Web Analytics Made Easy - Statcounter

افزایش بازدید اینستاگرام 13 روش مهم و کاربردی

با توجه به این اهمیت مهم بازید اینستاگرام افراد به ویژه کسانی که بیزنس خود را دارند به دنبال روش هایی برای افزایش بازید پست و پیج خود می گردند ما در این مقاله قصد داریم درباره افزایش بازید اینستاگرام 13 روش مهم و کاربردی حرف بزنیم و به شما روش های اصولی افزایش بازید اینستاگرام را یاد دهیم تا با کمک آنها رشد خود را در اینستاگرام با ترفند های کاربردی بالا ببرید .

شروع هر کار و بیزنسی در هر فضا و مکانی نیاز به افرادی دارد که از کار و بیزنس شخص دیدن کرده و باعث شناخته شدن فرد و کار شوند ، امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سوق یافتن کسب و کار ها به فضای دیجیتالی وجود بازید کنندگان ارزش زیادی دارد .

در حوزه دیجیتالی و فضای مجازی اینستاگرام به علت محبوبیت زیادی که در بین افراد پیدا کرده است بهترین بستر برای فعالیت می باشد ، در اینستاگرام مفهومی به اسم ویو وجود دارد که در واقع همان تعداد بازدید کنندگان را نشان می دهد و هر چقدر که این تعداد بالا باشد نشان دهنده معروفیت فرد و یا مورد پسند واقع بودن پست می باشد و ارتباط مستقیم با رشد هر پیج دارد .

با توجه به این اهمیت مهم بازید اینستاگرام افراد به ویژه کسانی که بیزنس خود را دارند به دنبال روش هایی برای افزایش بازید پست و پیج خود می گردند ما در این مقاله قصد داریم درباره افزایش بازید اینستاگرام 13 روش مهم و کاربردی حرف بزنیم و به شما روش های اصولی افزایش بازید اینستاگرام را یاد دهیم تا با کمک آنها رشد خود را در اینستاگرام با ترفند های کاربردی بالا ببرید .

 افزایش بازدید اینستاگرام 13 روش مهم و کاربردی

اهمیت افزایش بازدید اینستاگرام 

برای افرادی که قصد شروع کسب و کار دارند وجود افراد بازید کننده اولویت بسیار بالایی خواهد داشت برای مثال در حوزه وب سایت ها همان گونه که تعداد بازدید رتبه سایت را بالا می برد و هر چقدر که افراد وارد آن وب سایت شوند تراز وب سایت افزایش می یابد همین روند در اینستاگرام نیز وجود دارد ، اهمیت بازید در فضای اینستاگرام نیز همانند سایر فضاها بسیار ارزشمند می باشد .

زمانی که تعداد بازدید شما در اینستاگرام بالاتر می رود به معنی این است که کلیپ ها ، تصاویر و محتواهای تولیدی شما توسط افراد بیشتری دیده شده اند و این موضوع سبب میشود که برند و کسب و کار شما بیشتر شناخته شود و معروف شود ، هر چقدر که برند شما شناخته تر شود همان اندازه امکان فروش بالاتر می رود و هر چقدر که محصولات شما باکیفیت و مورد پسند افراد قرار گیرد به همان اندازه فروش بالایی را تجربه خواهید کرد .

بازید بالا ارتباط مستقیمی با افزایش فالوور در اینستاگرام دارد ، زمانی که افراد مختلف پست شما را می‌بینند و آنها از نوع و محتوای پست شما خوششان می آید وارد پیج شده و در صورت تایید نهایی آنها شما را فالوو خواهند کرد تا در ادامه پست های تولیدی جدید شما را ببینند ، همچنین بازید بالا سبب افزایش تعامل مخاطبان شما میشود و طبق الگوریتم اینستاگرام افزایش تعامل در یک پیج احتمال ورود پست و حتی پیج به اکسپلور را افزایش می دهد ، و در مواردی حتی می توانید با افراد دیگر و اسپانسر های مختلف ارتباط گرفته و بر موفقیت خود بیفزایید .

