Web Analytics Made Easy - Statcounter

پاول دوروف: کسب درآمد از تلگرام برای صد کشور دنیا فعال خواهد شد

درآمدزایی از تلگرام

پاول دوروف مدیرعامل و موسس شبکه اجتماعی تلگرام در کانال خود از امکان کسب درآمد و تبلیغات برای صاحبان کانال‌های تلگرام خبر داد. طبق گفته دوروف پرداخت این درآمدها با ارز دیجیتال تون‌کوین (Toncoin) صورت خواهد گرفت:

«از ماه آینده صاحبان کانال در تلگرام می‌توانند از کار خود درآمد مالی دریافت کنند.

ماهانه 1 تریلیون بازدید از کانال‌های تلگرام انجام می‌شود. در حال حاضر، تنها 10 درصد از این بازدیدها با تبلیغات تلگرام (https://promote.telegram.org/) یک ابزار تبلیغاتی که با حفظ حریم خصوصی طراحی شده است، درآمدزایی می‌کنند.

در ماه مارس، پلتفرم تبلیغات تلگرام به طور رسمی برای همه تبلیغ‌کنندگان در نزدیک به صد کشور جدید فعال خواهد شد. دارندگان کانال در این کشورها 50 درصد از درآمدی را که تلگرام از نمایش تبلیغات در کانال‌های خود به دست می‌آورد، دریافت خواهند کرد.

برای اطمینان از سریع و ایمن بودن پرداخت و برداشت تبلیغات، ما منحصراً از بلاک چین TON استفاده خواهیم کرد. ما تبلیغات را مشابه رویکرد ما در مورد نام‌های کاربری تلگرام در فرگمنت (https://fragment.com/) می‌فروشیم و درآمد آن را با صاحبان کانال با ارز Toncoin تقسیم می‌کنیم. این یک چرخه عالی ایجاد می‌کند که در آن سازندگان محتوا می‌توانند تون‌کوین‌های خود را نقد کنند یا آن‌ها را مجدداً در تبلیغ و ارتقای کانال‌های خود سرمایه‌گذاری کنند.»

کسب درآمد از تلگرام