Web Analytics Made Easy - Statcounter

فوت و فن های برنده شدن در پابجی موبایل که کسی به شما نمی‌گوید

چکیده

برای حرفه‌ای شدن در بازی پابجی و همینطور افزایش شانس برنده شدن در آن بجز خرید یوسی، نیاز به دانستن یک سری فوت و فن‌های ناب می‌باشد.

بازی پابجی از بازی‌های محبوب سبک بتل رویال بوده و در ابتدا برای نسخه کنسول ساخته شد. این بازی در مدت زمان کوتاهی توانست محبوبیت زیادی بین طرفداران صنعت گیم پیدا کند و افراد زیادی را جذب خود نماید. در بازی پابجی همه بازیکنان این شانس را خواهند داشت که حس واقعی را تجربه کرده و متوجه تفاوت‌های بارز این بازی با سایر بازی‌ها شوند. اما برای حرفه‌ای شدن در بازی پابجی و همینطور افزایش شانس برنده شدن در آن بجز خرید یوسی، نیاز به دانستن یک سری فوت و فن‌های مهم می‌باشد.

آشنایی با بازی پابجی موبایل

آشنایی با بازی پابجی

در بازی پابجی شما به عنوان بازیکن، همراه با 99 نفر دیگر بر فراز جزیره‌ای پرواز می‌کنید و باید با استفاده از چتر نجات، محلی را برای فرود در جزیره انتخاب نمایید. در این بازی تنها یک نفر می‌تواند برنده شود و آن هم کسی است که تا آخرین لحظه مقاومت کرده و زنده مانده است.

سازندگان بازی پابجی این بازی را برای نسخه‌های موبایلی هم ارائه کرده‌اند و از آن پس این بازی در همه جا قابل دسترس قرار گرفت. بازیکنان از سراسر دنیا می‌توانند این بازی لذت‌بخش را تجربه کرده و به غارت کردن و کشتن دشمنان بپردازند.

این بازی شوتر آنلاین چند نفره برای ارتقا نیاز به خرید uc پابجی موبایل با ایدی دارد. بازیکنان می‌توانند با خرید یوسی پابجی موبایل که ارز رایج این بازی است از آیتم‌های ویژه بازی پابجی بهره ببرند. همچنین در رقابت‌های رویال پس نیز می‌توان با خرید یوسی پابجی شرکت کرد و جوایز زیادی را به دست آورد.

فوت و فن های برنده شدن در بازی PUBG

فوت و فن های برنده شدن در بازی PUBG

یکی از راه‌های افزایش شانس برنده شدن در بازی پابجی، تمرین بیشتر است. بنابراین در صورتی که در این بازی مبتدی هستید، با تمرین بیشتر شانس برنده شدن خود را افزایش دهید.

در صورتی که منطقه‌ای که قصد دارید در آن فرود بیایید را از قبل مورد بررسی قرار داده باشید، به پیشرفت کاراکتر خود کمک خواهید کرد.

شناسایی زودهنگام دشمنان در بازی پابجی دارای اهمیت زیادی است. زیرا باعث می‌شود که شما وقت کافی برای آماده کردن اسلحه خود داشته باشید و به موقع به دشمنان خود شلیک نمایید. بنابراین برای این کار می‌توانید از هدفون استفاده کنید. با هدفون شما به راحتی صدای پای دشمنان را در بازی پابجی خواهید شنید.

یکی از موارد دیگر که به برنده شدن شما در بازی پابجی کمک می‌کند، استراتژی‌های حمله در بازی تیمی است. در این بازی شما این امکان را خواهید داشت که با دوستان خود تیم تشکیل دهید و با یک برنامه‌ریزی دقیق به دشمنان حمله نمایید.

نکات مهم برای افزایش برنده شدن در بازی پابجی

  1.  در بازی پابجی جمع کردن تجهیزات اهمیت زیادی داشته و باید در مکان‌هایی که این لوازم وجود دارد حضور یابید. همچنین در اختیار داشتن داروهای مسکن و بانداژ نیز می‌تواند به شما در آخر بازی کمک زیادی نماید.
  2. در زمان نزدیک شدن دشمن می‌توانید به صورت خمیده راه بروید و یا خود را در میان بوته‌ها مخفی نمایید. بدین ترتیب دشمن بدون اینکه متوجه حضور شما شود، از شما دور خواهد شد.
  3. در زمان‌هایی که دشمن شما را دیده بهترین راه این است که با او مبارزه نمایید، زیرا در این مواقع مخفی شدن باعث می‌شود که دشمن آمادگی لازم را برای حمله پیدا کند. به علاوه با پرتاب نارنجک نیز می‌توانید حواس دشمن را پرت نمایید.
  4. استفاده از وسایل نقلیه در جریان بازی پابجی می‌تواند منجر به تولید سروصدا شده و حضور شما را برای دشمن آشکار نماید. بنابراین در این مواقع باید سرعت خود را برای فرار زیاد کنید.
  5. از نسخه 9 به بعد پابجی، قابلیت جدید و جذابی به این بازی اضافه شد که این امکان را برای بازیکنان فراهم نمود تا بتوانند با افرادی که هم زبان خود هستند، تیم تشکیل دهند. بنابراین شما با استفاده از این گزینه می‌توانید از بازی پابجی لذت بیشتری ببرید.

خرید یوسی پابجی از طریق سایت معتبر irpubg.com

نکات مهم برای افزایش برنده شدن در بازی پابجی

یوسی پابجی از مواردی است که با خرید آن می‌توانید به امکانات زیادی در این بازی دسترسی پیدا کنید. خرید یوسی به شما این امکان را می‌دهد تا در رقابت‌های رویال پس شرکت کرده و در صورت برنده شدن جوایز زیادی را کسب نمایید. برای خرید یوسی پابجی با قیمتی ارزان می‌توانید از طریق سایت معتبر irpubg اقدام نمایید. آی آر پابجی https://irPubg.com از فروشگاه‌های باسابقه در زمینه خرید واحدهای پولی بازی‌های آنلاین مانند پابجی بوده و توانسته اعتماد بیش از 300 هزار نفر را به دست آورد. ما در مجموعه آی آر پابجی امکان پرداخت امن را برای خرید یوسی پابجی فراهم کرده‌ایم.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.