Web Analytics Made Easy - Statcounter

نمایندگی شرکت سپاهان باتری و صبا باتری در مشهد + شماره تماس

باتری به عنوان یکی از قطعات بسیار مهم برای خودرو به شمار می‌رود. به همین جهت باید از تکنولوژی روز دنیا برای رسیدن به کیفیت و ماندگاری بالا در ساخت باتری خودرو استفاده کرد.
در کشور عزیزمان ایران، کارخانه‌های بسیاری در زمینه طراحی و ساخت باطری ماشین فعالیت می‌کنند، از معروف‌ترین این کارخانه‌ها می‌شود به شرکت سپاهان باتری و صبا باتری اشاره کرد.

نماینده مشهد سپاهان باطری

نمایندگی سپاهان باطری مشهد

شرکت سپاهان باتری با تولید انواع مختلف باتری خودرویی و با کیفیت بالا توانسته رضایت و اعتماد مشتریان خود را جلب کند و زبان زد هر کسی که صاحب خودرو می‌باشد شود. به همین منظور تعداد زیادی نماینده فعال در سطح کشور دارد.
نمایندگی سپاهان باتری مشهد سعی کرده است تمامی باتری های تولیدی این شرکت را با کارت گارانتی مهردار به مشتریان عزیز ارائه دهد تا به عنوان بزرگ‌ترین نمایندگی سپاهان باتری در مشهد به مشتریان سرویس دهد و همچنین به صورت شبانه روزی در شهر مشهد امداد رسانی می‌کند.

نماینده مشهد صبا باطری

نمایندگی صبا باطری مشهد

صبا باتری یکی دیگر از شرکت های خوش نام در حوزه باتری خودرو می‌باشد، باتری هایی که کارخانه صبا تولید می‌کنند از کیفیت بالایی برخودار هستند و نسبت به تولیدات سپاهان باتری قیمت مقرون به صرفه تری نیز دارند. کارخانه صبا سالانه 5 میلیون باتری برای ایرانیان تولید می‌کند و همچنین در زمینه باتری های ups نیز به فعالیت می‌پردازد.
نمایندگی صبا باتری مشهد پرسنل امدادگر خود را در سطح شهر مشهد پخش کرده است تا اگر باتری شما به مشکل برخورد کرد، با ارسال کمتر از 1 ساعت و نصب رایگان، اقدام به تعویض باتری خودرو شما نماید و بعد از نصب باتری جدید، کارت گارانتی کتبی را خدمت شما ارائه خواهد داد.

امداد باتری مشهد، نمایندگی فعال و شبانه روزی سپاهان باتری و صبا باتری در شهر مشهد می‌باشد.
در صورتی که باتری خودرو شما در شهر مشهد به مشکل خورده است می‌توانید از خدمات امداد باتری شبانه روزی مشهد استفاده نمایید. با تماس با شماره بالا از کارشناسان امداد باتری مشهد مشاوره رایگان دریافت کنید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.