Web Analytics Made Easy - Statcounter

پاساجت متخصص در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای و برنامه نویسی پلن بازاریابی شبکه ای

پاساجت متخصص در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای و برنامه نویسی پلن بازاریابی شبکه ای

طراحی انواع سایت های بازاریابی و فروش

طراحی سایت های مشارکت در فروش و افیلیت مارکتینگ

طراحی سایت ها و پلتفرم مارکت پلیس و واسطه گری فروش

طراحی سایت دراپ شیپینگ

طراحی سایت های شعب و نمایندگی های مجازی

طراحی سایت + طراحی اپلیکیشن Android طراحی  + طراحی  نرم افزار IOS + طراحی  وب سایت نتورک مارکتینگ

اینجا کلیک کنید 09193068020  – 09126454790

توجه داشته باشید تعداد شرکت های طراحی سایت که توانایی اجرای پروژه های سایت بازاریابی شبکه ای را دارند و نمونه کار اجرایی دارند به تعداد انگشتان دست هم نمیرسد ، لذا شرکت طراحی سایت بازاریابی جامعه مجازی با داشتن نمونه کار اجرایی در این زمینه پیشرو بوده و امکان اجرای نرم افزار شما را از صفر تا صد در مجموعه خود داراست.

علاوه بر طراحی از نظر فنی و مهندسی از نظر روانشناسی و طراحی سایت و طراحی پلن جامعه شناسی نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد.

نکات مهم در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

 برای طراحی سایت بازاریابی شبکه ای در ابتدا باید نکات زیر را در نظر بگیریم :

– مجوزهای لازم (برای طراحی سایت بازاریابی شبکه ای مجوزهای لازم را باید از وزارت صنعت و معدن گرفت ).

– طراحی سایت بازاریابی شبکه ای غیر هرمی (در واقع طراحی این سایتها به گونه ای است در یک تجارت پر سود و دارای مجوزهای جمهوری اسلامی ایران وب سایت خودتان را طراحی می کنید) برای طراحی سایت بازاریابی شبکه ای وب سایت شما یک مجموعه فروشگاهی می شود که دارای پلن مجوزدار نت ورک مارکتینگ می باشد .

محصول ما ، یک سیستم یکپارچه جهت پیاده سازی و طراحی پلن های نتورک مارکتینگ است ، شامل طراحی سایت بازاریابی شبکه ای و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و بازاریابی ، دفتر کار بازاریاب و کنترل پنل حرفه ای مدیریت سیستم،

 یک پنل مدیریتی حرفه ای در طراحی سایت نتورک مارکتینگ راحت و با امکانات پیشرفته ، در اختیار مدیر سیستم قرار می گیرد که شامل تمامی گزینه های لازم برای مدیریت یک فروشگاه آنلاین حرفه ای مبتنی بر سیستم بازاریابی شبکه ای ، با امکان مدیریت سفارشات و پرداخت های آنلاین کاربران می باشد. به راحتی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی ، می توانید سایت و اپلیکیشن اختصاصی شرکت را ایجاد کنید ، کافی است همه اطلاعات بازاریابان ، پلن های درآمدزایی و انواع پاداش های شرکت ، دسته بندی های محصولی و محصولات فروشگاه در پنل مدیریتی وارد شوند تا هم در اپلیکیشن موبایل و هم در وب سایت بکار گرفته شوند.

ویژگی های سیستم بازاریابی شبکه ای که با امکانات و تجربیات ما ایجاد شده است:

استفاده از الگوریتم های پیشرفته جهت بهینه سازی و افزایش سرعت محاسبات در طراحی سایت نتورک مارکتینگ

سرعت و دقت بسیار بالا در پردازش های RealTime ، محاسبات و گزارشات سیستم در روش طراحی سایت بازاریابی

پیش بینی رشد بازاریابان و نمایندگی های شرکت به تعداد نامحدود

پیش بینی کاربران و کانکشن های همزمان در سیستم به تعداد نامحدود

طراحی و توسعه سیستم بر اساس استانداردهای روز مهندسی نرم افزار

قابلیت تعریف انواع پاداش های خرده فروشی ، سطحی ، مشارکتی ، جداشونده و ،،،

سیستم کاملا پویا با قابلیت تعریف انواع پلن های درآمدزایی

نگران چگونگی انتقال اطلاعات قبلی خود به سیستم جدید نباشید ، کافی است دسترسی به بانک اطلاعاتی خود را برای ما فراهم آورید تا کلیه اطلاعات سایت فعلی شما شامل : نمایندگان ، بازاریابان ، سفارشات ، کارمزدها ، محصولات و … را بصورت رایگان به سیستم جدید منتقل نماییم.

