Web Analytics Made Easy - Statcounter
اپ Xbox در ویندوز و کامپیوتر دسکتاپ

برنامه Xbox در ویندوز توانایی اجرای بازی‌ها بر روی سیستم شما را نشان می‌دهد

آپدیت جدید برنامه Xbox با چک کردن توانایی اجرای بازی‌ها بر روی کامپیوتر شخصی، کاربران را از بررسی سخت‌افزار مورد نیاز بازی‌ها بی‌نیاز می‌کند
آپدیت جدید برنامه Xbox با چک کردن توانایی اجرای بازی‌ها بر روی کامپیوتر شخصی، کاربران را از بررسی سخت‌افزار مورد نیاز بازی‌ها بی‌نیاز می‌کند

چکیده خبر

مایکروسافت در حال ارائه به‌روزرسانی برای برنامه Xbox خود برای رایانه شخصی است که به کاربران اطلاع می‌دهد که آیا یک بازی به خوبی روی دستگاه آن‌ها اجرا می‌شود یا خیر. این ویژگی که در شش ماه گذشته در حال آزمایش بوده است، در عناوینی که متعلق به شما و آن‌هایی که از طریق سرویس گیم پس در دسترس هستند، ظاهر می‌شود.

ایکس باکس پی سی گیم پس

به‌روزرسانی برنامه Xbox یک برچسب کوچک به صفحات بازی اضافه می‌کند که نشان می‌دهد که این عنوان در رایانه‌های شخصی با مشخصات سیستم شما چگونه اجرا می‌شود. یادداشت کوچک عبارت “Plays well on similar PCs” «در رایانه‌های شخصی مشابه به خوبی پخش می‌شود» که در زیر دکمه نصب نوشته شده است، به این معنی است که شما می‌توانید بازی را بدون ترس از افزایش 15 فریم در ثانیه، دانلود و بازی کنید.

گزینه جدید Plays well on similar PCs در برنامه ویندوز ایکس باکس

تیلا نگوین، مدیر ارشد محصول در بخش تجربه کاربری Xbox، توضیح می‌دهد که «شما ممکن است برای همه بازی‌ها این گزینه را نبینید، به خصوص بازی‌هایی که اخیراً اضافه شده‌اند، زیرا جمع‌آوری اطلاعات کافی برای ارائه توصیه‌های عملکرد برای مایکروسافت زمان می‌برد.»

بهبود در نتایج جستجوی برنامه

به‌روزرسانی همچنین بهبودهایی در خود برنامه و عملکرد جستجو ایجاد می‌کند. منوی برنامه اکنون در نوار کناری است و نصب بازی به راحتی در سمت چپ پایین برنامه قابل پیگیری است. در همین حال، ویژگی جستجو از دقت نتایج بهتری برخوردار است و اکنون شامل بازی‌های EA Play و Ubisoft Connect هم می‌شود.

مایکروسافت می‌گوید در همین ماه ژوئن به زودی به‌روزرسانی برنامه دسکتاپ ایکس باکس که این ویژگی‌های جدید را اضافه می‌کند، را عرضه خواهد کرد.