Web Analytics Made Easy - Statcounter

پاد سیستم گزینه پیشنهادی جویس لند برای افراد سیگاری

ویپ یا سیگار الکترونیکی، یکی از روش های آسان  ترک کردن سیگار برای افرادی است که سیگار می کشند.دلیل این کار نیز این می باشد که ویپ ضرر و آسیب کمتری نسبت به سیگار دارد وحس و حالی شبیه به سیگار را به کاربر می دهد.علاوه بر این ویپ ها دارای مایعاتی(جویس) هستند که درصد های مختلف نیکوتین دارند و افراد سیگاری برای کمبود نیکوتین و جبران آن می توانند از ویپ استفاده کنند و آن را جایگزین سیگار کنند. حال در ادامه مطلب، می خواهیم  درمورد اینکه ویپ چیست و پاد سیستم یکی از انواع دستگاه ویپ، که گزینه مناسبی برای افراد سیگاری می باشد،صحبت کنیم.

تعریف ویپ

ویپ که  به آن سیگار الکتریکی نیز می گویند،دستگاهی دود کننده است که به وسیله باتری کار می کند. دلیل ساخت این ویپ در ابتدای هرچیز آن بود که حسی مانند سیگار کشیدن را به مصرف کنندگان ارئه بدهد.مکانیسم کارکرد ویپ به این صورت می باشد که  با تبخیر شدن جویس(مایع درون اش) کار می کند.ویپ امکانات و تنظیمات بیشتری به کاربر می دهد و همچنین امکان این نیز می باشد که قطعات آن را تغییر و با حتی تعویض کرد.شما همچنین می توانید بسته به علاقه و ضاعقه خود جویس را انتخاب کنید و از ویپینگ خود لذت ببرید.

ویپ دارای انواع مختلفی مانند پادسیستم،پاد ماد،ویپ پاد،ویپ ماد و… می باشد که هرکدام از این ها دارای ویژگی هایی می باشند که آن ها را از یکدیگر متفاوت کرده است. نوع جویس های به کار رفته هم در انواع ویپ ها فرق می کند و بسته به اینکه جویس شما دارای نیکوتین بالا باشد یا نه، نوع ویپ شما نیز تغییر می کند.پس در هنگام خرید ویپ به این نکته توجه کنید تا از خرید. خود لذت کافی را ببرید.

دستگاه پاد سیستم

به  نقل از جویس لند در یک پاد سیستم یک بخش مخزن نگهداری جویس به همراه کویل قابل تعویض به صورت یک پارچه قرار دارد که به این بخش «پاد» می گویند. طراحی پاد شباهت زیادی به کارتومایزر سنتی دارد با این تفاوت که از نظر ظرفیت مایع و قدرت، تطبیق پذیری پاد بسیار بیشتر است. به عبارت دیگر کیت های قابل حمل پاد دارای کارتریج هایی هستند که کویل، فیتیله و جویس (تمام چیز هایی که برای تولید دود نیاز دارید) را به صورت یکپارچه ارائه می کند.

انواع پاد سیستم

دستگاه های POD mod اغلب کوچک، طریف و مجزا هستند، اما قادرند حداکثر مقدار نیکوتین را ارائه دهند. در این دستگاه ها به جای مخازن بزرگ و کارتریج های قابل شارژ مجدد از پاد های یکبار مصرف که به صورت یکپارچه با کویل، فیتیله و جویس ارائه شدند، استفاده می شود. بنابراین می تواند یک تجربه بی نظیر را برای شما فراهم کند. برخی از انواع دیگر پاد سیستم ها، فاقد جویس هستند،با این امکان را فراهم می کنند که پس از اتمام جویس، مجدداً کارتریج را شارژ کنید. عموماً این دستگاه ها قابلیت تطبیق بالایی با جویس های قوی و نیکوتین سالت های متناسب با کویل 0.8 اهم دارند؛ بنابراین به شما این امکان را می دهد تا با هر قدرتی که برایتان مناسب است، ویپ را استفاده کنید.

کارکردپاد سیستم یکبارمصرف

پاد سیستم یکبارمصرف یک مجموعه یک پارچه است که تنها به تعداد پاف های درج شده روی بسته بندی می توان پاد را مورد استفاده قرار داد و سپس آن را دور انداخت. این گزینه برای افرادی که در فکر ترک سیگار هستند و یا برای مدتی از ویپ اصلی خود دورند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

کاکردپاد سیستم معمولی

برای استفاده از پادسیستم معمولی، شما می توانید پس از اتمام جویس، مخزن آن را باز کنید و مجدداً نیکوتین سالت را درون آن بریزید. بدین ترتیب برخلاف پاد یکبار مصرف، پس از اتمام جویس دور انداخته نمی شود.

محتوایی که مورد نیاز پاد سیستم ها است سالت نیکوتین نام دارد که نسبت به جویس ها حاوی مقدار بیشتری نیکوتین است.خرید سالت نیکوتین، برای افرادب توصیه می شود که به نیکوتین بالایی نیاز دارند.

سیستم های بسته و باز در پاد سیستم ها

پاد سیستم ها به دو صورت سیستم باز و سیستم بسته عرضه می شوند. در هر دو مدل بخش پاد به صورت یک کارتریج کاملاً مستقل حاوی کویل و فیتیله هستند، اما در دستگاه های سیستم بسته، علاوه بر این که پاد در کارخانه سازنده پر شده است، از آن فقط برای ماد های همان سازنده مشخص می توان استفاده کرد. در واقع پاد های سیستم بسته کارکرد اختصاصی دارند. این در حالی است که در کیت های سیستم باز می توان از پاد با برند های مختلف استفاده کرد. این پاد ها می توانند یکبارمصرف و یا قابل شارژ مجدد باشند. این مدل پاد سیستم ها علاوه بر قابلیت استفاده آسان، مزایای تنوع در جویس و استفاده چند باره را نیز فراهم می کنند.

مزایای استفاده از پاد سیستم

پاد سیستم ها مزایای زیادی نسبت به سایر دستگاه های ویپ مانند پادماد دارند. اصلی ترین ویژگی آن ها راحتی و سادگی است. استفاده از POD آسان است و برای افرادی که نمی خواهند در پیچیدگی های فنی و کاربری ویپ ها غرق شوند، بسیار مناسب است.در ادامه برخی از مزایای استفاده از پاد سیستم آمده است که عبارت اند از:

قابلیت تغییر طعم های مختلف دارد.

صرفه جویی در استفاده از جویس

مناسب بودن برای ترک کردن سیگار

ساده و آسان بودن برای استفاده

کوچک و جمع و جور با قابلیت امکان حمل و نقل بسیار ساده

صرفه جویی درخرید جویس ویپ

تطبیق پذیری بالا برای نیکوتین سالت و جویس های با نیکوتین بالا

کلام آخر

اگر شما جزو افرادی هستید که سیگار می کشند و قصد ترک سیگار با ویپ  را دارید و یا نیکوتین بالا برایتان مهم است، با توجه به مطالب که گفتیم، پاد سیستم گزینه پیشنهادی ما به شما است و دلیل آن نیز، این می باشد که پاد سیستم ها از سالت نیکوتین استفاده می کنند و دارای بیشترین نیکوتین نسبت به سایرجویس ها می باشند. همچنین مزایای مانند حمل و نقل راحت، صرفه جویی در میزان مصرف جویس و… باعث شده که در هنگام خرید ویپ و خرید جویس ویپ، پاد سیستم پیشرو در انتخاب و در نتیجه خرید شما باشد.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.