Web Analytics Made Easy - Statcounter

هدست ویژن پرو تا اواخر سال 2024 فقط در آمریکا به فروش خواهد رسید

طبق گزارش‌ها اپل به خاطر عدم امکان تولید انبوه و سایر مشکلات، ویژن پرو را تا اواخر سال 2024 فقط در آمریکا و آن هم به صورت حضوری به فروش می‌رساند.
هدست ویژن پرو - اپل - apple vision pro headset

نشریه بلومبرگ جزئیات اولیه برنامه‌های اپل برای عرضه هدست ویژن پرو را تشریح کرده است. عرضه این دستگاه 3500 دلاری پس از عرضه در اوایل 2024 به صورت محدود خواهد بود و خریداران برای سفارش این هدست، فرآیندی پیچیده را طی خواهند کرد.

برای به دست آوردن ویژن پرو، مشتریان ابتدا باید یک قرار ملاقات مناسب را تعیین کنند. یک ماشین مخصوص و یک برنامه، سر کاربر را اسکن می‌کند تا اپل بتواند هدبند و اندازه مناسب را تعیین کند. خریداران آنلاین هم پس از آغاز فروش آنلاین باید با استفاده از یک برنامه آیفون، اسکن را از خانه انجام دهند. کاربرانی که عینکی هستند نیز باید نسخه پزشکی را در اختیار شرکت قرار دهند تا اطمینان حاصل شود که هدست دارای لنزهای مناسب است.

هدست واقعیت مجازی اپل - ویژن پرو

خرید آنلاین ویژن پرو تا 2025 امکان‌پذیر نخواهد بود

اگرچه این شرکت ویژن پرو را در تمام 270 فروشگاه اپل ایالات متحده به فروش خواهد رساند، نسخه‌های نمایشی در ابتدا فقط در مناطق اصلی مانند نیویورک یا لس آنجلس در دسترس خواهند بود. علاوه بر این، خریدهای آنلاین تا سال 2025 در دسترس نخواهد بود. بنابراین پذیرندگان اولیه باید به یک فروشگاه در نزدیکی خود مراجعه کنند.

دلیل اعلام شده این شرکت برای تاریخ راه اندازی فعلی آن این است که به توسعه‌دهندگان زمان می‌دهد تا نرم‌افزاری قانع کننده بسازند، اما احتمالاً مشکلات تولید علت واقعی این موضوع باشد. همانطور که قبلاً در گزارشی به جزئیات این موضوع پرداختیم. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که اپل اهداف اولیه تولید ویژن پرو را تقریباً 90 درصد کاهش داده و از 1 میلیون دستگاه به 130 هزار تا 150 هزار در سال اول بسنده کرده است.

هدست ویژن پرو تا اواخر 2024 فقط در ایالات متحده فروخته می‌شود

فروش اولیه به ایالات متحده محدود می‌شود و فروش بین المللی در اواخر سال 2024 انجام می‌شود. بریتانیا و کانادا احتمالاً اولین بازارهای خارج از ایالات متحده خواهند بود و آسیا و اروپا احتمالاً به زودی پس از آن خواهند آمد. بومی‌سازی با زبان‌های فرانسوی، آلمانی، چینی، ژاپنی و کره‌ای نیز در حال انجام است.

علاوه بر این، گزارش شده است که این شرکت معرفی مدل‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر ویژن پرو را تا پس از سال 2025 به تعویق انداخته است.