Web Analytics Made Easy - Statcounter
رزیدنت ایول 8 - Resident Evil Village

Resident Evil را رایگان در مرورگر خود امتحان کنید!

شما برای اجرای دموی Resident Evil Village می‌توانید از مرورگر خود استفاده کنید برای این کار حتی نیازی به لاگین کردن هم ندارید!
شما برای اجرای دموی Resident Evil Village می‌توانید از مرورگر خود استفاده کنید برای این کار حتی نیازی به لاگین کردن هم ندارید!

چکیده خبر

بر کسی پوشیده نیست که سرویس بازی ابری گوگل استادیا موفقیت‌های محدودی در بین مصرف کنندگان پیدا کرده است. اما گوگل به جای اینکه آن را به طور کلی حذف کند (کاری که این شرکت با بسیاری از برنامه‌ها و خدمات دیگر خود انجام داد)، یک نسخه جدید اضافه کرد که به توسعه‌دهندگان بازی اجازه می‌دهد عناوین یا دموهای خود را به راحتی در دسترس کاربران قرار دهند. بازی رزیدنت ایول یکی از عناوینی است که می‌توانید دموی آن را به صورت رایگان استریم کنید.

اجرای رزیدنت ایول در مرورگر وب مایکروسافت اج - running resident evil vii microsoft edge

هفته گذشته، سونی اعلام کرد که رسماً Resident Evil Village را در پلتفرم Playstation VR2 خود به واقعیت مجازی می‌آورد. اکنون، می‌توانید نسخه‌ی دموی بازی را در مرورگر اینترنت خود امتحان کنید. این کاملا رایگان است و حتی نیازی به ورود به سیستم ندارد! تنها کاری که باید انجام دهید این است که سن خود را وارد کنید (بازی دارای رده سنی M است)، روی دکمه play کلیک کنید و کمی صبر کنید تا نسخه آزمایشی بارگذاری شود.

این بازی از Immersive Stream for Games، قابل مجوز سرویس استریم گوگل استادیا استفاده می‌کند. روی ویندوز، macOS و اندروید در آخرین نسخه کروم و iOS در سافاری کار می‌کند. حتی سایر مرورگرهای وب مبتنی بر کرومیوم نیز می‌توانند به صورت غیررسمی پشتیبانی شوند، زیرا در بررسی ما، نسخه آزمایشی در مایکروسافت اج بدون نقص اجرا شد.

شما همچنین باید یک اتصال اینترنتی مناسب داشته باشید، کپکام حداقل سرعت دانلود 10 مگابیت بر ثانیه را توصیه می‌کند. پخش جریانی بازی حدود 12.6 گیگابایت داده در ساعت مصرف می‌کند، بنابراین اگر محدودیت داده دارید باید به آن توجه کنید. همچنین به خاطر داشته باشید با توجه به تحریم‌ها باید از تغییر IP یا DNS استفاده کنید.

شما می‌توانید آن را با ماوس و صفحه کلید، کنترلرهای مختلف یا حتی با صفحه‌نمایش لمسی روی موبایل پخش کنید. خوشبختانه، کپکام محدودیت زمانی 1 ساعته دموی قبلی را حذف کرد، اگرچه شما محدود به مناطق Village و Castle در بازی هستید. ذخیره بازی نیز پشتیبانی نمی‌شود و در صورت قطع ارتباط باید از نو شروع کنید.