Web Analytics Made Easy - Statcounter

مدیرعامل تتر از شروع عالی توکن USDT در بلاک‌چین TON خبر داد

تتر در رویداد Token2049 در دبی همکاری خود را با بنیاد TON اعلام کرد و تاکنون 60 میلیون دلار USDT بر روی این بلاک‌چین منتشر شده است.
مدیرعامل تتر - پائولو آردوینو - TON Blockchain

تا این لحظه ۶۰ میلیون تتر در شبکه TON یا همان The Open Network از زمان شروع پشتیبانی از بلاک‌چین از سه روز قبل منتشر شده است که آن را به یازدهمین بلاک‌چین بزرگ از میان 16 بلاک‌چین تتر تبدیل می‌کند.

روز جمعه این استیبل‌کوین همکاری خود را با بنیاد TON در کنفرانس ارز دیجیتال «توکن 2049» در دبی اعلام کرد که منجر به ضرب توکن‌های تتر در شبکه TON خواهد شد.

این شرکت همچنین اعلام کرد که استیبل‌کوین طلای تتر یا همان تترگلد (XAUT) را نیز در TON راه‌اندازی کرده است.

در ادامه تیم TON‌ در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد که به دنبال همکاری با تتر، پرداخت‌های فوری و رایگان این استیبل‌کوین به آسانی ارسال پیام در اختیار میلیون‌ها کاربر تلگرام قرار گرفته است.

پائولو آردوینو: تتر در TON شروعی طوفانی داشته است

پائولو آردوینو، مدیرعامل تتر، در پستی در X در 21 آوریل اظهار داشت که تتر با 35 میلیون دلار USDT منتشر شده در TON شروعی عالی داشته است.

با این حال، طبق گزارش Tether Transparency، عرضه مجاز صادر شده در TON تا ساعت 11:30 شب UTC در 21 آوریل به 60 میلیون دلار افزایش یافته است.

انتقال فوری و رایگان تتر در تلگرام فراهم شد

این همکاری به کاربران تلگرام این امکان را می‌دهد تا تتر را آزادانه و فوری بین تمامی کاربران پلتفرم ارسال کنند. این شرکت پیام‌رسان اعلام کرد: تنها کاری که کاربران باید انجام دهند این است که یک پیام بفرستند؛ ارسال تتر در تلگرام به آدرس بلاک‌چین و دانلود برنامه جدید نیازی ندارد.

توجه! طبق هشدار انجمن بلاکچین ایران در سال گذشته، کیف پول تلگرام برای کاربران ایرانی امن نیست و در صورت واریز دارایی‌های رمزارزی به این کیف پول امکان مسدود شدن دارایی کاربران وجود دارد. بنابراین متأسفانه امکان استفاده از این قابلیت در ایران وجود ندارد.

بلاکچین‌های استیبل‌کوین تتر

در حال حاضر، اکثریت 109/8 میلیارد دلار عرضه در گردش تتر در شبکه ترون است که دارای 57/8 میلیارد دلار است. اتریوم نیز 51 میلیارد دلار USDT در گردش دارد، با این حال این رقم به خاطر هزینه‌های بالای شبکه در اتریوم، به نفع سایر شبکه‌ها رو به کاهش است.

سولانا سومین شبکه بزرگ پشتیبانی کننده تتر با 1/9 میلیارد دلار است. این استیبل‌کوین همچنین در آوالانچ، اومنی، کاسموس، تزوس، Near، EOS و Celo و غیره منتشر شده است.

تتر در حال حاضر 69 درصد از کل سرمایه بازار استیبل کوین را در اختیار دارد که حدود 159/5 میلیارد دلار است.

نزدیکترین رقیب آن، Circle، سهمی معادل 21 درصد برای استیبل کوین خود، USD Coin دارد.

واکنش قیمت تون کوین به خبر همکاری با تتر

قیمت تون‌کوین با افزایش 22 درصدی به خبر همکاری با بنیاد تتر واکنش نشان داد، اما به سرعت به سطوح قبلی قیمتی خود یعنی کمتر از 7 دلار بازگشت.