Web Analytics Made Easy - Statcounter
نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل

هفتمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل همزمان با نمایشگاه الکامپ برگزار می‌شود

نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل توسط سازمان پدافند غیرعامل کشور در حوزه پدافند سایبری تشکیل گردید و در ادامه در حوزه پدافند زیستی تشکیل گردید از سال 1397 با همکاری و مشارکت وزارت صنعت، معدن و تجارت در تمامی حوزه‌های تخصصی شامل پدافند سایبری، پدافند الکترونیک، پدافند زیستی، پدافند شیمیایی، پدافند پرتویی، پدافند کالبدی و پدافند فضایی برگزار می‌گردد.

هدف نمایشگاه پدافند غیرعامل حمایت از شرکت‌های فناوری و دانش‌بنیان و ارائه ظرفیت‌های داخلی، خدمات و محصولات بومی پدافند غیرعامل به مسئولین دستگاه‌های اجرایی و ترغیب به استفاده از آن‌ها به منظور امن‌سازی، کاهش آسیب‌پذیری و مصون‌سازی زیرساخت‌های حیاتی، حساس و مهم کشور می‌باشد.

هفتمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 27 الی 30 بهمن‌ماه همزمان با نمایشگاه الکامپ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. ثبت نام این نمایشگاه از تاریخ 20 آذرماه آغاز شده و تا 11 دی ماه ادامه خواهد داشت. متقاضیان مشارکت در این نمایشگاه می‌توانند برای ثبت نام اولیه تا تاریخ یازدهم دی ماه به وبسایت http://padex.ir مراجعه کنند.

به‌روزرسانی (1400/11/18): برگزاری نمایشگاه الکامپ و نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل به دلیل شیوع بیماری کرونا سویه امیکرون مجدداً به تعویق افتاد.