اپلیکیشن هایی که با سامانه یکپارچه طراحی سایت ایجاد می شوند ، Native هستند ،از کیفیت و سرعت بالایی برخوردارند و استانداردهای مارکتهای موبایلی مانند کافه بازار را شامل می گردند.

وب سایت هایی که با سامانه جامعه مجازی و تیم طراحی سایت ایجاد می شوند ، طراحی سایت  ریسپانسیو و Mobile Friendly هستند ، طراحی سایت برای موتورهای جستجو بهینه هستند و از ظاهر کاربر پسند و زیبایی برخوردارند.

طراحی سایت نتورک مارکتینگ

شرکت طراحی سایت جامعه مجازی با توجه به کسب مجوز ها و رعایت قوانین توسط کارفرما به عنوان پیمانکار اقدام به طراحی سایت بازاریابی شبکه ای خواهد کرد و با توجه به نحوه کار این وب سایت ها طراحی سایت خود را کاملا بهینه از نظر ساختاری و امنیتی انجام خواهد داد .

با توجه به این که در بازاریابی شبکه ای تمامی محصولات باید از طریق وب سایت به فروش برسند ، تمامی محصولات را همانند یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با تعدادی عکس با کیفت و گویا و همچنین با ذکر تمامی فیلد های مربوط به جزئیات محصول ذکر کرد .

در طراحی سایت نتورک مارکتینگ باید خواص و نحوه مصرف محصولات ارائه شده به صورت مجزا ثبت شوند و حتی باید قابلیت مقایسه محصولات با یکدیگر را نیز در طراحی سایت اضافه نمود تا با توجه به قیمت ها کاربران بتوانند بهترین محصول را انتخاب کنند .

با استفاده تعداد بسیار زیادی از حجم کاربران از سیستم باید طراحی پرتال به گونه ای انجام شود که از سرعت بالایی برخوردار باشد همچنین به دلیل ایجاد حساب کاربری برای هر کاربر طراحی پورتال باید از نظر امنیتی کاملا مورد اعتماد باشد .

با توجه به نحوه فعالیت این شرکت ها در طراحی سایت بازایابی شبکه ای هایشان باید امکانات حرفه ای طراحی  شود .

طراحی سایت و طراحی پلن مارکتینگ شامل طراحی پلن، شبیه ساز، و تست و خروجی پلن مورد نظر شما شامل تمامی پلن های موجود.

بررسی کسب و کار و بازار و شیوه عملکرد رقبای شما و ارائه بهترین مدل اجرایی بازاریابی شبکه ای و تحلیل و اجرای پلن با حاشیه سود استاندارد و طبقه بندی های موجود.

اجرای پلن بازاریابی شبکه ای و  طراحی سایت نتورک مارکتینگ

اجرای پلن های بازاریابی شبکه ای ارائه شده توسط شما از مرحله رفع عیوب تا نهایی سازی و طراحی سایت بازاریابی شبکه ای مد نظر شما.

سایت طراحی شده شامل بخشهای مدیر سایت، راهبران سایت، بازاریابان و مشتریان عادیست که به هر یک از سطوح نامبرده در سایت دسترسی خاص و لازم داده می شود.

شرکت  طراحی سایت جامعه مجازی با بهره برداری از تیم مجرب در صورت داشتن مجوز بازاریابی شبکه ای پروژه شما را از تحلیل تا مرحله اجرا بصورت کامل انجام خواهد داد.

