Web Analytics Made Easy - Statcounter

قابلیت تجاری کردن حساب‌های تلگرام (تلگرام بیزینس) راه‌اندازی می‌شود

تلگرام بیزینس - telegram business

پاول دوروف بنیانگذار و مدیرعامل پیامرسان تلگرام از راه‌اندازی قابلیت تجاری کردن حساب‌های تلگرام خبر داد:«این هفته اولین دسته از ویژگی های تلگرام بیزینس را راه اندازی کردیم. کاربران هم اکنون می‌توانند حساب‌های شخصی تلگرام خود را به حساب‌ های تجاری تبدیل کنند. در نتیجه، آن‌ها می‌توانند موقعیت مکانی و ساعات کاری خود را اضافه کنند، چت‌ها را با برچسب‌های رنگی سازماندهی کنند، از پیام‌های خوشامدگویی و میانبرهای خودکار برای پاسخ‌های سریع استفاده کنند.

البته این تازه شروع کار است و ما در این ماه ویژگی‌های تجاری تلگرام بیشتری را ارسال می‌کنیم. یکی از این ویژگی‌ها نحوه تعامل افراد با چت‌‌بات‌ها را متحول خواهد کرد. حساب‌های تجاری تلگرام می‌توانند به‌طور یکپارچه چت‌بات‌ها را به‌عنوان منشی نامرئی خود اضافه کنند تا به همه یا برخی چت‌ها پاسخ دهند. با هوش مصنوعی، این چت‌بات‌ها می‌توانند اتوماسیون خدمات مشتری را به سطح کاملاً جدیدی برسانند.

نرم افزار واسط جدید برای توسعه دهندگان در اواخر این ماه به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. با ما همراه باشید. این فصل چیزهای هیجان‌انگیزتری برای کسب‌و‌کارها و توسعه دهندگان در تلگرام در راه است.»