Web Analytics Made Easy - Statcounter

اپلیکیشن تردز بالاخره امکان استفاده از هشتگ را آزمایش خواهد کرد

تردز امکان استفاده از هشتگ (برچسب‌گذاری) در پست‌ها را برای ترندها و موضوعات پرطرفدار آزمایش می‌کند تا این پلتفرم را جذاب‌تر کند.
هشتگ تردز

مارک زاکربرگ، بنیانگذار متا، اخیرا اعلام  کرده است که این شرکت در حال آزمایش یک ویژگی برچسب‌گذاری جدید برای اپلیکیشن تردز (Threads) است که شبیه به هشتگ است اما کاملاً عین آن نیست. اگرچه کاربران با این ویژگی، یک هشتگ برای اضافه کردن یک موضوع به پست خود ایجاد می‌کنند، اما تردز آن را به‌جای اینکه به‌عنوان یک کلمه هشتگ‌شده نشان داده شود، به یک لینک با رنگ آبی تبدیل می‌کند و علامت # را نمایش نمی‌دهد. البته به لحاظ زیبایی، حذف این علامت به خوانایی بهتر متن کمک می‌کند.

هشتگ در تردز

این ویژگی آزمایش ابتدا در کشور استرالیا راه اندازی خواهد شد.

هشتگ در تردز چگونه خواهد بود؟

کاربران رشته ها هنگام تایپ یک “#” در متن پست‌های خود در تردز و تایپ تگ موردنظر خود، لیستی از موضوعات مشابه را دریافت می‌کنند. در زیر لیست موضوعات مرتبط، تعداد پست‌های ایجاد شده در پلتفرم اینستاگرام نمایش می‌یابد که کاربر می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب کند.

کاربرانی که قابلیت برچسب‌گذاری را در اختیار دارند، می توانند هر بار فقط یک موضوع را به یک پست اضافه کنند. البته شرکت متا هنوز روی این ویژگی کار می‌کند و ممکن است بعداً جزئیات خاصی را در مورد آن تغییر دهد.