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

بهترین روش برای طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

ارتباط با طراحی سایت بازاریابی شبکه ای جامعه مجازی :

برای ارتباط با مدیریت شرکت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای   جامعه مجازی می توانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید. 09193068020 – 09126454790

طراحی پلن مارکتینگ در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

ویژگی های سایت بازاریابی طراحی شده توسط ما:

1- طراحی و تحلیل پلن های اختصاصی از مبتدی تا پیشرفته

2- قابلیت مشاهده و تحلیل میزان رشد و توسعه فنی

3- داشتن کارایی بالا در انجام محاسبات با سرعت و دقت بالا

4- برخورداری از زیر ساخت های مدرن و پیشرفته برای جلوگیری از نفوذ خرابکار ها

5-مدیریت آسان و سریع اطلاعات بازاریاب ها، مدیران سیستم

6- سیستم جامع برای تحلیل و بررسی پورسانت ها، تسویه حساب ها

7- قابلیت گزارش گیری از تراکنش های مالی، سفارشات به صورت ماهانه و سالانه

و ده ها امکان دیگر با توجه به نیاز شما

برای ارتباط با مدیریت شرکت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با شماره پشتیبانی تماس بگیرید. 09193068020 – 09126454790

ایده برای طراحی سایت فروشگاهی و کسب درآمد از سایت.

ایده همه چیز نیست…!

اول از همه باید توجه داشته باشید که، ایده به تنهایی اهمیت آنچنانی ندارد!! تا دلتان بخواهد میشود ایده داد!  ولی چیزی که بیش از همه چیز اهمیت دارد این است که از کجا شروع کنیم و چگونه آن ایده را پیاده سازی نماییم. ابتدا باید مشخص کنید که قصد فروش چه چیزی را دارید! به عنوان مثال اگر قصد فروش لپ تاپ را دارید، در صورتی که از همان اول کار انواع برند و مدل های مختلف رو داخل فروشگاه اینترنتی خود جا بدهید، احتمال اینکه به شکست و بن بست بخورید خیلی زیاد است!… چراکه باید روی یک چیز خاص و تخصصی تمرکز کنید…

با این ۷ ایده طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی بزن و پول در بیارید

به دنبال یک ایده جالب برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی و یا طراحی سایت فروشگاهی میگردید؟

با این 7 ایده طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی بزن و پول پارو کن

در  این مقاله ۷ تا از بهترین ایده های راه اندازی کسب و کار اینترنتی با طراحی سایت حرفه ای رو به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. قبل از خواندن مقاله قلم و کاغذتان را آماده کنید!!

شاید این ایده ها اولین قدم شما برای ورود به دنیای شگفت انگیز کسب درآمد از دنیای وب و طراحی سایت باشد!

دیگر وقت آن رسیده تا شما هم دست به کار شوید و از قافله درآمدهای میلیونی از این فضا عقب نمانید! آن ها توانسته اند چرا شما نتوانید؟

اما برای شروع اولین قدم  پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا انتها مطاله کنید … شاید جرقه ای در ذهنتان زده شد!

طراحی سایت بدون کدنویسی با پلتفرم طراحی سایت فروشگاهی پاساجت

ایده همه چیز نیست…!

اول از همه باید توجه داشته باشید که، ایده به تنهایی اهمیت آنچنانی ندارد!! تا دلتان بخواهد میشود ایده داد!  ولی چیزی که بیش از همه چیز اهمیت دارد این است که از کجا شروع کنیم و چگونه آن ایده را پیاده سازی نماییم. ابتدا باید مشخص کنید که قصد فروش چه چیزی را دارید! به عنوان مثال اگر قصد فروش لپ تاپ را دارید، در صورتی که از همان اول کار انواع برند و مدل های مختلف رو داخل فروشگاه اینترنتی خود جا بدهید، احتمال اینکه به شکست و بن بست بخورید خیلی زیاد است!… چراکه باید روی یک چیز خاص و تخصصی تمرکز کنید…

مثلا فقط لپ تاپ های ایسوس! یا حتی تخصصی تر از این یعنی فقط روی مدل های ویووبوک وزنبوک کار کنید، اما خیلی دقیق و تخصصی! این گونه شما فقط روی دو سری لپ تاپ به همراه تمام وسایل جانبی که لازم دارند کار می ‌کنید. از طرفی مشتری هوشمند دنیای امروز وقتی به صورت جدی قصد خرید یک محصول رو داشته باشد، ناخودآگاه سمت فروشگاه یا سایتی میرود که به طور تخصصی روی یک محصول خاص تمرکز دارد و میتواند اطلاعات دقیق و راهنمایی تخصصی تری ارائه دهد.

