Web Analytics Made Easy - Statcounter

بهترین کارتخوان های اصل تا زیر سه میلیون تومان [سال 1402]

نمی توان این روزها کسب و کاری را لوکس و بروز نامید درحالی که از وجود دستگاه های کارتخوان سیار بی بهره است. اما هنگامی که افراد در ابتدای مسیر راه اندازی کسب و کار هستند همیشه به فکر مدیریت هزینه ها هستند. تا بتوانند با مدیریت کردن هزینه ها خرج های بجایی را برای کسب و کار خود ثبت کنند. به همین دلیل نیازی نمی بینند که در شروع کار به سراغ خرید کارتخوان های بسیار گران قیمت بروند.

در این مطلب تصمیم داریم درباره چندین مورد از بهترین کارتخوان های اصل تا زیر سه میلیون تومان برای شما صحبت کنیم. اگر شما نیز به دنبال خرید یک دستگاه پوز مناسب برای کسب و کار خودهستید این مطلب برای شماست. در بخش دیگری از مطلب نیز شما را با خدمات شرکت پارسه پوز به عنوان ارائه کننده بهترین دستگاه های کارتخوان آشنا خواهیم کرد.

مهم ترین ویژگی های دستگاه های کارتخوان

هر دستگاهی برای اینکه از سوی خریدار مناسب تلقی شود باید برخی مشخصه ها را داشته باشد. به همین دلیل در این بخش از مطلب تصمیم داریم درباره مهم ترین مشخصه های  خرید کارتخوان کارامد برای شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

کارتخوان سیار

ظرفیت نگهداری شارژ

نگهداری شارژ یکی از اصلی ترین مولفه هایی است که افراد هنگام خرید وسایل الکترونیکی به آن توجه دارند. نکته دارای اهمیت این است که این مشخصه درباره کسب و کارهایی که با تعدادی افراد تحت عنوان پیک موتوری کار می کنند بسیار مهم تر است. از میان چنین شغل هایی شاید رستوران ها و نیز فست فود ها مثال های آشنایی برای شما باشند. هنگامی که مشتری از فواصل نسبتا دوری غذایی را سفارش می دهد کارتخوان باید از شارژ کافی به منظور تسویه حساب مشتری برخوردار باشد.

به بیان بهتر دستگاه باید بتواند در حدفاصل محل کار تا محل تحویل سفارش شارژ را نگهداری کند. اما نکته دارای اهمیت دیگری که باید در اینجا توجه داشت این است که اگر ابتدای راه اندازی کسب و کار خود هستید نیازی نیست باظرفیت ترین دستگاه را از نظر شارژ خریداری کنید. چرا که همانطور که گفتیم در ابتدای راه اندازی کسب و کار مدیریت هزینه ها مهم است. با خرید دستگاه هایی که ظرفیت شارژ کمتری دارند هم می توان کار را شروع کرد.

دستگاه پوز

برخورداری از فناوری وای فای

فناوری وای فای بسیار کار شما را در زمان هایی که آنتن شبکه ممکن است قطع شود راحت می کند. فناوری وای فای را می توان یک انقلاب بزرگ در زمینه ارتباطات دانست. فناوری ارزشمندی که این روزها پایش به دستگاه های کارتخوان نیز باز شده است. بسیاری از افراد اینطور تصور می کنند که دسترسی به وای فای فناوری خاصی است که فقط در دستگاه های تبلت و یا کامپیوتر و یا تلفن های هوشمند دیده می شود. این درحالی است که دستگاه های پوز نیز با برخورداری از وای فای توانسته اند از مشکلات قطعی خطوط شبکه فرار کنند.

بنابراین اگر می خواهید که بدون مشکل به مشتریان خود خدمت رسانی کنید حتما به این ویژگی اهمیت دهید. این ویژگی نگرانی شما را از بابت قطع شدن دسترسی به خطوط تلفن و موارد مشابه را از بین خواهد برد. دستگاه هایی که از سوی شرکت پارسه پوز به فروش می رسند نیز از فناوری وای فای برخوردار می باشند.

