Web Analytics Made Easy - Statcounter
fifa 23 - کاور فیفا ۲۳ - کیلیان امباپه - kylian mbappe

گرافیک چهره بازیکنان در فیفا 23 چگونه است؟

گرافیک فیفا 23 برای ستارگانی مانند بنزما و مسی فوق‌العاده است، اما برای بسیاری از بازیکنان این طور نیست
گرافیک فیفا 23 برای ستارگانی مانند بنزما و مسی فوق‌العاده است، اما برای بسیاری از بازیکنان این طور نیست

با انتشار فیفا 23 در سراسر جهان، بسیاری از طرفداران این بازی از کیفیت گرافیکی آخرین قسمت از محبوب‌ترین بازی EA Sports شگفت زده شده‌اند.

تصاویر و اسکرین‌شات‌هایی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شوند که جزئیات باورنکردنی و وضوح بالای چهره‌های بازیکنانی مثل بنزما و مسی را نشان می‌دهد. فناوری نسل جدید که برای آخرین نسخه فیفا، قبل از تغییر نام تجاری آن به EA Sports FC در سال آینده، اجرا شده است، واقعاً فوق‌العاده است.

برای مثال در تصویر زیر، ببینید ریش صورت لیونل مسی با چه دقتی طراحی شده است.

گرافیک لیونل مسی در بازی فیفا ۲۳ - lionel messi fifa 23

و از جزئیات میکروسکوپی شگفت‌زده شوید، زیرا افکت‌های نورپردازی درون بازی نیز بهینه شده‌اند تا گیمرها بتوانند جزئیات روی پیشانی کریم بنزما را ببینند!

گرافیک کریم بنزما در بازی فیفا ۲۳ - karim benzema fifa 23

گرافیک همه بازیکنان به این کیفیت نیست

با این حال، همه بازیکنان کاملاً تحت تأثیر جزئیات ذکر شده نیستند. همسر لوکاس وریسیمو، مدافع بنفیکا، پس از مشاهده گرافیک ضعیفی که برای این بازیکن در فیفا 23 استفاده شده، واکنش داد.

لوکاس وریسیمو در فیفا ۲۳ - lucas verissimo

آماندا وریسیمو در مورد توییتی که یکی از هواداران به اشتراک گذاشته بود، در مورد ظاهر عجیب این مدافع برزیلی در فیفا 23 نوشت: «نمی‌دانم بخندم یا گریه کنم! این چه چیز زشتی است؟ من با چنین شخص زشتی ازدواج نکردم!»

برای این که عمق فاجعه را متوجه شوید، در تصویر زیر چهره این بازیکن 27 ساله برزیلی را با تصویر بالا مقایسه کنید.

لوکاس وریسیمو

یکی از هواداران آرسنال نیز پس از اینکه متوجه شد چهره‌ها در فیفا شباهت زیادی به بازیکنان آرسنال ندارند، خشم خود را ابراز کرده است.

بازیکنان آرسنال در فیفا ۲۳ - arsenal fifa 23

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال نیز به همان اندازه عجیب طراحی شده است، با برخی شوخی ها مبنی بر اینکه سرمربی معروف اسپانیایی به «مایکل اندرسون» در لیگ پایین‌تر انگلیس تبدیل شده است.

میکل آرتتا فیفا ۲۳ - mikel arteta fifa 23

البته کسانی که از مدل‌های خود در فیفا 23 رنجیده‌اند، می‌توانند مطمئن باشند که به اندازه فرانک ریبری در فیفا 20 ناراحت نشده‌اند!

فرانک ریبری فیفا ۲۰ - frank ribery fifa 20

بازیکن فرانسوی حتی در توییتر از این شباهت بد گله کرد و عنوان کرد که این طراحی باعث ناراحتی فرزندانش شده است که با توجه به عکس بالا کاملاً قابل درک بود.