در ادامه مقاله چند ایده سایت فروشگاهی تخصصی یا به اصطلاح “گوشه بازار” نیش مارکتینگ رو به شما عزیزان معرفی می کنیم: 

پول پارو کن درخانه پول دربیار

طراحی سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایل یا طراحی سایت فروشگاهی کامپیوتر

اگر توجه کرده باشید بین طراحی سایت فروشگاهی  لوازم جانی موبایل و طراحی سایت فروشگاهی کامپیوتر از حرف ربط “یا” استفاده کرده ایم، این یعنی همانطور که گفته شد روی یه موضوع، تخصصی تر کار کنید تا مشتری خاص خود رو جذب کنید و حتی تخصصی تر اینکه فقط روی لوازم جانبی یه برند خاص مثلا طراحی سایت فروشگاهی گوشی های شیائومی کار کنید! کلا کاربران، موبایل و یا لپ تاپ خود را یک بار برای چندین سال استفاده خریداری میکنند ولی خرید لوازم جانبی چیزی است که همیشه به آن نیاز دارد! پس این ایده جای کار زیادی دارد…

طراحی سایت فروشگاهی وسایل آرایشی بهداشتی

ظاهر چیزی است که این روزها مردم به آن بیشترین اهمیت را میدهند!! همانطور که میدانید مصرف لوازم آرایشی در ایران بسیار بالاست!  بنابراین وقت گذاشتن روی این موضوع هم ارزشمند است و به شدت جای کار دارد… اصلا به این فکر نکنید که دست زیاد شده و رقبای زیادی دارید، چراکه حالا حالا ها میشود وارد این حوزه شد و از آن کسب درآمد کرد، حتی میتوان گفت در فضای وب روی این موضوع خیلی قوی کار نشده و آن تعدادی هم که در این حوزه فعالیت میکنند ناقص و ضعیف کار کرده اند.  اگر بتوانید حرفه ای و تخصصی روی یه برند خاص تمرکز کنید عالیست…

طراحی سایت فروشگاهی و راه اندازی پت شاپ آنلاین

حیوانات خانگی پس از مدتی دیگر عضوی  از آن خانه به حساب می آیند تا جایی که همه ی اعضای خانه حسابی حواسشان به این عضو دوست داشتنی هست!  در شهرهای بزرگ معمولا در هر منطقه ای یه پت شاپ پیدا می شود که میتوان لوازم مورد نیاز را از آن ها خریداری کرد، اما در شهرهای کوچک ‌تر دسترسی به پت شاپ ممکن نیست یا اگر هم باشد احتمالا تمای اجناس مورد نیاز را ندارند! از طرفی در شهری مثل تهران با این ترافیک سنگین مردم ترجیح میدهند حتی مایحتاج روزانه  خود را هم اینترنتی خریداری کنند! پس طراحی سایت فروشگاهی و پت شاپ آنلاین میتواند ایده ی خوبی برای شروع یک فروشگاه اینترتی موفق باشد! سایت فروشگاهی که از غذای حیوانات خانگی گرفته تا تمام لوازمی که برای نگهداری از این کوچولوهای دوست داشتی نیاز است را داشته باشد!

طراحی سایت فروشگاهی کنسول های بازی

از آنجایی که تعداد گیمرها روز به روز بیشتر می شود و افراد بیشتری به سمت بازی های هیجانی جذب میشوند، مخصوصا در شرایطی که بعد کرونا برای جامعه و جوانان ایجاد کرده و سرگرمی ها به حداقل رسیده است! با این حال یکی از این راه های حداقلی سرگرمی چیست؟! طراحی سایت فروشگاهی کنسول های بازی! بنابراین کار کردن روی این کنسول ها میتواند یک ایده خیلی خوب برای طراحی وب سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما باشد! اگر در این زمینه هم بتوانید بر روی یک چیز تخصصی تر تمرکز کنید زودتر به نتیجه میرسید! به طور مثال میتوانید فقط روی فروش و طراحی سایت فروشگاهی کنسول بازی های سونی کار کنید!

طراحی سایت آموزش آنلاین

این روزها و به خصوص از زمان شیوع ویروس کرونا به بعد ، اینترنت به یک مرجع اصلی برای تمامی آموزش ها تبدیل شده است! حتی در زمینه هنر و یا مثلا ورزش، که بحث های کاملا عملی هستند! از طرفی به خاطر نبودن دردسر رفت و آمد و کمتر شدن هزینه ها این نوع آموزش ها از سمت مردم هم مورد استقبال قرار گرفته است. پس فروش آموزش هم میتواند ایده خیلی خوبی برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی باشد! طراحی سایت فروشگاهی آموزش زبان یکی از موارد آموزشی است که اگر تخصص کافی در آن داشته باشید به راحتی به منبع درآمد خوبی برای شما تبدیل خواهد شد. البته اگر خلاقیت و هوش کافی برای ارائه آموزش متفاوت را داشته باشید، مثلا این که در سایت فروشگاه اینترنتی خود فایل های راهنما، منابع آموزشی مختلف،  عبارت های متداول و اصطلاحات رایج زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری که در آن تخصص دارید را قرار دهید.

