Web Analytics Made Easy - Statcounter
سامسونگ گلکسی آنپکد

۶ موردی که انتظار داریم در رویداد سامسونگ آنپکد این هفته ببینیم

تنها چند روز دیگر تا رویداد معرفی محصولات سامسونگ باقی مانده است. سامسونگ آنپکد در 10 آگوست (19 مرداد) برگزار می‌شود و زمانی است که انتظار داریم در مورد تمام دستگاه‌های آینده این شرکت اطلاعاتی کسب کنیم.

ما در مورد سامسونگ گلکسی S23 صحبت نمی‌کنیم، سامسونگ معمولاً محصولات پرچمدار بزرگ خود را برای عرضه در ابتدای سال میلادی نگه می‌دارد و ما S22 را در اوایل سال 2022 دیدیم.

پس در این رویداد چه خواهیم دید؟ خوب، ما یک ایده نسبتا خوب داریم، با توجه به اینکه خود سامسونگ به شما اجازه می‌دهد برخی محصولات را از قبل رزرو کنید. ما منتظر این شش مورد در کنفرانس آنپکد خواهیم بود.

سامسونگ گلکسی زد فلیپ 4

 سامسونگ گلکسی زد فلیپ 4 محتمل‌ترین گجتی است که انتظار داریم در 10 آگوست معرفی شود، عمدتاً به این دلیل که تصاویری از نمای جانبی آن در تیزر سامسونگ آنپکد نشان داده شده است.

افشاگری‌ها نشان می‌دهند که این محصول می‌تواند یک گوشی کوچک کاملاً قدرتمند باشد، اگرچه دوربین‌های ضعیف‌تری نسبت به سایر گوشی‌های برتر سامسونگ دارد. طرفداران همچنین امیدوارند که ارزان‌تر از مدل قبلی نیز باشد. به نظر می‌رسد با توجه به اینکه در تیزر به نمایش گذاشته شده است، در این رویداد بر آن تمرکز شود.

سامسونگ آنپکد

سامسونگ گلکسی زد فولد 4

مدل دیگری که احتمالاً در کنار گلکسی فلیپ نمایش داده می‌شود مدل جدید گلکسی فولد است؛ یعنی سامسونگ گلکسی زد فولد 4.

این مدل نیز یک تلفن تاشو به شکل کتابی خواهد بود که از یک تلفن همراه استاندارد به یک دستگاه تبلتی تبدیل می‌شود؛ این همان چیزی است که در مورد گلکسی زد فولد 3 وجود داشت و دلیلی وجود ندارد که باور کنیم سامسونگ چیزی را تغییر داده است.

همانند فلیپ، به نظر می‌رسد که ارتقای این گوشی تکراری است، با چیپست جدیدتر و شاید دوربین‌های ارتقا یافته. برخی از افراد فکر می‌کنند که این گوشی با قلم S Pen سامسونگ یکپارچگی خواهد داشت، شاید یک اسلات برای نگهداری آن در بدنه داشته باشد، اما باید منتظر ماند و دید.

 سامسونگ گلکسی واچ 5

 سامسونگ گلکسی واچ 5، همانطور که از نامش پیداست، جانشین گلکسی واچ 4 است؛ سامسونگ به مشتریان اجازه داده است تا برای پیش‌رزرو این ساعت هوشمند جدید هزینه کنند، بنابراین به نظر می‌رسد که این ساعت نیز در راه است و در این رویداد معرفی شود.

به نظر نمی‌رسد که این رقیب، اپل واچ خیلی متفاوت از مدل قبلی خود به نظر برسد، زیرا ما در مورد تغییرات طراحی یا ویژگی‌های جدید زیادی نشنیده‌ایم، و نکته برجسته تاکنون صحبت از باتری بزرگ‌تر است.

این محصول بزرگترین علامت سوال سامسونگ آنپکد است.

 سامسونگ گلکسی واچ 5 پرو

در حالی که شاهد بودیم که سامسونگ گلکسی واچ کلاسیک 4 در کنار واچ 4 با طراحی برتر و قاب چرخشی کامل شده است، شایعات حاکی از آن است که واچ 5 قصه‌ای متفاوت خواهد داشت.

اطلاعات لو رفته حاکی از آن است که گلکسی واچ 5 پرو به عنوان نسخه برتری از واچ 5 در راه است… اما ما دقیقاً مطمئن نیستیم که «پرو» چگونه خواهد بود.

تا اینجای کار به نظر می‌رسد که نسخه پرو هم مانند کلاسیک، قاب چرخشی نخواهد داشت. در عوض، شنیده‌ایم که متریال ساخت ممتازتر و باتری بزرگ‌تری خواهد داشت، فقط همین!

 سامسونگ گلکسی بادز 2 پرو

خوب سامسونگ گلکسی بادز 2 پرو دقیقاً نام جذابی نیست، اما این نامی است که احتمالاً هدفون‌های جدید سامسونگ نامیده می‌شوند.

انتظار می‌رود این‌‌ها هدفون‌های بی‌سیم واقعی رقیب ایرپاد با قیمت نسبتاً بالا باشند؛ مانند تلفن‌های تاشو و ساعت‌ها، می‌توانید هدفون‌های آینده ناشناخته سامسونگ را از قبل رزرو کنید. به همین دلیل است که ما انتظار داریم آنها معرفی شوند.

با این حال فراتر از آن، ما چیز زیادی نمی‌دانیم؛ افشاگران در مورد این موضوع سکوت کرده‌اند، به جز اینکه فکر می‌کنند بادز 2 پرو می تواند در آنپکد ظاهر شود.

رابط کاربری One UI

یکی از بهترین رابط‌های کاربری اندروید، رابط کاربری One UI سامسونگ است؛ بیشتر شرکت‌های فناوری، اندروید را می‌گیرند و ویژگی‌های جدید اضافه می‌کنند و ظاهر آن را تغییر دهند. One UI نیز نسخه اندروید سامسونگ است.

ما انتظار داریم به زودی در مورد جدیدترین نسخه One UI بشنویم که بر اساس آخرین نسخه سیستم عامل گوگل یعنی اندروید 13 ساخته شده است. اندروید 13 بهبود یافته Nearby Share و تغییری در برنامه Google Wallet را به ارمغان می‌آورد و سامسونگ می‌تواند ویژگی های مشابه و حتی بیشتری را به همراه داشته باشد.

ما می‌توانیم ببینیم که دو گوشی جدید سامسونگ با اندروید 13 از پیش بارگذاری شده عرضه می‌شوند، اگرچه تضمینی وجود ندارد – شاید لازم باشد تا گلکسی S23 منتظر بمانیم تا گوشی‌هایی که از قبل با One UI 5 عرضه شده باشند. در هر صورت، بسیاری از گوشی‌های سامسونگ به این نرم‌افزار جدید آپدیت می‌شوند، بنابراین اگر مدل جدیدی از این شرکت دارید، ارزش توجه دارد.