Web Analytics Made Easy - Statcounter

ویژگی جدید واتس‌اپ ارسال پیام برای خود کاربر را آسان‌تر می‌کند

واتساپ - واتس‌اپ - واتسپ

واتس‌اپ ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که به شما امکان می‌‌دهد برای خود پیام‌هایی مانند یادداشت ارسال کنید. این ویژگی که «Message Yourself» نام دارد، اولین بار چند هفته پیش در نسخه آزمایشی بتا مشاهده شد، اما حالا در هفته‌های آتی به صورت جهانی برای کاربران iOS و اندروید این پیام رسان ارائه می‌شود.

قابلیت Message Yourself

پس از عرضه این به‌روزرسانی، می‌توانید هنگام ایجاد پیام‌های جدید، این بخش را در بالای فهرست مخاطبین ببینید. هنگامی که روی آن کلیک کردید، می‌توانید یادداشت‌ها، یادآوری‌ها، لیست‌های خرید و هر چیز دیگری را که ممکن است لازم باشد به خاطر بسپارید، برای خود ارسال کنید. همچنین فعال کردن اعلان برای آن می‌تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که یادداشت شخصی شما فراموش نمی‌شود. کاربران همچنین می‌توانند برای دسترسی آسان‌تر، چت‌های Message Yourself خود را به بالای فهرست مکالمه پین ​​کنند.

این ویژگی مدت‌هاست در تلگرام و سیگنال وجود دارد

تاکنون بدون این ویژگی، تنها با ایجاد یک گروه با عضویت خود یا با استفاده از ویژگی «کلیک برای چت» برنامه‌ها، که هر دو در بهترین حالت، راهکارهایی بی‌ظرافتی هستند، می‌توانستید برای خود پیام ارسال کنید. تلگرام و سیگنال، پلتفرم‌های رقیب واتس‌اپ در حال حاضر قابلیت‌هایی به نام “Saved Messages” و “Note to Self” را ارائه می‌دهند که تقریباً همین کار را انجام می‌دهد. همانطور که گفته شد، شما می‌توانید در چند هفته آینده این ویژگی واتس‌اپ را در اندروید و در iOS مشاهده کنید.