طراحی سایت فروشگاهی فروشگاه اینترنتی کالای دست دوم

وضعیت اقتصادی جامعه و افزایش قیمت هر روزه اجناس و وسایل، باعث شده اکثر افراد توان مالی برای خرید نسخه نو و آکبند وسیله ای که نیاز دارند را نداشته باشند! به خصوص لوازمی مثل موبایل و لپ تاپ که با وجود ویروس کرونا به یک وسیله ضروری برای دانش آموزها و دانشجوها تبدیل شده است، برخی از کاربران کلا ترجیح میدهند برای خرید یک محصول خاص پول کمتری را پرداخت کنند. از طرفی عده ای هم به دنبال این هستند که به هر دلیلی لوازم دست دوم خود را بفروشند….

همه ی اینا باعث شده این روزها بازار خرید و فروش لوازم دست دوم داغ شود! قبلا خرید و فروش این اجناس به عهده سمساری ها بود اما در حال حاضر که اینترنت نقش پر رنگی در زندگی همه ما ایفا میکند، دیگر اثری از سمساری ها هم نیست، علاوه براین ها محدودیت جغرافیایی هم برای سمساری های آنلاین وجود ندارد! و شما به راحتی از طریق این ایده ساده و ایجاد پلی برای خرید و فروش لوازم دست دوم می‌توانید پول زیادی را به جیب بزنید.

طراحی سایت فروشگاهی فروش فایل و پروژه و نمونه سوالات دانشگاهی

یکی از رایج ترین و البته ساده ترین روش های راه اندازی کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی در حال حاضر، فروش فایل، سوالات و پروژه های دانشگاهی است. به خصوص با آنلاین شدن کلاس ها دانشجویان رشته های مختلف بیشتر دنبال نمونه سوالات و پروژه های آماده هستند! در واقع فروش مقاله، جزوه، پاورپوینت و فایل های صوتی در ارتباط با رشته های مختلف، همچنین قرار دادن فایل کتاب های صوتی، فایل های انگیزشی و مطالب مرتبط در یک سیستم فروش فایل، یکی از بهترین ایده های استارت کسب و کار اینترنتی شما در فضای وب است.

طراحی سایت پاساجت

حرف آخر:

اگر بخواهیم همه ایده های طراحی سایت فروشگاهی را در در اختیارتان قرار دهیم احتمالا چند سال طول خواهد کشید! همانطور که قبلا گفته شد، ایده های طراحی سایت فروشگاهی بسیار زیادی وجود دارد اما فقط ایده مهم نیست! مثلا قبل از دیجی کالا خیلی از سایت ها سعی بر این داشتند که در زمینه فروش محصولاتشان خودی نشان بدهند، اما پس از گذشت دو، سه سال از بین رفتند و چیزی از آن ها باقی نماند! اما وجود فعالیت چند ساله دیجی کالا و روز به روز قوی تر شدنش به این دلیل بوده که بر روی یک ایده ی طراحی سایت فروشگاهی که از قبل اجرا شده انرژی زیادی خرج و به بهترین شکل ممکن آن را پیاده سازی کرد.

پس حتما قبل از اجرایی کردن ایده خود بیشتر زمان بگذارید، همه جوانب رو در نظر بگیرید و قدرتمند شروع کنید. اگر هم نمی دانید از کجا شروع کنید و به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید میتوانید از کسانی که در این زمینه تخصص و تجربه دارند کمک بگیرید و با ما تماس بگیرید، هم برای ایده پردازی و هم برای شروع طراحی سایت فروشگاهی رایگان کمک شما می کند.  اگر تصمیم گرفتید وقت بیشتری روی ایده طراحی سایت فروشگاهی تان بگذارید و در این راه به کمک نیاز داشتید یکی از گزینه های خوبی که میتواند در شروع کار به شما انگیزه بدهد و کمکتان کند آژانس دیجیتال مارگتینگ طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت پاساجت است.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.