Web Analytics Made Easy - Statcounter

چه عواملی بر هزینه ساخت سایت اثر می گذارند؟

امروزه، مواردی مانند هزینه ساخت سایت و طراحی سایت مد نظر قرار گرفته اند. همچنین، کسب و کارها به دنبال ویژگی های تخصصی طراح سایت فروشگاهی هستند تا کار خود را به کسانی بسپارند که بتوانند در این مسیر به خوبی قدم بردارند. بهتر است بدانید هر چقدر شما هزینه بیشتری را برای طراحی وب بپردازید، به همان اندازه برای موفقیت کسب و کار خود سرمایه گذاری بیشتری کرده اید و این امر باعث می شود تا کسب و کار شما در میان چشم مشتریان بالقوه بدرخشد.

طراح سایت فروشگاهی

از چه زبانی برای سایت خود استفاده می کنید؟

یکی از مواردی که می تواند بر هزینه ساخت سایت اثر بگذارد زبان برنامه نویسی یا سیستم مدیریت محتواست. به طور مثال، وردپرس یکی از مهمترین سیستم هایی است که برای طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد و قیمت آن با توجه به قابلیت هایی که بر روی آن نصب می گردد متفاوت است. هر چقدر زبان و یا سیستم مدیریت محتوا که در طراحی سایت به کار می رود پیچیده تر باشد، به همان اندازه قیمت سایت افزایش پیدا می کند.

قالب سایت چگونه است؟

قالب سایت می تواند تعامل کاربران را با سایت افزایش دهد. به طور مثال، تصور کنید که شما نماینده یک برند مهم برای فروش کفش هستید. اگر سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که تمامی المان های آن برند به خوبی در سایت شما متبلور شوند، به زودی کاربران جذب سایت می گردند و فروش شما افزایش پیدا می کند. این امر از طریق قالب سایت امکان پذیر است. به همین دلیل، شما باید هزینه ساخت سایت را بالاتر ببرید تا بتوانید قالب ویژه ای برای سایت خود طراحی کنید.

آیا سایت اختصاصی می خواهید یا معمولی؟

به طور کلی، سایت ها به دو دسته سایت های اختصاصی و سایت های معمولی طراحی می شوند. سایت های اختصاصی بیشتر از سایت های معمولی بر نیازهای کاربران تمرکز دارند. به طور مثال، در سایت های اختصاصی هرگز از قالب های آماده و رایگان استفاده نمی شود و قالب سایت ها کد نویسی می شود و در دسترس کاربران قرار می گیرد. این امر باعث می شود تا کاربران تعاملات بیشتری را با سایت داشته باشند. همچنین، در سایت های اختصاصی سرعت و امنیت سایت بسیار بالاست و به حقوق کاربران بیشتر اهمیت داده می شود. در نتیجه هزینه ساخت سایت بالاتر است.

هزینه ساخت سایت

چرا سایت های اختصاصی بیشتر به موفقیت کسب و کارها کمک می کنند؟

یکی از مواردی که باعث شده شده است سایت های اختصاصی بیشتر از سایت ها معمولی مد نظر قرار گیرند امنیت بالای آنهاست. در این سایت ها کاربران به راحتی می توانند اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند و هرگز نگران از دست رفتن اطلاعات مشتریان نیستند. همچنین، این سایت ها به گونه ای طراحی می شوند که در کمتر از سه ثانیه بارگذاری می گردند. این موضوع برای کاربران بسیار مهم است و باعث می شود مدت زمان بیشتری در آن سایت باقی بمانند. این امر باعث می شود هزینه ساخت سایت اختصاصی بالا رود.

در زمان طراحی سایت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

اگر می خواهید برای طراحی سایت اقدام کنید، بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • در طراحی سایت باید اهداف خود را از قبل تعیین کنید تا بتوانید با چشم باز در این مسیر قدم بردارید.
  • در طراحی سایت باید به نیازهای کاربران خود اشراف کاملی داشته باشید و آنها را در سایت پیاده سازی کنید.
  • در طراحی سایت باید به گرافیک سایت و المان های بصری که در سایت به کار می روند توجه کنید. این امر باعث می شود تا تعامل کاربران با سایت شما افزایش پیدا کند.

آیا تعامل طراح سایت فروشگاهی با شما مهم است؟

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه زیادی داشته باشید تعامل طراح سایت فروشگاهی با کارفرماست. هر چقدر طراح سایت فروشگاهی تعامل بیشتری با کارفرما داشته باشد، بهتر می تواند به نیازهای کاربران آن صنف پی ببرد. در نتیجه، این موارد را در قالب سایت پیاده سازی می کند. تعامل طراح سایت فروشگاهی با کارفرما باعث می شود تا کارفرما در هر لحظه در جریان رشد سایت قرار گیرد و نظرات خود را اعمال کند. در نتیجه در پایان از طراحی سایت رضایت کاملی خواهد داشت.

طراحی سایت

از کجا هزینه ساخت سایت را بدست بیاوریم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد هزینه ساخت سایت در اختیار شما قرار دهیم. سایت ها به دو صورت اختصاصی و معمولی طراحی می شوند و معمولا هزینه ساخت سایت اختصاصی بالاتر از سایت معمولی است. زیرا سایت های اختصاصی بر نیازهای کاربران تمرکز بیشتری دارند.

شرکت ایران سایت (iransite.com) اولین شرکت دیجیتال مارکتینگ در ایران است. نمونه کارهای این شرکت در سایتش قرار گرفته اند و شما می توانید آنها را بررسی کنید. همچنین، این شرکت تجربه زیادی در زمینه طراحی سایت دارد و می تواند به درخشش کسب و کار شما در فضای اینترنت کمک کند.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.