Web Analytics Made Easy - Statcounter
چرا سرور hp بهتر از سایر رقبا است

چرا سرور HP در میان رقبا جایگاه بهتری دارد؟

در دنیای امروز تجارت، با توجه به رقابت روز افزون بین برندها و شرکت های تجاری در تولید و یا عرضه محصولات، یکی از نیازهای مهم در مجموعه های تجاری استفاده از نرم افزارهای گوناگون است تا بتوانند با استفاده از آن‌ها و طبقه بندی اطلاعات این برنامه‌ها برای تجارت خود برنامه ریزی و سرمایه گذاری کنند.

با توجه به این نیاز، استفاده از تجهیزاتی که بتواند در کنار سرعت زیاد، امنیت اطلاعات را نیز تضمین کند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است، به طوری که شاید به خطر افتادن این اطلاعات باعث ضررهای جبران ناپذیری برای مجموعه شود.

از این رو شرکت HPE به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های جهان در مهندسی، طراحی و ساخت تجهیزات شبکه ، ذخیره سازی و سرور در دنیا شناخته شده است. این شرکت با طراحی طیف وسیعی از تجهیزات شبکه توانسته در افزایش سرعت انتقال داده‌ها با بالاترین ضریب امنیت کمک شایانی به مدیران آی تی در دسته بندی و استفاده از اطلاعات کند.

از پر فروش‌ترین و مهمترین تولیدات این شرکت می‌توان به سرورهای اچ پی اشاره کرد که به طور گسترده در کشورهای مختلف دنیا از جمله ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سرور HPE به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های به روز در کنار راهکارهای منحصر به فرد شرکت HPE در مدیریت اطلاعات توانسته بیشترین سهم بازار را در بین رقبا به خود اختصاص دهد. این شرکت محصولات زیادی را در حوزه ذخیره سازی اطلاعات Storage، سرورهای کامپیوتری و تجهیزات شبکه HPE Network طراحی و تولید کرده است که تنوع بالای آن، انتخاب را بسته به نیاز خاص هر کاربر برای مدیران آی تی آسان‌تر کرده است.

رامتین نورمحمد