Web Analytics Made Easy - Statcounter

نسخه بتا One UI 5 به همراه اندروید 13 عرضه شد

آیا دوست دارید قبل از هر کسی اندروید 13 را روی گوشی سامسونگ گلکسی خود امتحان کنید؟ عرضه One UI 5 بتا اکنون برای سری S22 آغاز شده است.
One UI 5 - وان یو آی ۵

سامسونگ عرضه نسخه بتای One UI 5 را قبل از رویداد Unpacked برای کاربران ثبت نام شده با دستگاه‌های گلکسی S22 آغاز کرده است.

این به‌روزرسانی شامل اندروید 13 به همراه تمام پیشرفت‌های خود سامسونگ در رابط سفارشی One UI است. عرضه این سیستم عامل ابتدا در آلمان آغاز شده است و انتظار می‌رود عرضه در مکان‌های بیشتری (از جمله ایالات متحده و کشورهای اروپایی بیشتر) و دستگاه‌های بیشتر آغاز شود.

One UI 5 چه قابلیت‌هایی خواهد داشت؟

سامسونگ هنوز به طور رسمی جزئیاتی را در One UI 5 اعلام نکرده است؛ می‌توانیم منتظر اخبار بیشتری در این مورد در جریان رویداد Unpacked این شرکت در 10 آگوست (سه‌شنبه ۱۸ تیرماه) باشیم. با این حال، طبق افشاگری‌های مختلف برخی از مواردی را که می‌توانیم انتظار مشاهده آن را داشته باشیم، درز کرده‌اند، از جمله:

  • مرکز اعلان‌ها و منوی مجوزهای بازطراحی‌شده که به شما امکان می‌دهد تعداد اعلان‌هایی را که از برنامه‌ها دریافت می‌کنید کنترل کنید.
  • حرکات ناوبری (Navigation gestures) جدید برای کاربری آسان‌تر.
  • توانایی چیدن ویجت‌ها روی هم، همانطور که قبلا در iOS 14 دیده شده است.
  • اپلیکیشن دوربین به‌روزرسانی شده با قابلیت‌های پیشرفته.
  • یک مرکز امنیت و حریم خصوصی بهبود یافته که به شما امکان می‌دهد از دستگاه و داده‌های خود بهتر محافظت کنید.
  • ویژگی‌های مختلف دیگر، از جمله ایموجی‌های جدید، قابلیت‌های اضافی دستیار بیکسبی و تم‌های رنگی جدید.

اگر گلکسی S22 دارید و دوست دارید One UI 5 را امتحان کنید، می‌توانید از طریق برنامه Samsung Members در برنامه بتا ثبت نام کنید. حجم نسخه بتای فعلی 2.5 گیگابایتی است و با پچ امنیتی آگوست 2022 ارائه می‌شود. البته اگر آن را نصب می‌کنید مراقب باشید، زیرا نسخه‌های بتا می‌توانند حاوی برخی اشکالات بسیار بزرگ باشند. در صورت تمایل می‌توانید به One UI 4.1 برگردید، اگرچه در این فرآیند باید تمام محتویات تلفن خود را پاک کنید. بنابراین مطمئن شوید که ابتدا از دستگاه خود نسخه پشتیبان تهیه کرده باشید.