Web Analytics Made Easy - Statcounter
واتسپ | واتساپ

نسخه جدید واتسپ با ظاهر زیبا و امکانات جدید برای ویندوز منتشر شد

واتسپ با قابلیت‌های جدید بر روی مایکروسافت استور منتشر شد تا جایگزینی برای برنامه فعلی واتسپ دسکتاپ و واتسپ وب شود
واتسپ با قابلیت‌های جدید بر روی مایکروسافت استور منتشر شد تا جایگزینی برای برنامه فعلی واتسپ دسکتاپ و واتسپ وب شود

پیش از این در ویندوز از طریق دو روش واتسپ وب و برنامه دسکتاپ واتسپ، امکان دسترسی به این برنامه وجود داشت. اولی یک کلاینت مبتنی بر مرورگر است و دومی با این که ظاهرا یک برنامه کاربردی اختصاصی است، اما ظاهر و ماهیت آن تا حد خیلی زیادی با واتسپ وب یکسان است.

واتسپ UWP

تاکنون کاربران ناچار بودند برای استفاده از واتسپ روی دسکتاپ همزمان با گوشی های هوشمند خود وارد واتسپ شوند. این وابستگی به گوشی همراه، قرار است با برنامه جدیدی که واتسپ نسخه بتای آن را منتشر کرده، از بین برود. علاوه بر آن واتسپ برای توسعه‌ی نسخه جدید به پلتفرم UWP (یونیورسال ویندوز اپ) روی آورده است تا رابط کاربری بهتر، قابلیت‌های جدیدتر و باگ‌های کمتری نسبت به نسخه قدیمی دستکاپ، ارائه کند. کاربران ویندوز 10 و ویندوز 11، می‌توانند این نسخه جدید واتسپ UWP را از مایکروسافت استور دانلود کنند.

واتسپ بتا

درباره واتسپ بتا و قابلیت چنددستگاهی آن

بتای چند دستگاهی یک برنامه انتخابی است که به شما امکان دسترسی زودهنگام برای امتحان نسخه جدید واتسپ برای وب، دسکتاپ و همراه را می دهد. اگر به نسخه بتای چند دستگاهی بپیوندید، می‌توانید از دستگاه‌های مرتبط بدون نیاز به اتصال تلفن همراه خود استفاده کنید.

نکاتی در مورد نسخه آزمایشی:

  • می‌توانید از حداکثر چهار دستگاه همراه در یک زمان استفاده کنید، اما می‌توانید تنها یک تلفن را در یک زمان به حساب واتسپ خود متصل کنید.
  • همچنان باید حساب واتسپ خود را با موبایل ثبت کنید و دستگاه های جدید را با تلفن خود پیوند دهید.
  • اگر بیش از 14 روز از تلفن خود استفاده نکنید، دستگاه های مرتبط شما قطع می شوند.