Web Analytics Made Easy - Statcounter

7 دلیل که شما نیاز به پشتیبانی وب سایت دارید!!

پشتیبانی وب سایت به گستره وسیعی از خدمات نیاز دارد که نه تنها بر یک جنبه از پروژه، بلکه بر توسعه کلی آن متمرکز شده است. به عنوان مثال، اگر وب سایت نیاز به پشتیبانی فوری داشته باشد، ممکن است شامل مدیریت محتوا، نظارت فنی، ارتقاء وب، تبلیغات و حتی «کمک های اولیه» باشد. اینجاست که خدمات پشتیبانی وب سایت توسط مجموعه سوبلز به کارتان می‌آید! ما خدمات مختلفی را ارائه می‌دهیم که وب‌سایت شما را به خوبی محافظت می‌کند.

وب سایت شما یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی شماست که برای ارتباط شما با مشتریان بالقوه و فعلی، نمایش محصولات، خدمات و ساختن برندتان بسیار ضروری است. اگر بخواهیم مثال بزنیم، وب سایت کسب و کار شما مانند یک ماشین است، اگر به طور منظم نگهداری و سرویس نشود، در نهایت خراب می‌شود. اکنون که تقریباً همه کسب و کار خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهند، رقابت زیادی وجود دارد. همه رقبای شما در تلاش هستند تا مطمئن شوند که وب سایت آن‌ها قوی و سریع است. پس چگونه انتظار دارید از رقبای خود جلوتر بمانید!! به همین دلیل بسیار مهم است که خدمات پشتیبانی وب سایت با کیفیتی داشته باشید تا سایت شما به خوبی کار کند.

اگر مانند اکثر صاحبان کسب و کار هستید و زمانی برای نگرانی در مورد جزئیات فنی اجرای وب سایت خود ندارید. اینجاست که خدمات پشتیبانی وب سایت توسط مجموعه سوبلز به کارتان می‌آید! ما خدمات مختلفی را ارائه می‌دهیم که وب‌سایت شما را به خوبی محافظت می‌کند، از جمله نظارت 24 ساعته، حذف بدافزار و به‌روزرسانی پلاگین ها و تم سایت. ما همچنین پشتیبانی تلفنی و تیکتی  ارائه می‌دهیم تا بتوانید در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید.

اهمیت نگهداری و پشتیبانی وب سایت

وب سایت شما اغلب اولین برداشتی است که مشتریان بالقوه از کسب و کار شما دارند. اگر می‌خواهید مطمئن شوید که سرمایه گذاری بازاریابی شما هدر نمی‌رود، نگهداری وب سایت باید بخش مهمی از آن باشد. جهت حفظ یکپارچگی و امنیت در سایت شما، به روز رسانی منظم پلاگین ها و تم و بهبود سرعت سایت نیاز است تا همه بخش ها به خوبی اجرا شوند! خدمات پشتیبانی وب سایت می‌تواند به شما کمک کند تا سایت خود را به خوبی اجرا کنید.

خدمات پشتیبانی وب سایت شامل :

  • به روز رسانی های CMS
  • ترفندهای امنیتی
  • خطاهای سایت
  • لینک های شکسته
  • هک شدن سایت
  • عیب یابی
  • بهبود سرعت و عملکرد سایت

7 دلیل که شما نیاز به پشتیبانی وب سایت دارید!!

همه ما از ارزش یک وب سایت با ساختار خوب آگاه هستیم. خدمات نگهداری وب به طور منظم برای اطمینان از اجرای روان وب سایت شما ضروری است. وب سایت‌ها به خودی خود تکامل نمی‌یابند و بازدیدکنندگان را جذب نمی‌کنند. آن‌ها باید به طور معمول نگهداری شوند تا رشد کنند. از طریق پشتیبانی وب سایت، می‌توانید وب سایت خود را رقابتی نگه دارید. همچنین می‌توانید از داده‌های خود محافظت کنید و مشتریان خود را هنگام خرید آنلاین راضی نگه دارید؛ و اگر به دنبال کارشناسانی هستید که می‌توانند به بهبود عملکرد وب سایت شما کمک کنند، به جای درستی آمده‌اید.

