Web Analytics Made Easy - Statcounter
ناتینگ فون 2 - ناثینگ فون ۲ - nothing phone 2

تصاویری از طراحی گوشی ناتینگ فون ۲ فاش شد

تصاویر و رندرهای فاش شده از دومین گوشی شرکت ناتینگ، بهبود طراحی و ارگونومی این محصول نسبت به ناتینگ فون 1 را نشان می‌دهد.
تصاویر و رندرهای فاش شده از دومین گوشی شرکت ناتینگ، بهبود طراحی و ارگونومی این محصول نسبت به ناتینگ فون 1 را نشان می‌دهد.

قبل از عرضه رسمی گوشی ناتینگ فون 2، رندرهای لو رفته از فون 2 طراحی زیبای آن را نمایان کرده است.

سال گذشته ناتینگ فون 1 بسیاری را با طراحی شفاف خود شگفت‌زده کرد. ظاهراً شرکت ناتینگ در «فون 2» قصد دارد با تغییرات و اصلاحات جزئی ساخت این سری را ادامه دهد.

کارل پی، بنیانگذار شرکت ناتینگ، تأیید کرده است که این شرکت در «فون 2» از تراشه اسنپدراگون 8+ نسل 1 کوالکام استفاده خواهد کرد تا عملکرد آن را بهبود بخشد.

طراحی ناتینگ فون 2

در تصاویر فاش شده ناتینگ فون ۲ در مقایسه با فون 1، دارای تغییراتی در طراحی است که زیبایی و ارگونومی کلی آن را بهبود می‌بخشد. ظاهراً قسمت جلو و پشت گوشی دارای یک انحنا است که حالت گرد آن، نگه‌داشتن آن در دست را آسان‌تر می‌کند. این موضوعی مهم است زیرا فون ۲ قرار است صفحه نمایش 6.7 اینچی داشته باشد که بزرگتر از پنل 6.55 اینچی موجود در مدل قبلی خود است.

در حالی که نمای پشتی شفاف و نمادین فون 1 تغییر چندانی نداشته است، المان‌های روشنایی پشت گوشی بازطراحی شده‌اند. نوار LED در امتداد سیم پیچ شارژ بی سیم اکنون به چندین قسمت تقسیم شده است و فون 2 کنترل جداگانه بر روی آن‌ها را ارائه می‌دهد. این امر امکان ایجاد جلوه‌های نورپردازی سفارشی‌تر را فراهم کرده و رابط گلیف (Glyph) را قابل تنظیم‌تر می‌کند و به ناتینگ فون ۲ کمک می‌کند تا بیش از قبل متمایز شود.

طراحی پشت گوشی ناتینگ فون ۲

همچنین می‌توانید فلاش LED دوگانه را در نزدیکی دوربین‌ها در رندرهای فون 2 مشاهده کنید، که منجر به افزایش قابل توجهی در روشنایی آن‌ها می‌شود. همچنین فون 2 مانند اکثر گوشی‌های امروزی دارای دکمه پاور در سمت راست و دکمه‌های تنظیم صدا در لبه سمت چپ است.

تغییرات ناتینگ فون 2 نسبت به نسخه قبلی ناچیز خواهد بود

البته این رندرها بر اساس تصاویر واحد آزمایشی منتشر شده است. بنابراین، نسخه نهایی می‌تواند تغییرات جزئی داشته باشد.

با این حال، انتظار نداشته باشید که فون 2 کاملاً متفاوت از مدل قبلی خود باشد. البته این لزوما نباید بد باشد، به خصوص که ناتینگ فون 1 هنوز به دلیل طراحی خود نسبت به سایر گوشی‌های اندرویدی این بازه قیمتی بسیار متمایز است.