Web Analytics Made Easy - Statcounter

چند نکته طلایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان نهم

اشتراک تیزهوشان آی نو

یکی از مواردی که دانش آموزان متوسطه اول با آن درگیر هستند قبولی در آزمون تیزهوشان نهم است. مدارس تیزهوشان، مدارسی هستند که دانش آموزان کوشا و فعال در آن مشغول به تحصیل می‌شوند و از امکانات آموزشی بسیار مناسبی نیز بهره‌مند هستند. به همین دلیل بیشتر دانش آموزان و خانواده‌های آنها تمایل دارند تا بچه‌ها در این مدارس مشغول به تحصیل شوند. از رو قبولی در این آزمون به یکی از دغدغه‌های بزرگ دانش آموزان پایه هشتمی تبدیل شده است.

کلاس‌های مختلف، کتاب‌های کمک آموزشی، معلمان خصوصی و ساعت‌های طولانی مطالعه ممکن است باعث خستگی دانش آموزان شده و آنها را از طی کردن ادامه مسیر منصرف کند، اما خانواده‌ها باید بدانند که به راحتی می‌توانند با ایجاد شرایط بسیار مناسب برای دانش آموزان طی کردن این مسیر دشوار را برای دانش آموزان بسیار راحت‌تر و هموارتر کنند.

استفاده از ویدیوهای آموزشی و مزایای آن

یکی از این موارد استفاده از ویدیوهای آموزشی تیزهوشان نهم می‌باشد. شاید در وهله اول فکر کنید که ویدیوهای زیادی در فضای مجازی در دسترس است و دانش آموزان می‌توانند به راحتی از آنها استفاده کنند، اما واقعیت چیز دیگری است و کیفیت این ویدیوها تعیین کننده موفقیت یا عدم موفقیت دانش آموزان در امتحان ورودی تیزهوشان نهم می‌باشد.

با توجه به اینکه زمان ارزشمندترین دارایی دانش آموزان است باید در انتخاب روش مطالعه و ابزارهای کمک آموزشی دقت کافی داشته باشید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از ویدیوهای آموزشی که در سایت مدرسه مجازی آی نو قرار دارد استفاده کنید. برای این کار باید به سایت این مدرسه مجازی بروید. وقتی وارد سایت شدید مشاهده می‌کنید که برای دروس فارسی، زیست، شیمی، ریاضی، فیزیک، هوش تصویری و هوش هندسی تیزهوشان نهم فیلم‌های آموزشی موجود است و دانش آموزان می‌توانند با کمک این ویدیوها خودشان را برای آزمون تیزهوشان نهم آماده کنند.

تیزهوشان نهم

خرید اشتراک از مدرسه مجازی آی نو

البته شما برای استفاده از این فیلم‌های آموزشی باید اشتراک تهیه کنید. خبر خوب این است که برای خرید اشتراک مبلغی بسیار معقول و منطقی پرداخت خواهید کرد که با کمی جستجو در شبکه‌های اجتماعی مشاهده می‌کنید که این مبلغ بسیار مقرون به صرفه و مناسب می‌باشد.

برای مثال شما می‌توانید یک اشتراک یک ماهه به مبلغ ۱۴۵ هزار تومان بابت استفاده از فیلم‌های آموزشی آمادگی تیزهوشان نهم خریداری نمایید و در ازای آن دانش آموز به بیش از ۴۰۰۰ دقیقه فیلم، نکته و تست دسترسی خواهد داشت. همچنین بیش از ۲۰۰ اپیزود نیز در این ویدیوها وجود دارد که به طور کامل مطالب درسی را پوشش می‌دهد.

اگر دوست دارید مدت اشتراک شما طولانی‌تر باشد شما می‌توانید یک اشتراک سه ماهه به مبلغ ۲۹۰ هزار تومان یا یک اشتراک ۶ ماهه به مبلغ ۴۹۰ هزار تومان خریداری نمایید. در طول زمانی که اشتراک برای شما فعال است دانش آموز این امکان را دارد تا از فیلم‌های آموزشی استفاده کند. با توجه به این مورد که هیچ محدودیت زمانی و مکانی در طول مدت اشتراک برای دانش آموز وجود ندارد می توان گفت دانش آموز این امکان را دارد تا از آموزش ویدیویی تیزهوشان نهم بهره ببرد.

مدرسه مجازی آی نو

علاوه بر اینکه این ویدیوها هیچ بار مالی را به خانواده‌ها تحمیل نخواهد کرد از کیفیت علمی و آموزشی بسیار بالایی نیز برخوردار است. در حقیقت مدیران این مدرسه تصمیم گرفته‌اند برای ایجاد عدالت اجتماعی این فیلم‌های باکیفیت را با قیمت بسیار مناسبی در اختیار دانش آموزان قرار دهند. اساتیدی که در تهیه این فیلم‌های آموزشی همکاری داشته‌اند همگی از برترین اساتید کشور هستند و برای داشتن یک جلسه کلاس خصوصی با آن‌ها باید هزینه‌های کلانی را پرداخت کنید.

چکار کنیم تا در آزمون تیزهوشان پایه نهم پذیرفته شویم؟

یکی از مواردی که برای دانش آموزان استرس زیادی ایجاد می‌کند ترس از حجم سوالات و میزان سختی آن‌ها است. وقتی دانش آموز بتواند قبل از امتحان نمونه سوالات مشابه را حل کند و نکات آن‌را بیاموزد استرسش کاهش پیدا می‌کند و طبیعتا عملکرد بهتری در امتحان خواهد داشت.

از این رو حل نمونه سوالات و مطالعه نکاتی که مورد توجه و علاقه طراحان سوال آزمون‌های تیزهوشان نهم می‌باشد می‌تواند در موفقیت دانش آموزان تاثیر بسیار زیادی بگذارد. شما می‌توانید به راحتی و با کمک آموزش ویدیویی دروس تیزهوشان نهم به این موارد مسلط شوید و در آزمون ورودی این مدارس عملکرد موفقی داشته باشید.

خرید اشتراک تیزهوشان