راه‌اندازی یک وب‌سایت حرفه‌ای می‌تواند چالش‌برانگیز باشد و بهتر است به کسانی که در این زمینه با تجربه‌تر هستند واگذار شود. در بیشتر موارد، پس از راه‌اندازی سایت شما به برنامه‌های نگهداری طولانی‌مدت نیاز دارد که باید برای آن هزینه پشتیبانی سایت را درنظر بگیرید. توجه داشته باشید که این هزینه ها سودی چندبرابر برای شما خواهد داشت.

جلوگیری از هک شدن سایت

شاید برایتان پیش بیاید که یک روز بیدار شوید و ببینید که وقتی سایت خود را باز می‌کنید پس از چند ثانیه وارد سایت دیگری می‌شود!! این اتفاق می‌تواند بسیار شوکه کننده باشد، مخصوصاً زمانی که شما از سایت خود فروش داشته باشید و یا تعداد کاربران مختلفی در حال بازدید از سایت شما باشند. قطعاً شما تمامی آن‌ها را از دست خواهید داد اگر زودتر به داد سایتتان نرسید. این مسئله برای گوگل هم بسیار مهم است و ممکن است پس از مدتی از سرچ گوگل نیز ناپدید شوید و گوگل سایت شما را به اصطلاح شوت و ری پورت کند.

اما جای نگرانی نیست!! با بررسی‌های تخصصی می‌توان منبع هک را پیدا کرد و سایت را دوباره زنده کرد. در این پروسه، متخصص پشتیبان سایت، تمامی فایل‌ها و منابع‌ هاست شما را بررسی می‌کند و پس از مدتی با پاک‌سازی هاست، سایت را در دسترس عموم قرار می‌دهد.

البته اگر هنگام راه اندازی سایت، به طور مداوم از خدمات پشتیبانی استفاده کنید، به هیچ وجه این مشکل پیش نمی‌آید. مطمئن باشید که اگر در ابتدا از خدمات پشتیبانی وب سایت سوبلز استفاده کنید، تیم ما در هر مرحله در کنار شما خواهد بود.

به روز رسانی های CMS

وب سایت شما موجودی زنده و نفس گیر است که برای سالم ماندن نیاز به نگهداری منظم دارد. میزبان وب شما این کار را به‌طور خودکار با به‌روزرسانی‌های اصلی سرور خود برای شما انجام می‌دهد، اما اگر وب‌سایت‌های مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای سفارشی (CMS) دارید، باید مطمئن باشید که همه افزونه‌ها به‌روز نگه داری می‌شوند، زیرا آن‌ها نیز به به‌روزرسانی نیاز دارند.

از آنجایی که سایت به طور مداوم در حال تغییر است، باید دائما به آن توجه کنید چرا که در خطر جا ماندن است. به‌روزرسانی‌های منظمی از مرورگرهای اینترنتی و پلاگین های ارائه شده توسط پلتفرم‌های مختلف وجو دارد که به نگهداری مداوم نیاز دارند تا سایت شما نه تنها خوب به نظر برسد، بلکه به درستی نیز کار کند.

رفع خطاهای مهم در سایت

اگر یک وب سایت وردپرسی به طور مداوم خطاها را نمایش دهد یا تجربه کاربر را مختل کند، چه فایده‌ای دارد؟ اگر وب سایت شما کاربردی نباشد، کاربران بلافاصله وب سایت شما را ترک می کنند و از وب سایت رقیب بازدید می‌کنند. این منجر به از دست دادن فروش می‌شود و برای برند شما بسیار مضر است. خطاهای وب سایت شما با تعمیر و نگهداری به طور مرتب شناسایی و حذف می‌شوند در نتیجه کاربران تجربه بهتری خواهند داشت و شرکت شما مشتریان بیشتری به دست می‌آورد.

