Web Analytics Made Easy - Statcounter

واتس‌اپ ارسال ویدیوهای HD و قالب‌بندی متن را امکان‌پذیر کرد

واتس اپ - whatsapp

چند روز پیش واتس‌اپ قابلیت ارسال و دریافت تصاویر با وضوح بالاتر از طریق اپلیکیشن‌های اندروید و iOS خود را معرفی کرد. اکنون، این شرکت تأیید کرده است که توانایی ارسال ویدیوهای با وضوح HD را به به‌روزرسانی جدید خود اضافه کرده است. واتس‌اپ جدید همچنین امکانات قالب‌بندی متن بیشتری را به ارمغان می‌آورد.

بدین ترتیب ویدیوهای ارسالی با واتس‌اپ اکنون می‌توانند وضوحی تا 1280 در 720 پیکسل داشته باشند که مناسب‌تر از حداکثر وضوح قبلی 720 در 480 پیکسل است. پس از انتخاب ویدیوی مورد نظر برای ارسال، باید روی نماد HD در بالای صفحه ضربه بزنید تا تنظیمات وضوح HD را انتخاب کنید.

کاربران همچنین نشان HD را در کنار ویدیو می‌بینند و می‌توانند تصمیم بگیرند که نسخه SD یا HD ویدیو را برای دانلود می‌خواهند، بدین ترتیب ویدیوی با وضوح پایین‌تر برای صرفه‌جویی در مصرف اینترنت و فضای گوشی خود دریافت کنند. هنوز همه شروع به دریافت این گزینه نکرده‌اند. این می‌تواند به صورت مرحله‌ای عرضه شود و اکثر کاربران باید بتوانند در چند روز آینده این ویژگی جدید را دریافت کنند. این شرکت به مدت دو ماه در حال آزمایش این ویژگی بوده است.

واتس‌اپ همچنین گزینه‌های قالب‌بندی متن بیشتری را آزمایش می‌کند. در حال حاضر، می‌توانید از حالت بولد، مورب، خط خطی و زیرخط برای قالب‌بندی متن استفاده کنید. با این حال، واتس‌اپ به زودی قابلیت افزودن بولت، بلوک‌های کد و بلوک‌های نقل قول به متن ارسالی را ارائه می‌کند. بدین ترتیب واتس‌اپ به شما گزینه‌های بیشتر و امکانات دلپذیرتری برای به اشتراک گذاشتن مطالب می‌دهد.

قابلیت‌های جدید واتس‌اپ برای قالب‌بندی متن - text formatting new features
قابلیت‌های جدید واتس‌اپ برای قالب‌بندی متن