Web Analytics Made Easy - Statcounter
همکاری ردیت و صرافی کریپتوکارنسی اف تی ایکس (FTX)

ردیت برای کاهش هزینه‌های تراکنش کاربران با صرافی کریپتو FTX همکاری خواهد کرد

خلاصه خبر

شبکه اجتماعی ردیت اکنون به کاربرانش اجازه می‌دهد ارز دیجیتال اتریوم را مستقیماً از این برنامه و از طریق صرافی FTX، خریداری کنند تا نیازی به پرداخت هزینه‌های هنگفت تراکنش اتریوم نداشته باشند. همچنین کاربرانی که با کریپتو آشنایی ندارند می‌توانند امتیازات خود را به ارز فیات تبدیل کنند.

ردیت - رددیت - reddit

FTX صرافی پرآوازه کریپتوکارنسی در یک بیانیه مطبوعاتی، اعلام کرد که کاربران ردیت اکنون می‌توانند از سیستم پرداخت این شرکت، FTX Pay، برای مدیریت امتیازات خود در این شبکه اجتماعی استفاده کنند.

ردیت برای اولین بار در سال 2020 بخش امتیازات را به عنوان راهی برای پاداش دادن به کاربران انجمن‌ها معرفی کرد. این امتیازات در بلاک چین اتریوم قرار دارد دارد و در کیف پولی با نام “Vault” ذخیره می‌شود.

ردیت امتیازهای انجمن کاربر را در کنار نام کاربری آن‌ها به عنوان معیاری برای اعتبار آن‌ها نمایش می‌دهد، اما راه‌های مختلفی را برای دریافت آن‌ها ارائه می‌دهد، مانند دریافت عضویت‌های مخصوص، رای دادن به تصمیمات، پاداش به توسعه‌دهندگان پلت‌فرم و همچنین ارسال راهنمایی برای سایر کاربران.

البته در حال حاضر فقط کاربرانی که در دو ساب ردیت با نام r/Cryptocurrency و r/ForniteBR هستند، می‌توانند از امتیازات جامعه استفاده کنند، اما ردیت قصد دارد در آینده آن را به جوامع دیگر گسترش دهد.

اما نکته اساسی این جاست که امتیازات در بلاک چین اتریوم اعطا می‌شود و کاربران هنگام استفاده از این امتیازها، هزینه‌های فراوان انجام تراکنش روی بلاک چین اتریوم را متحمل می‌شوند. شراکت ردیت با صرافی FTX به کاربران اجازه می‌دهد برای پوشش این هزینه‌ها، ارز فیات (پول‌های ملی کشورها مانند دلار و پوند) را مستقیماً در این برنامه به اتریوم تبدیل کنند، که این امر باعث می‌شود امتیازات برای افرادی که اطلاعات زیادی در مورد کریپتو ندارند، در دسترس باشد.

ساختمان مرکزی صرافی FTX - FTX headquareter
ساختمان صرافی FTX در کشور باهاما

امی وو، از مدیران صرافی FTX در توییتی اظهار داشت: «کاربران برای انجام معاملات با امتیازات خود در ردیت به اتریوم برای پرداخت کارمزد نیاز دارند و حال FTX Pay به آن‌ها این امکان را می‌دهد که مستقیماً با پول فیات تراکنش انجام دهند. ردیت پیشگام در استفاده از قدرت بلاک چین برای توانمندسازی جوامع آنلاین است. ما برای حمایت از آن‌ها و کاربرانشان در این راه هیجان‌زده هستیم!»