نیاز دائمی به همگام شدن بخش‌های مختلف سایت (مثال نسخه php) با به روز رسانی وب سایت جهت جلوگیری از بروز خطا یک دردسر زمان بر است. داشتن خدمات نگهداری و پشتیبانی فنی سایت می‌تواند شما را از این بار نجات دهد و دیگر نگران ایجاد خطا در سایت خود نباشید.

سرعت بالا و سریع سایت در هنگام لود

سرعت پایین نه تنها نشان دهنده ناسازگاری وب سایت شما است، بلکه نشان دهنده این است که شما در حال از دست دادن تجارت هستید. اگر وب سایت شما به عنوان یک فروشگاه آنلاین نیز عمل کند، هرگونه خرابی به معنای از دست دادن درآمد است. هر چه قطعی طولانی‌تر باشد، مشکل بدتر می‌شود. با خدمات ما، دیگر نیازی به نگرانی در مورد خرابی یا کندی زمان بارگذاری نخواهید بود. مشتریان شما می‌توانند هر زمان که به وب سایت شما نیاز داشته باشند دسترسی داشته باشند و دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند به سرعت و به راحتی پیدا کنند.

با نظارت 24 ساعته از تیم ما، مطمئن می‌شویم که همه چیز همیشه بدون مشکل پیش می‌رود تا زمانی که زمان صدور صورت‌حساب فرا می‌رسد

ترفندهای امنیتی

نصب بلافاصله یک تم و یک افزونه در وب سایت شما خطرناک است. اگرچه افزونه‌های امنیتی و گزینه‌های پشتیبان ضروری هستند، اما در صورت بروز مشکل نمی‌توانید صرفاً به بازگشت مجدد اعتماد کنید. مضامین و افزونه‌های کدگذاری ضعیف هنگام به‌روزرسانی نصب شما مشکلاتی ایجاد می‌کنند. اگر به‌روزرسانی‌ها به‌طور منظم انجام نمی‌شوند، ممکن است نتوانید از مزایای رفع اشکال اخیر در هسته، طرح زمینه یا افزونه‌ها استفاده کنید و در نتیجه یک نقض امنیتی ایجاد شود. با استفاده از خدمات حرفه‌ای پشتیبانی و نگهداری سایت، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما همیشه امن است.

پشتیبانی وب سایت - سوبلز

خدمات پشتیبانی سایت سوبلز

پشتیبانی وب سایت به عنوان یک سرویس، شرکت شما را قادر می‌سازد تا به جای نگرانی در مورد حفظ وب سایت شرکت، بر اهداف تجاری تمرکز کنید. این بدان معنی است که شما می‌توانید زمان و منابع بیشتری را برای رشد کسب و کار خود اختصاص دهید، در حالی که ما مراقب همه چیز هستیم. ما مطمئن می‌شویم که سایت شما همیشه با جدیدترین ویژگی‌ها و عملکردها به روز باشد. شما به صورت آنلاین به تیم کارشناسان ما دسترسی خواهید داشت که هر زمان به آن نیاز داشه باشید آماده کمک هستند. اگر مشکلی در مورد سایت شما یا هر چیز مرتبط با آن وجود دارد ( مانند میزبانی یا امنیت )  نیز در خدمت شما هستیم! هدف ما رضایت 100٪ مشتری است، بنابراین به سایت سوبلز مراجعه کنید و با درخواست مشاوره رایگان، از ما کمک بگیرید!

قیمت پشتیبانی سایت

با مراجعه به سایت سوبلز شما می توانید قیمت و تعرفه پشتیبانی سایت را مشاهده کنید و از بین پکیج های ما، بهترین و مناسب ترین پکیج را برای کسب و کار خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برآورد هزینه پشتیبانی سایت به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. نوع وب‌سایت، خدمات ارائه شده، مدت زمان پاسخگویی، در دسترس بودن تیم پشتیبانی و … از مهم‌ترین موارد تاثیر گذار روی هزینه پشتیبانی وب‌سایت است.

منبع: سوبلز

شماره تماس: 90003096

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.