افزایش بازدید به کمک روش های کاربردی 


با توجه به اهمیت بازید اینستاگرام و ارزش آن برای افراد بایستی روش هایی وجود داشته باشند که بتوان با استفاده از آنها و عمل دقیق به آنها بازید خود را بالا برده و رشد خود را تضمین کنیم در ادامه می خواهیم چندین روش مهم از آنها را گفته و شرح دهیم .

 تولید محتوای جذاب و با کیفیت  

ابتدا قبل از تولید محتوای جذاب و باکیفیت ابتدا باید یک الگوری کامل درباره کار خود ، موضوعات ترند ، محتواهای عام پسند حوزه خود و… را به طور کامل شناسایی کرده و بر اساس آنها اقدام به تولید محتوا بکنید بهترین روش برای انجام این کار بررسی پیج های رقبا می باشد . برای اینکه بتوانید پیج های رقبای خود را بررسی کنید ابتدا باید آنها را پیدا کرده و سپس شروع به بررسی کنید .

برای پیدا کردن پیج های رقیب ابتدا باید به سراغ پیج های بزرگ و موفق حوزه خود مراجعه کنید ، و از روی آنها الگو فعالیت بگیرید برای پیدا کردن پیج های رقیب یکی از روش ها استفاده کردن از هشتگ ها می باشد ، با جستجوی هشتگ های مرتبط می توانید وارد بخش هشتگ شده و پست های بسیار زیاد مرتبط با خود را ببینید و در بین آنها پست هایی را انتخاب کنید که تعامل آنها بالا می باشد به عبارتی تعداد فالوور ، لایک و ویو آنها بالاتر می باشد ، یا می توانید از سرچ برند های معروف استفاده کنید و برند های شناخته شده بیزنس خود را پیدا کنید و یا روش دیگر برای یافتن پیج های بزرگ استفاده کردن از واژگان مرتبط می باشد در نهایت بایستی چند پیج بزرگ را پیدا کنید و وارد آنها شوید و بررسی را شروع کنید .

برای بررسی کردن پیج های بزرگ لازم است از پست های آخر پیک بازید کنید و محتوای مشترک و یا خاص در هر پیج که تعامل بسیار بالایی دارد را انتخاب کرده و بر اساس آن تولید محتوا انجام دهید ، در ادامه باید محتوایی که تولید می کنید باید کیفیت بالایی داشته باشد و برای این کار شما می توانید از دوربین های عکاسی و یا برنامه های ویژه برای بالا بردن کیفیت ویدیو خود استفاده کنید ، و اگر دقت کنید محتواهای آموزشی و محتواهایی که طبق نیاز کاربران هستند و همچنین موضوع های ترند بیشترین بازید را دارند پس بهتر است از آنها استفاده کنید .

 خرید بازید اینستاگرام 

شاید خرید بازید اینستاگرام برای برخی از شما گنگ باشد اما بسیاری از افراد که به دنبال رشد سریع و بدون دردسر هستند درباره خرید ویو اینستاگرام و همچنین مزایای آن اطلاع کافی دارند ، اما به طور خلاصه وار خرید ویو اینستاگرام جزو خدمات اینترنتی محسوب میشود که دشواری مسیر افزایش ویو را کاهش داده و با بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن به صفحات اضافه میشوند و تعداد آن دلخواه و مطابق فرد خریدار می باشد ، شما می توانید طبق آنچه که می خواهید خرید ویو خود را انجام دهید و از سایت های معتبر خرید ویو اینستاگرام اقدام کرده و موفقیت خود را در زمینه فعالیت خود افزایش دهید .

 خرید ویو اینستاگرام

 نوشتن کپشن های مناسب 

یکی از عوامل مهمی که برای اینستاگرام ارزش فراوان دارد مدت زمانی است که کاربران بر روی یک پست و یا دیدن یک پیج صرف می کنند ، بر اساس الگوریتم اینستاگرام هر چقدر که افراد بازه زمانی طولانی تری بر روی مشاهده پست و پیج ها قرار دهند سیگنال های مثبت به اینستاگرام مبنی بر مناسب بودن این پیج و حتی پست فرستاده میشود و با توجه به نوع آن احتمال ورود به اکسپلور و همچنین نشان دادن آن پست به افراد بیشتر افزایش پیدا می کند .

