Web Analytics Made Easy - Statcounter

اپلیکیشن تردز ویژگی‌های جدیدی اضافه خواهد کرد

در روزهایی که توییتر با تغییر برند و اقدامات جنجالی ایلان ماسک دست و پنجه نرم می‌کند؛ زاکربرگ خبر از اضافه شدن ویژگی‌های جدید از جمله «فید دنبال‌شوندگان (Following Feed)» می‌دهد
تردز - threads

در حالی که توییتر (که در حال تغییر نام به X است!) با اقدامات ایلان ماسک و حواشی زیادی مواجه است، تردز بی سر و صدا در تلاش است تا از این آشفتگی نهایت بهره را ببرد.

روز سه‌شنبه، پلتفرم جدید شرکت متا، فید Following را در اختیار کاربران گذاشت تا بتوانند به راحتی پست‌های کاربرانی که دنبال می‌کنند را در فید خود ببینند، یکی از از ویژگی‌های  متعددی که کاربران از زمان راه‌اندازی برنامه در دو هفته پیش درخواست کرده‌اند (قبلاً می‌توانستید با تنظیمات حساب خود تغییراتی را اعمال کنید تا فید خود را تا حدودی تنظیم کنید، اما راه‌حل ایده آلی نبود.)

زاکربرگ این ویژگی را با پاسخ به یکی از درخواست‌های متعددی که برای آن درخواست شده بود، اعلام کرد و نوشت: «درخواست کن و دریافت خواهی کرد!»

در زمان نگارش این گزارش، به نظر می‌رسد که فقط برخی از حساب‌ها توانسته‌اند به فید جدید دسترسی داشته باشند. اگر شما یکی از این کاربران خوش شانس باشید، می‌توانید آن را در بالای صفحه خود در بخش Following مشاهده کنید.

به نظر می‌رسد این به‌روزرسانی یکی از چندین ویژگی جدید است که در یادداشت‌های نسخه 293.0 به اشتراک گذاشته شده است. همچنین در این یادداشت‌ها برای نسخه اعلام شده در روز دوشنبه آمده است:«ویژگی‌های جدیدی در راه است، بنابراین برای مرور آخرین نسخه برنامه گوش به زنگ باشید»