408636 – 09104130636

شعبه اصفهان

اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، انتهای ملک شمالی

تلفن: 03132722459 – 09134035326- 09909516260

سایت اینترنتی

www.tges.ir

سامانه پیامک

5000203002020