واچ تایم یا همان مدت زمان که افراد بر روی پست می گذارند می تواند باعث افزایش بازید اینستاگرام شود ، یکی از روش های افزایش واچ تایم نوشتن کپشن های مناسب و کذاب می باشد به عبارتی اگر بتوانید کپشن مناسب و گیرا بنویسید تا افراد مدت زمان زیادی بر روی پست شما قرار دهند تا کپشن شما را بخوانند در این صورت اینستاگرام پست شما را به افراد بیشتری نشان خواهد داد ، برای اینکه بتوانید افراد را به خواندن کپشن تشویق کنید مثلا می توانید بگویید ادامه مطلب در کپشن تا افراد ادامه آن را خوانده و زمان بیشتری را صرف کنند یا اگر پست آموزشی دارد می توانید بگویید نکته آخر در کپشن و…و در قسمت کپشن می توانید مطلب طولانی تر اما جذاب تر قرار دهید تا افراد تا انتهای مطلب را بخوانند تا بازید شما افزایش یابد .

 استفاده کردن از تگ لوکیشن ها 

اگر کسب و کار واقعی دارید و یا می خواهید با افراد همشهری خود بیشتر تعامل داشته باشید می توانید از تگ لوکیشن ها استفاده کنید تا افراد نزدیک با کمک آن شما را یافته و در ادامه ویو صفحه شما بالا برود .

استفاده از هشتگ ها 

 هشتگ ها

یکی از روش های بسیار خوب برای افزایش فالوور استفاده کردن از هشتگ ها می باشد ، استفاده کردن از هشتگ ها در اینستاگرام بسیار رایج می باشد و تقریبا اکثر افراد از آن استفاده می کنند .

برای استفاده کردن از هشتگ ها شما باید از هشتگ هایی که افراد زیادی آن را جستجو می کنند استفاده کنید و بایستی این هشتگ های  استفاده شده متناسب با نوع پست و محتوای شما باشد تا افراد به وسیله هشتگ شما را پیدا کنند حتی استفاده کردن از هشتگ های جدید نیز می تواند باعث بالا رفتن ویو شما شود .

سقف استفاده از هشتگ ها حدود ۳۰ عدد می باشد اما نیاز نیست که همه آنها را پر کنید بهتر است این هشتگ ها بر اساس اهمیت آن با موضوع شما و ارتباط آن قرار دهید  ، از هشتگ های مرتبط موضوع خود استفاده کنید ، چرا که افراد در قسمت سرچ اینستاگرام موضوعات خود را جستجو میکنند و از طریق هشتگ آنها را پیدا میکنند و همین عامل سبب میشود تعداد ویو شما افزایش پیدا کند .

 فعالیت همراه استمرار 

یکی از ساده ترین مسائل که به افزایش بازید شما کمک می کند استمرار در فعالیت می باشد نباید یک روز فعالیت شدید داشته باشید و چند روز بدون فعالیت بمانید باید به صورت مداوم تولید محتوا انجام دهید و دست از کار نکشید و پست گذاری مناسب در زمان هایی که فعالیت افراد بیشتر است قرار دهید ، استمرار داشتن در هر فعالیتی شما را به موفقیت می رساند .

ویترین جذاب 

می دانید که اگر فردی در دنیای واقعی مغازه برای فروش محصولات خود دارد بایستی مغازه و ویترین جذاب بسازد تا افراد بیشتری به سمت مغازه آن سوق پیدا کنند در فضای مجازی نیز اگر شما پیج فروشگاهی ساخته اید و به دنبال افزایش بازید هستید نیاز است تا پروفایل شیک و جذابی را بسازید تا افراد بیشتری به پیج شما وارد شوند .

برای ساخت پروفایل جذاب باید یک لوگو مناسب برای برند خود طراحی کنید و پروفایل خود را براساس آن تنظیم کنید و همچنین در ادامه نام کاربری مناسب برند خود را بنویسید تا افراد به راحتی بتوانند شما را در این شبکه بزرگ پیدا کنند . در ادامه یک بیو کامل از خود و محصولات خود را ارائه کنید حتی می توانید اطلاعاتی از قبیل شماره تماس ، آدرس فروشگاه و یا شهری که در آن ساکن هستید همچنین تفاوت شما با دیگر پیج ها در یک جمله خلاصه کرده و بنویسید  ، می توانید از سایر موارد همچون قرار دادن لینک سایت و یا آدرس سایر اکانت های خود در سایر اپلیکیشن ها را نیز قرار دهید .

