Web Analytics Made Easy - Statcounter

آپدیت تلگرام نسخه 10.5.0 برای اندروید منتشر شد

آپدیت تلگرام برای کریسمس

آخرین به‌روزرسانی تلگرام در سال 2023، با بهبود ربات‌ها، افکت‌ها و تماس‌های صوتی و تصویری منتشر شد.

در حالی که پیام‌رسانی جنبه اصلی تلگرام است، تماس‌های صوتی و تصویری نیز برای بسیاری از کاربران دنیا بسیار مفید هستند، به خصوص که آن‌ها رمزگذاری شده‌اند. تلگرام در آخرین نسخه، رابط کاربری تماس‌های صوتی و تصویری را با انیمیشن‌های جدید و ظاهر کلی بهتر بهبود بخشیده است و مهم‌تر این که این امر با افزایش کارایی همراه است چرا که رابط کاربری جدید به منابع کم‌تری نیاز دارد.

علاوه بر این کیفیت تماس‌ها بهبود یافته است و طبق اطلاعیه این پیام‌رسان در وبسایت خود، پیشرفت‌های بیشتری در سال 2024 در راه است.

تلگرام توضیح می‌دهد:«در این به‌روزرسانی، ما تماس‌ها را کاملاً بازطراحی کرده‌ایم، انیمیشن‌های جدید و پس‌زمینه‌های زیبا اضافه می‌کنیم که به صورت پویا براساس وضعیت تماس تغییر می‌کنند. رابط جدید به منابع کمتری نسبت به قبل نیاز دارد، به این معنی که در عمر باتری صرفه جویی می‌کند و در دستگاه‌های قدیمی بهتر کار می‌کند.»

افکت Thanos Snap به اندروید می‌آید

یک انیمیشن جدید که برای اولین بار برای iOS عرضه شد، اکنون به اندروید می آید. این افکت که “Thanos Snap” نامیده می‌شود و هنگام حذف پیام‌ها، خاکستر شدن آن‌ها را نمایش می‌دهد، در ویدیوی زیر قابل مشاهده است.

ربات‌های تلگرام اکنون قابلیت‌های بیشتری دارند

تلگرام همچنین ربات‌ها را در این به‌روزرسانی تقویت می‌کند، به طوری که اکنون می‌توانند به پیام‌ها واکنش نشان دهند، پاسخ ارسال کنند و …