سرعت تراکنش مناسب

برخورداری از سرعت عمل کافی مشخصه ای است که اهمیت آن تنها درباره دستگاه های پوز صادق نیست. بلکه سرعت مناسب عملکرد درباره دستگاه های الکترونیکی دیگر مانند تلفن های همراه و سیستم های رایانه ای نیز دارای اهمیت می باشد. اجازه بدهید با شرح یک مثال برای شما اهمیت برخورداری از سرعت تراکنش مناسب را توضیح دهیم.

فرض کنید به عنوان صاحب یک کسب و کار افراد زیادی در محل کار شما گرد هم می آیند. درچنین شرایطی اگر دستگاه کارتخوان شما در فرایند گردش مالی و پرداخت هزینه موفق عمل کند به خوبی مشتریان شما و درخواست تسویه حساب آن ها مدیریت می شود. اما اگر این دستگاه از سرعت عمل کافی برخوردار نباشد پاسخگویی دیرهنگام به مشتریان سبب ایجاد ازدحام در محل کار شما می شود. به علاوه اینکه خود مشتریان نیز از تاخیر ممکن است خسته و آزرده شوند. به همین دلیل هنگام خرید این دستگاه حتما سرعت عمل بالای آن را جویا شوید.

مورفان h9

حافظه کافی دستگاه

حافظه کافی دستگاه هم مشخصه مهم دیگری است که درباره دستگاه های کارتخوان باید مورد توجه قرار گیرد. بین سرعت تراکنش دستگاه و البته حافظه دستگاه رابطه عکس برقرار است. هرچه حافظه دستگاه کمتر مورد استفاده قرار گیرد به تبع می توانید انتظار سرعت عمل بالاتری داشته باشید. بالعکس هرچه از حافظه هر دستگاهی بیشتر استفاده شود احتمال کاهش سرعت عمل دستگاه وجود دارد.

خدمات پشتیبانی و ضمانت نامه

ممکن است هر فردی به محض خرید یک دستگاه دچار سوالاتی شود. به خصوص سوالاتی که مربوط به نحوه راه اندازی دستگاه و موارد مشابه می شود. به همین دلیل باید خدمات پشتیبانی خوبی در این باره وجود داشته باشند. خدماتی که سوالات و ابهامات کاربر را درباره دستگاه برطرف کنند. به علاوه اینکه کاربر باید درباره امکان خرید مجدد دستگاه درصورتی خرابی اتفاق آسوده خاطر باشد. این آسوده خاطر بودن تنها درصورت برخورداری دستگاه از ضمانت نامه امکان پذیر می باشد.

بهترین دستگاه های پوز را از پارسه پوز بخواهید!!

حال که با مشخصه های بهترین دستگاه پوز آشنا شده اید نوبت به بهترین گزینه برای خرید این دستگاه میرسد. اگر به دنبال خرید بهترین دستگاه های پوز برای کسب و کار خود هستید همین الان پارسه پوز را دریابید. پارسه پوز با فروش بهترین دستگاه های کارتخوان به شما امکان تراکنش های بی دردسر را در کسب و کار شما فراهم می کنند. در ادامه برای شما چند مورد از بهترین دستگاه هایی که از سوی پارسه پوز به فروش می رسند را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بهترین دستگاه های شرکت پارسه پوز

اگر نیاز دارید تا درباره بهترین دستگاه های پوز شرکت پارسه پوز شناخت پیدا کنید ادامه این مطلب برای شماست. با ما همراه باشید.

دستگاه Morefun – H9 آکبند

دیگر دستگاه شناخته شده ای که از سوی شرکت پارسه پوز به فروش می رسد این دستگاه می باشد. مدل بسیار حرفه ای این دستگاه را می توان مدل وای فای دار این دستگاه تلقی کرد. برخورداری از وای فای دارای مزایایی می باشد که کمی بالاتر به آن اشاره کردیم. این دستگاه را هم اکنون می توانید از شرکت پارسه پوز خریداری کنید.