 ویترین جذاب اینستاگرام

 استفاده کردن از ریلز ها 

رشد سریع و مورد توجه قرار گرفتن ریلز ها همانند خود برنامه اینستاگرام سبب علاقمندی شدید افراد به آن شده است و امروزه افراد زیادی وجود دارند که از ریلز ها استفاده می کنند ، ریلز ها همانند یک رقیب برای برنامه تیک تاک به حساب می آیند و افراد می توانند به کمک آنها محتوای ویدیویی تولید کرده و در آن از افکت ها تمپلیت ها ، آهنگ های ترند و تنطمیان ویژه استفاده کنید تمامی این موارد باعث بالا رفتن تعداد ویو شما میشوند .

 استفاده کردن از پست مشترک 

پست مشترک از ویژگی های جدید اینستاگرام شمرده میشود که در آن می توانید با هماهنگی با سایر پیج ها به ویژه خوزه های همکار پستی را تولید کرده و به طور همزمان در هر دو پیج قرار دهید تا هم فالوور های شما و هم فالوور های پیج مقابل آن را مشاهده کرده و تعداد بازدید پست بالاتر می رود ، حتی از این طریق بر تعداد فالوور های شما نیز افزوده میشود .

 پست گذاری در بهترین زمان 

از آن جایی که برای اینستاگرام ریکشن کاربران و مخاطبان اهمیت دارد اینستاگرام بعد از به اشتراک گذاشته شدن پست آن را به تعدادی از مخاطبان نشان می دهد اگر از آنها ریکشن مثبت و توجه بگیرید به افراد کثیری از فالوور ها نشان می دهد در نتیجه اگر پست خود را زمانی به اشتراک بگذارید که افراد فعال زیاد است می توانید ضمن دریافت بازدید بالا شانس ورود به اکسپلور را نیز داشته باشید .

 برگزاری مسابقات 

برگزاری مسابقات یکی از بهترین روش های افزایش تعامل مخاطبان می باشد که ضمن بالا بردن تعداد ویو می تواند تعداد لایک ، کامنت ، واچ تایم و… را افزایش دهد ، شما در این مسابقات می توانید یک جایزه مشخص معین کنید و از افراد بخواهید در ازای انجام دادن کاری مشخص همچون شیر بالا ، تعداد کلمات بالاتر آن جایزه به کاربر اعطا کنید بدین ترتیب آمار های پیج رشد صعودی پیدا خواهند کرد .

 تبلیغات 

برای افرادی که در زمان فعالیت بودجه زیادی دارند پیشنهاد میشود که از تبلیغات استفاده کنند ، تبلیغات در پیج های بزرگ برای صفحه شما باعث میشود مخاطبان سایر اکانت ها وارد صفحه شما شده و بازید صفحه شما افزایش پیدا کند و همچنین تبلیغات کمک ویژه ای برای بالا بردن میزان فروش شما و همچنین فالوور شما خواهند شد .

استفاده کردن از لایو 

 استفاده از لایو اینستاگرام

سیزدهمین روش افزایش بازید اینستاگرام برگزاری لایو زنده می باشد ، می توانید از خود و یا محصولات پیک به صورت زنده لایو بگذارید تا افراد وارد لایو شده و آن را ببینند ، برگزاری لایو ها چندین مزایا دارد اولین مزایا افزایش بازید پیج می باشد ، دومین مزایا تبدیل شدن فالوور های روح به زنده می باشد و سومین مزایای برگزاری لایو ها جلب اعتماد می باشد پس پیشنهاد میکنیم حتما استفاده کنید .

نتیجه گیری

روش های طبیعی برای بالا افزایش ویو اینستاگرام وجود دارد که با عمل کردن به آنها می توانید ویو صفحه های خود را بالا ببرید ما در این مقاله چندین روش برای افزایش ویو را قرار دادیم امیدواریم که با عمل به آنها به رشد و موفقیت برسید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.