Web Analytics Made Easy - Statcounter
پلی استیشن - SAVAGE - سویج

پلی استیشن استودیو بازی‌سازی Savage را خریداری کرد

پلی استیشن امروز برنامه خود را برای تصاحب استودیوی بازی سازی Savage اعلام کرد تا توسعه بازی های موبایلی خود را تقویت کند.

هرمن هالست، رئیس استودیو پلی استیشن، این خبر را در وبلاگ پلی استیشن اعلام کرد. اگر این استودیو را نمی‌شناسید، باید بگوییم شرکتی متشکل از دو استودیو اروپایی است که بازی‌های موبایلی تولید می‌کنند. در میان کارکنان آن کهنه‌کارهایی از توسعه‌دهندگان بزرگ موبایل مانند Rovio، Zynga، Wargaming و غیره وجود دارند. هرمن هالست استودیو Savage را به عنوان «تیم بسیار با استعداد و خلاق با سال‌ها تجربه در ساخت برخی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی که بازیکنان در سراسر جهان از آن لذت می‌برند» توصیف می‌کند.

این خرید، این تیم را در بخش تازه تاسیس موبایل استودیو پلی استیشن قرار می‌دهد، رئیس این استودیو در این باره می‌گوید: «بخش موبایل مستقل از توسعه کنسول ما عمل می‌کند و بر تجربیات نوآورانه و فعلی پلی استیشن تمرکز خواهد کرد.» Savage در حال حاضر روی یک بازی اکشن موبایلی که هنوز معرفی نشده کار می‌کند.

ما در گذشته شنیده‌ایم که چگونه سونی می‌خواهد تلاش‌های خود را در حوزه موبایل گسترش دهد و تقویت کند و به نظر می‌رسد این اولین اقدام معنادارش در این مسیر است. هالست اطمینان می‌دهد که این امر باعث کاهش توسعه «بازی‌های تک‌نفره مبتنی بر روایت» توسط استودیو پلی‌استیشن نمی‌شود و عناوین بزرگی که امسال منتشر شده است، مانند Horizon Forbidden West و Gran Turismo 7 را برجسته می‌کند.