کارتخوان سیار آکبند

دستگاه S915 آکبند وای فای دار

وقتی نام وای فای دار به نام یک دستگاه چسبانده می شود تمامی مزایای یک دستگاه دارای وای فای در ذهن افراد تداعی می شود. این دستگاه نیز می تواند به خوبی امکان تراکنش های بی دردسر را برای شما فراهم می کند. می توانید به راحتی به کمک این دستگاه با مشتریان خود به تبادل مالی بپردازید.

کارتحوان سیار Anfu AF70 آکبند وای فای دار

اگر به دنبال یک دستگاه بسیار حرفه ای و البته جمع و جور هستید خوب جایی آمده اید. این دستگاه به هیچ عنوان از نظر چیدمان و جاگیر بودن مشکلی را برای شما ایجاد نمی کند. به علاوه اینکه برخورداری از وای فای نیز سبب محبوبیت بیشتر این دستگاه شده است. از طریق پارسه پوز می توانید این دستگاه را برای خود خریداری کنید. با خریداری این دستگاه امکان تراکنش بی دردسر را به خود هدیه دهید.

کارتخوان سیار D320 آکبند وای فای دار

این دستگاه همانطور که از نامش هم قابل برداشت می باشد از فناوری وای فای برخوردار می باشد. به علاوه اینکه از وزن سبک و البته حمل راحتی هم برخوردار می باشد. این دستگاه تمامی مولفه هایی که سبب می شود یک دستگاه بهترین تلقی شود را دارا می باشد. هم اکنون می توانید این دستگاه را از پارسه پوز خریداری کنید. این دستگاه از امنیت کافی در تراکنش و البته سرعت بالا نیز در این فرایند برخوردار می باشد.

کارتخوان سیار D220 آکبند وای فای دار

 D220 PAX یک دستگاه کارتخوان موبایل جمع و جور است که برای تعامل با مشتریان طراحی شده است. با پشتیبانی از WiFi، GPRS، اتصال کابلی، D220 به طیف وسیعی از دستگاه‌های هوشمند موجود و جدید متصل می‌شود تا با بازارهای نوظهور همگام شود.

سخن آخر

در این مطلب درباره بهترین کارتخوان هایی که می توانند امکان تراکنش های بی دردسر را برای شما فراهم کنند صحبت کردیم. دانستید که اهمیت وجود یک دستگاه کارتخوان مناسب در محل کار شما غیرقابل چشم پوشی می باشد. درباره مولفه های یک دستگاه کارتخوان مناسب نیز برای شما صحبت کردیم. از سرعت تراکنش مناسب گرفته تا حافظه کافی تنها چند مورد از مشخصه هایی بودند که وجود آنها در دستگاه های کارتخوان باید دیده شود.

شرکت پارسه پوز درخدمت شماست تا بهترین دستگاه های پوز را دراختیار شما قرار دهد. اگر به عنوان یک صاحب کسب و کار که به تازگی کسب و کاری را راه اندازی کرده اید و به دنبال این هستید که با مدیریت هزینه های خود یک کارتخوان قیمت مناسب را خریداری کنید بدانید که بهترین گزینه پیش روی شماست. دستگاه های پارسه پوز تماما دارای سرعت مناسب تراکنش و وزن و ظاهر عالی می باشند. به علاوه اینکه برخورداری از وای فای نیز سبب می شود تا این دستگاه ها بیشتر محبوب شوند. یادتان باشد که ما بهترین خدمات پشتیبانی را نیز به شما ارائه می کنیم. بنابراین به محض خرید این دستگاه ها نگرانی از بابت راه اندازی دستگاه به هیچ عنوان نخواهید داشت برای اطلاع دقیق از تخفیفات ویژه ما که به مدت محدود است ازسایت پارسه پوز دیدن بفرمایید .